Sayfa 367/466 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by falcoo Yazıyı Oku
    Culsuz abi texas abi entrika abi nerelerdesiniz ne dersiniz bugunku operasyona

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sakin ol biraz sessiz ol çok kardaysanız kar satışı yada Trader yapabilirsiniz çok zarardaysanızda bekleyin 2,50 üstünde tutunursa eski zirveyi deneyecektir....tabiki bütün sorumluluk sizin ve kendi yatırım aracı kurumunuzdan yardım alın çok riskli karar verilecek anları yaşıyoruz pişmanlıklar olabilir o yüzden ne desek yanlış olabilir....;) asla ytd...!!!!
    Umarım hepimizin gönlünce olur....!! ;)

2. sn falco . texasradikal i dinle derim.aynı fikirdeyim .sessiz olmak dışında. y.t.d.

3. Tesekkürler ustad fikirleriniz cok onemli çok sukur zarar yok ama az birsey kazandigimi vermek istemiyorum sabit var kösemize cekilecegiz...
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Sakin ol biraz sessiz ol çok kardaysanız kar satışı yada Trader yapabilirsiniz çok zarardaysanızda bekleyin 2,50 üstünde tutunursa eski zirveyi deneyecektir....tabiki bütün sorumluluk sizin ve kendi yatırım aracı kurumunuzdan yardım alın çok riskli karar verilecek anları yaşıyoruz pişmanlıklar olabilir o yüzden ne desek yanlış olabilir....;) asla ytd...!!!!
    Umarım hepimizin gönlünce olur....!! ;)
    CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün 2.41 üstünde kalsa bile benim için güzel Çok salladılar ağacı feci şekilde topluyorlar...,.yakında hedef ilk zirve cuma olmasa bile salıya görürüz inşallah..., fırsat çoğaldı değerlendirebilene bravo derim

Asla ytd....!!!!’

5. Takaslarda son durum nedir.Gören arkadaş atabilirmi.Teşekkürler.

6. selamlar, tirenin hedef rakamlar nedir sizce? gün içi yükselim açılış değerine geliyor. trade için uygun gibi.

7. Tirede böyle bir öngörüde bulunmak oldukça zor.Zira tahtadaki fiyat hareketleri malum.Pislikler gene iş başında.Burada daimi arkadaşlar sürekli sessiz kalalım bu konulara girmeyelim karşı tarafa koz vermeyelim dediği halde ve buda okunabildiği halde daha önce forumda hiç bulunmamış yeni üye arkadaşların fiyat öngörüsü istemesi biraz çelişki oluşturuyor.Acaba diyorum kendi kendime spek yada uzantıları nabız ölçmek amacıyla foruma girip bir araştırmamı yapıyorlar demekten kendimi alamıyorum.Kendi kannatimdir kimseyi yanıltmak istemem senelerdir bedavadan ucuza oyaladıkları kağıdı fiyatı nereye getirirlerse büyük oranda toplayabilecekleri fiyat seviyesi bu çakallar için hayati önemde.saygılar.Y.T.D.

8. Güzel bir gecenin sonunda klavye başındayız. Öncelikle iyi geceler....

Kafalar çakır keyif... Oymak beyine teşekkürler...Kesene bereket

Hafta boyunca 2 Aralık Pazartesi ve 06 aralık Cuma gününü değerlendirecek olursak 2.12 ve 2.52 TL arasında ortalama sayılabilecek 2.31 TL seviyesi....Bence burada bir sıkıntı yok. Tire Mondi, Aralık ayı gayet için iyi performans sergiliyor...

Bu spek gruptan faydalanma yollarından bir tanesi duysunlar diye söylüyorum....Benim gibi karda olan yatırımcılar trade edebilir....Örneğin 100K kardasınız...100K tutarı kadar hisseyi %10 yukarı yazın tutarsa 110 K olsun..Nasılsa geri basıyor...geri bastığında %5 altına yazdığınızda 5K cepte...Kısa günün karı dersiniz....Diyelim ki geri basmadı kar cebe yakışır....

Borsada fırsatlar bitmez....

Tire Mondi şirket değeri benim gözümde en az 300 Milyon USD eder...Buna göre piyasa değeri hisse başı (8.50 TL) Bu benim senaryom...Siz kendi hedefinizi belirleyin

Yani yolumuz uzun enerjimiz var...Hodri meydan, istersen getir 1.35'e tüm hisseleri ver...Hadi meydan okusana...OYMAK beyi...

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor''

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Çok laf aşık usandırır, haftaya tekrar bir değerlendirme yaparız...Kalın sağlıcakla....

Sayfa 367/466 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •