Special Days Image
Sayfa 55/466 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 433 - 440 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Hırsız bir çete ile karşı karşıayız...

! satışların maliyeti 27 milyon şişirilmiş en az 20 milyon
    ! Genel Yönetim Giderleri 4 milyon şişirilmiş en az 2 milyon
    ! Finansman Giderleri 20 milyon şişirilmiş en az 15 milyon

özetle 51 milyon ile 37 milyon arası suistimal var ortalama 44 milyon HIRSIZLIK SÖZKONUSU BANA GÖRE.

yazıklar olsun adi insansılar.

yarın cimere de yazacağım.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2.  Alıntı Originally Posted by mures Yazıyı Oku
    Bunlar bu entrikalarla normal bir bilanço göndermezler.. tahminim tasarladıkları operasyon süresi yaklaşık 1 yıl sürer..oyunlar devam ediyor.. edecek..
    Maalesef haklı çıktım..

3. Bazen işler ters gidebilir bunlar işin doğasındadır. Burası borsa riskli bir yatırım aracıdır. Kar ve zararın benim tarafımdan kabul edildiği yerdir. Helal Olsun derim.

Bir çok şirket maalesef 1. çeyrekte beklenenden kötü performans gösterdi. Tire Mondi bence genede sağlam bir duruş sergiliyor. 2019 4. çeyrek bilanço verilerinin yarattığı olumlu havanın devamı maalesef gelmedi. Bu sürdürülebilir kar için önemli olacaktı. Olmadı...

2019 3. çeyrek dönemi sonuna kadar işler beklediğimiz performansa gelebilir. Sabırla buraya ayırdığım portföyü saklayacağım.

Yeni Hal Yasası ve optimizasyonlar mutlaka fayda sağlayacaktır. Bu piyasa koşullarına göre şirket fiyatı oldukça kelepir durumda. 65 Milyon USD bu günkü piyasa değeri... Finansman giderleri zararın bir numaralı nedeni...Bu sadece Tire Mondi'nin değil ülkenin en önemli sorunu...

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Katolik Nikahlı Entrika

4.  Alıntı Originally Posted by mures Yazıyı Oku
    Maalesef haklı çıktınız.
    Haklı çıkmak istemezdim ama görünen köy klavuz istemez. Bunlar ülkeme hırsızlık yapmaya gelmişler... Onur şeref haysiyet diyecem ama kime? Bunların öyle bir derdi yok...

5.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Hırsız bir çete ile karşı karşıayız...

! satışların maliyeti 27 milyon şişirilmiş en az 20 milyon
    ! Genel Yönetim Giderleri 4 milyon şişirilmiş en az 2 milyon
    ! Finansman Giderleri 20 milyon şişirilmiş en az 15 milyon

özetle 51 milyon ile 37 milyon arası suistimal var ortalama 44 milyon HIRSIZLIK SÖZKONUSU BANA GÖRE.

yazıklar olsun adi insansılar.

yarın cimere de yazacağım.

Ben daha yeni yazmıştım bir daha yazacağım. Herkes yazsın arkadaşlar. Daha iyi olur. Muhakkak işleme koyarlar, cevap bekliyorum.
    Evet yazacakları görelim.
    ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Haklı çıkmak istemezdim ama görünen köy klavuz istemez. Bunlar ülkeme hırsızlık yapmaya gelmişler... Onur şeref haysiyet diyecem ama kime? Bunların öyle bir derdi yok...
    Allah sabır versin elinde yüklü olana ömür biter bunlarda oyun bitmez zaten böyle böyle millet kendini avuta avuta bir bakmışsın borsadan çıkmış Tire bence iş eninde sonunda oraya varacak.

7. Ya allah aşkına birisi su bilancoyu paylaşabilir mi kar mi zarar mi anlamadik ki

8. Mondi 2018 yılında tam 3.359.693 lot hisse almış.

14.08.2018 de başlamış alıma 1.59 TL hisse/orlalama
    10.09.2018 de bitirmiş alımı 2.10 TL hisse/ortalama

Bu yıl Ağustos u beklemez inşallah,

Sayfa 55/466 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •