Sayfa 222/466 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Daha öncede yazmıştımama bunlar benim ufaklıkların isimleri.. Bende çok iyi sayılmam teknikte, kendimce birşeyler çabalıyorum.

Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Daha öncede yazmıştımama bunlar benim ufaklıkların isimleri.. Bende çok iyi sayılmam teknikte, kendimce birşeyler çabalıyorum.
    Allah bağışlasın abim....🙏🙏

Buraya yazınca şansmı getiriyorki yazdın...😉☺

3.  Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Daha öncede yazmıştımama bunlar benim ufaklıkların isimleri.. Bende çok iyi sayılmam teknikte, kendimce birşeyler çabalıyorum.
    Allah bağışlasın, onların bahtları güzel olsun, sağlıklı ve mutlu olsunlar da ondan sonra sen zarardaymışsın ne önemi var abi hayatta en önemli şey çocuklarımızın yanında olabilmek, hepsini gözlerinden öperim.

İnşallah karla çıkarız hepimiz bir gün bu lanetten!
    Ytd.

4. Güzel Soru..,,
    Sn. Texasradikal ve Ordinary çok teşekkürler. Ellerinizden öperler.
    MLS35 yazınca abla diyenler oldu bir ara o yanlışı kaldırmak için ufak bir hatırlatma idi.

Eğer pazartesi aşağı sallamazsa yine..,, Tire bu ya %1 bile olsa bunu yapma ihtimali var. %100 gözümle 2 Tl. geçtiğini görmeden çıkmam zaten. Çok taşıttı 6 aydır. Bir an önce başka ucuz kağıt bulabilirim diye de düşünüyorum..

Yatırım kapsamı danışmanlığı kapsamında değildir,değerlendirmeyiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Güzel Soru..,,
    Sn. Texasradikal ve Ordinary çok teşekkürler. Ellerinizden öperler.
    MLS35 yazınca abla diyenler oldu bir ara o yanlışı kaldırmak için ufak bir hatırlatma idi.

Eğer pazartesi aşağı sallamazsa yine..,, Tire bu ya %1 bile olsa bunu yapma ihtimali var. %100 gözümle 2 Tl. geçtiğini görmeden çıkmam zaten. Çok taşıttı 6 aydır. Bir an önce başka ucuz kağıt bulabilirim diye de düşünüyorum..

Yatırım kapsamı danışmanlığı kapsamında değildir,değerlendirmeyiniz.
    71 milyon hacim bu kağıt için az buz bi rakam değil 65000 lotun 52500 lotunu sattım 1.55 aşağı gelir diye gelmedi kalan lotlar bizimdir o ayrıda bu hissede bu hacim oldu ise korkmaya gerek yok bu hacimle öbür hafta 2 gün daha yaparsa bir şeyler var demektir. son bulduğum ölü hisse buydu artık yeni bi ölü hisse arayacaz .varmı ölü hisse tavsiyesi olan millet

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bir tavan ve üstüne Falcao güzel olur

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Tavan oldu mu? Oldu...
    Falcao geldi mi? Geldi...
    Diğer mevzuları zaten biliyorsunuz?

Pazartesi kaldığımız yerden devam...İnşallah...

7. O değilde benim bildiğim Tire herzaman ky tersini yapmıştır. Umarım bu sefer bunun zıttı olur.

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    O değilde benim bildiğim Tire herzaman ky tersini yapmıştır. Umarım bu sefer bunun zıttı olur.
    Sevgili Kagan_44,
    Bunun için en önemlisi kendi hedefini belirlemektir. Gerisinin hiç bir önemi yok. İnşallah gönlünce olsun...

Sayfa 222/466 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •