Sayfa 365/466 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Tekniğe ve beklentiye paralel ilerliyor. Yarın da açığa satış ve kredili işlem yasağı kalkıyor. Gene de temkinli davranmakta fayda var. Birilerinin hızlıca bizi zengin etme fikri olacağına temkinli yaklaşmak istiyorum. Sonra forum ağlama duvarına dönüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Babacığım aynen bu oymak beyi tahtacı mezarcı ters hareket yapabilir yukarı derken sallar aşşağı ağlatır herkesi....;) karanlıkta 2.23 kapattı çakallar....;)

2. İşte demek istediğim tam da bu idi...Dakikalar içinde endekse 1000 puan aşağı bastılar.

Sizlere tavsiyem biraz sükunet içinde olmanız.

Hissemiz ne kadar kendimizi yırtsak veya övsekte bizim dışımızda hareket ediyor. Değil mi?

Birilerinin değirmenine su taşımayın bence...

Cuma seans bitimine kadar kendime yasak getiriyorum. Cuma veya Cumartesi kısmet olursa bir yorum yaparız.

Belki o zamana kadar "Şişman Kadın Sahneye Çıkar"
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Babacığım aynen bu oymak beyi tahtacı mezarcı ters hareket yapabilir yukarı derken sallar aşşağı ağlatır herkesi....;) karanlıkta 2.23 kapattı çakallar....;)
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    İşte demek istediğim tam da bu idi...Dakikalar içinde endekse 1000 puan aşağı bastılar.

Sizlere tavsiyem biraz sükunet içinde olmanız.

Hissemiz ne kadar kendimizi yırtsak veya övsekte bizim dışımızda hareket ediyor. Değil mi?

Birilerinin değirmenine su taşımayın bence...

Cuma seans bitimine kadar kendime yasak getiriyorum. Cuma veya Cumartesi kısmet olursa bir yorum yaparız.

Belki o zamana kadar "Şişman Kadın Sahneye Çıkar"

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Taktın şu şişman kadına bu hafta öyle birşey olmaz...endex çok düşer NATO dan olumsuz birşey çıkarsa basarlar aşşağı... bizim Tire ise fırsata çevirip toplarsa şaşırmam biz endexe uysaydık en az 10 tl olmamız gerekti... hareketleri değerlendirmek gerekebilir...,asla ytd....!!!!

4. dün üçüncü kez denedi olmadı.bugün bakalım 26 kapatabilecekmi...y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    2.23 hala ciddi yer ..deneme 2 ...y.t.d.
     Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    evet yine baktım 2.238 miş şuan 2.251 yani değişen birşey yok benim için .geçilebilmesi için kapanışın 2.26 ve üzeri olması lazım yani.daha öncede 2.23 üstü olması gerekiyordu. inanıyorsanız pozisyonu ona göre alırsınız.ben inanmam sadece rakkamlara bakarım.yarın bencede güzel birgün olabilir .yasak bitiyor.ama benim için yasak temenni vs boş.sadece rakkam.y.t.d.
     Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    27 üstüne atıyorda kapatamıyor işte.bana 2.26 kapanış yeter.2.58 yolu görünür ozaman. y.t.d.
    çok riskli olmaya başladı.....y.t.d.

6. Alka Alkim kağıt, Kartonsan bugün hareketli. Aynı performansı bizde bekliyoruz.Hatta fazlasını.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. heeeyyyyytttttttttt.y.t.d.

8. Yaniyoruz

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 365/466 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •