Sayfa 63/466 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 497 - 504 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. surda 2 saat gec geldik neler olmuş neler ... merak etmeyin geldim şimdi bir kaç yabancı ordino ile toparlarız dert etmeyin ... hayır bu kadar şikayet var ama en cok alan da küçük yatırımcı o nasıl olacak :-)

2. Ya bu çocuklara ne anlattı nineleri, neden bu çocuklar böyle. 1.72 altı yok bence.

ytd.

3. şunu da ifade etmeden geçemıyecegım ki güzel iş cıkardınız yok nikahlar yok şişman kadınlar filan ...hele en guzeli de şikayet edeceğiz bu iş böyle bitmezler ...hedefler koymalarda cok güzeldi ...şimdi bekleme zamanı bu adamlar elbet pes edip malı verıcek değil mi :-) ... en guzeli de ytd değildir demek :-))))) bu benim en beğendiğim laf ....her zaman tutar :-)))

4.  Alıntı Originally Posted by azizoglu Yazıyı Oku
    şunu da ifade etmeden geçemıyecegım ki güzel iş cıkardınız yok nikahlar yok şişman kadınlar filan ...hele en guzeli de şikayet edeceğiz bu iş böyle bitmezler ...hedefler koymalarda cok güzeldi ...şimdi bekleme zamanı bu adamlar elbet pes edip malı verıcek değil mi :-) ... En guzeli de ytd değildir demek :-))))) bu benim en beğendiğim laf ....her zaman tutar :-)))
    ben şunu anlıyorum yazınızdan ,aramızda spek ve adamları var demek..

Y.t.d.

5. Bizim dedeler avusturyadan nikah yapmadan dönmüşler herhalde, belli ki nineleri çok şey anlatmış olmalı.

Y.t.d.

6. şimdi maliyet düşürmek için aldık ne beklıyoruz ??? bırısı gelicek alıcak bizde maliyet düşürdük ya ona verıp para kazanacagız öyle mi

hay allahım ya olaya bak :-)) hadi bekliyelim bakalım biri gelsin alsın da bizde ona satalım ....yoksa malıyet düşürdük hedef kaçti 2.70 beklıyelım ordan yine vermeyiz 5 tl yı beklerız ....

7. Bu forum da konuştunuz,
    Yok temettü vermedi,
    Yok tesis kapattı,
    Yok hırsız,
    Haksız, yersiz hakaretler

Alın size cevap;
    1.00 a kadar verse yeridir,
    iyilik yaramaz size,

8.  Alıntı Originally Posted by receps Yazıyı Oku
    Bu forum da konuştunuz,
    Yok temettü vermedi,
    Yok tesis kapattı,
    Yok hırsız,
    Haksız, yersiz hakaretler

Alın size cevap;
    1.00 a kadar verse yeridir,
    iyilik yaramaz size,
    senin ki de laf ya, sat git o zaman kardeş. niye burdasın. herkes bildiğini söyleyecektir burada. milleti germe.

y.t.d.

Sayfa 63/466 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •