Sayfa 334/466 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Çok fena basmis keske 1.82 ustu kapasaydi Bi nebze rahatlardik

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hissemiz günü 1.80 TL fiyat ile kapadı. Gün içinde 1.78-1.88 fiyat aralığı ve AOF 1.83 TL işlem hacmi 25 Milyon TL...

Olumlu bekleyişimiz trade fırsatlarını değerlendirerek devam ediyor. Oymak beyi iki ileri bir geri modunu eksik etmiyor.

Endeks aralık ayının ortalarına kadar istikrarlı bir biçimde artacağa benziyor. 105-110 bin Kasım ayı içerisinde görüleceğini tahmin ediyorum...110 bin üzeri yıl kapanışı çok olumludur.

Hissemizin yıl sonunu karlı kapatacağı varsayımı ile kademeli artışın devam edeceğini tahmin ediyorum. Belki Texas'ın sıkça bahsettiği Mondi hisse alımı gündeme gelebilir...Bu ivme kazandırır...

Finansman maliyetlerinin düşmesi, kurların stabil şekilde seyretmesi ve sektörel yansımalar (hal yasası vs) hissemizi cazip kılmaya devam edecektir. En azından ben olumlu taraftayım...

Jeopolitik risklerin en azından kısmen azalması olumlu gidişatı bozmayacaktır....Dünya borsaları da rekor seviyelerinde seyretmeye devam ediyor...

BIST dolar bazında oldukça cazip hissemiz oldukça ucuz kaldı...Hem endeks ve hem de döviz bazında oldukça ucuz seyrediyor...

Hep söylerim Tire Mondi hisselerini satsa herhalde en az 2-5 dolar ister...Kendisi aldığında zaten 1 dolar seviyesinden sahip oldu...

100 K paramız olsun...Vadeli aylık mevduat 850 TL civarında para kazandırır...Burada risk yoktur...

Yukarıdaki varsayımlara benim gibi inanıp trade etmeyi planlıyorsanız aylık vadeli mevduatın bir kaç katını 1-2 günde veya bir haftada kazanmak pekala mümkündür. Borsanın olmazsa olmaz kuralı ise stop loss bu kurala riayet göstereceksiniz...

Yarın ne olur? ABD'de yapılacak görüşmelerde Halk Bankası güdeme gelecektir. Bu beklenti satın alınarak banka hissesi primle günü kapadı..Bir kaç gündür de olumlu devam ediyor...

Gelecek güzel bir haber başta HALKB ve diğer hisselerde etkisini gösterecektir. Ben fazla olumsuz bir şey beklemesem de tersi her zaman mümkündür. Stop bunun için var...

Tire'nin haftayı 1.91-1.93 seviyesinde kapatmasını bekliyorum....Siz kendi hedefinize göre hareket edin...

Yazılarımdan etkilenerek yatırım kararı almak olumsuz sonuçlar doğurabilir. Siz kendi kararınız veya bir yatırım uzmanı tarafından önerilerinizi hayata geçirin...Ben ün peşindeyim...''Şişman tutkunu'' kaşar borsacıyım...

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor'';''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Bende aldım sattım 10000 tane elde var sıfır 1.80 sat geri geldi 1.80 al ohhh fırsata bak yiyem senin fırsatını.!!

ytd.ytd.ytd.ytd.

4. halkbankası ayen vs .bayağı savaş verdim bugun.işim bitince yine aranıza döneceğim.kaynaklar sınırlı.ama yüzde 5 tire hala cepte...y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    halkbankası ayen vs .bayağı savaş verdim bugun.işim bitince yine aranıza döneceğim.kaynaklar sınırlı.ama yüzde 5 tire hala cepte...y.t.d.
    Bu gün seni orada gördüm Çulsuz, benim oradaki yazılarımı dönüp okursan nasıl 4.** seviyelerinden 10 üstü olacağını speği avlayacağımı söylemiştim. Burada da aynısı olacak inşallah...

Orada Tengri Han var. Dikkat edersen sabah erkenden yazısı sayesinde bir çok kişinin belki de dökülmesine sebep oldu...

Kendisi ile o dönemde çok savaştım...Şükür ki 11-12 seviyelerinden ellerine tutuşturdum...

Bugün kusursuz bir operasyon yaptılar orada....

Alıntı Originally Posted by falcoo Yazıyı Oku
    Çok fena basmis keske 1.82 ustu kapasaydi Bi nebze rahatlardik

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 2.15 gelınce rahatlıcam ytd.ytd.

yeni kaat önerebilecek arkadaş varmıııı..!! yoksa bekleyimmi biraz

7.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bu gün seni orada gördüm Çulsuz, benim oradaki yazılarımı dönüp okursan nasıl 4.** seviyelerinden 10 üstü olacağını speği avlayacağımı söylemiştim. Burada da aynısı olacak inşallah...

Orada Tengri Han var. Dikkat edersen sabah erkenden yazısı sayesinde bir çok kişinin belki de dökülmesine sebep oldu...

Kendisi ile o dönemde çok savaştım...Şükür ki 11-12 seviyelerinden ellerine tutuşturdum...

Bugün kusursuz bir operasyon yaptılar orada....
    ben 1.90 2.05 arası girmiştim.amacım 2.30 sonrası kademeli satmaktı ama tahta bir anda değişti bugün 2.72 den başlayarak sattım ama yine yerine koydum.oradanda çıkmayı pek düşünmüyorum.....y.t.d.

8. tire çok zor tahta .spek etkili ama yönetim müsade etmiyor.ancak buralarda oynarsanız ses çıkarmıyor.2 tl nin üstü olmadıkça bayağı sıkar adamı.onun için bende oranı düşük tutuyorum.diğer tahtalar bitince tabiki mecbur geleceğiz.y.t.d.

Sayfa 334/466 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •