Sayfa 235/466 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ROTA Yazıyı Oku
    Ben hemen cevap verebilirim..
    Çünkü kazık çıkmadı rekor bende maliyetim 10000 lot 2.70 üzülerek ilk defa yazıyorum. Kıpırdıcek yerim yok.. daha 1 lira var.
    bizim iş seneye kalır. Bu kadar yazabildim, iş yerinde yasaklar var. da.
    sende zirveye oynamışsın kardeş hisse alırken kılı kırk yaracan alırken kazanırsın derler borsada satarken değil

2.  Alıntı Originally Posted by ROTA Yazıyı Oku
    Ben hemen cevap verebilirim..
    Çünkü kazık çıkmadı rekor bende maliyetim 10000 lot 2.70 üzülerek ilk defa yazıyorum. Kıpırdıcek yerim yok.. daha 1 lira var.
    bizim iş seneye kalır. Bu kadar yazabildim, iş yerinde yasaklar var. da.
    sende zirveye oynamışsın kardeş hisse alırken kılı kırk yaracan alırken kazanırsın derler borsada satarken değil

3. Bir hareketler olacak gibi hayırlısıyla.
    Bir inceleme başlatılsa bunların hesaplarına sonra da bir Kayyum atansa göbek atacağım.
    Ytd.

4. Yarın büyük ihtimalle faizler %17 altına %16.75'e indirilecek...İnşallah ülkemiz için hayırlısı olur...Faiz büyümenin önündeki en büyük engellerden biridir. Politika faizlerinin düşmesi ve en önemlisi güven ortamının sağlanması ile piyasalarda olumlu bir hava yaratılabilir.

Siyasi arenada yeni parti oluşumu iktidarı ılımlı bir ortama daha şimdiden çekmeyi de başardı.

Faizlerin düşmesi ve kurun belli bir trendde hareket etmesi hissemize mutlaka olumlu yansımaları olacaktır. Tire önemli oranda finansman maliyeti yaratıyor.

Tire'de beklediğim (tahmin ettiğim) fiyatları bu hafta büyük ihtimalle görebiliriz. BİST endeksi yarın faiz kararından sonra 105 bin seviyelerine doğru hareket bence yapabilir. Kar satışına dikkat!!!

Fiyatımızın oldukça ucuz olması (bedavadan az pahalı) 3. çeyrek beklentileri ile hisse hareketini devam ettireceğe benziyor. Gene de ihtiyatlı ve herkesin belirlediği hedefte hareket etmesi en iyi sonucu verir.

Şirketin yeniden kar açıklaması ve ilişkili taraf ilişkilerini daha şeffaf hale getirmesi ile piyasa değerini yakın zamanda bulacağını umut ediyorum. Şikayetler illa ki bir soruşturma ve denetlemeyi getirecektir.

....Yatırım Tavsiyesi Değildir....

Babacığım aynen böyle ihtiyatlı konuşmalar yapalım...şikayetlerimizi mutlak gerekli mercihlere yapalım yılmadan dile getirelim...hepimiz birlik olalım...faydası olur zararı olmaz birlikten kuvvet doğar...!!!!

Tornacı arkadaşım hoş geldin umarım iyisindir...😉

Herkese saygılar.....

6. Eyvallah sağolasın,daha iyiyim

Kimler geldi kimler geçti buradan Zagor kasap kızılat pert Mert ZaferHakan lucky sobaborusu tarantula dobroskiy ve büssürü aklımıza gelmeyen niceleri gelmiş geçmiştir....önemli Olan saygı sevgi art niyet olmadan birbirimize faydalı olabilmektir...yoksa herşey gelip geçicidir...herşeyin sonu vardır...umarım herkes muradına erer istediklerine ulaşır...🙏🙏🙏
    👍👍👍

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Kimler geldi kimler geçti buradan Zagor kasap kızılat pert Mert ZaferHakan lucky sobaborusu tarantula dobroskiy ve büssürü aklımıza gelmeyen niceleri gelmiş geçmiştir....önemli Olan saygı sevgi art niyet olmadan birbirimize faydalı olabilmektir...yoksa herşey gelip geçicidir...herşeyin sonu vardır...umarım herkes muradına erer istediklerine ulaşır...🙏🙏🙏
    👍👍👍
    Senin Tire'de hedefin nedir? Hiç bahsetmiyorsun...Benim hedeflerimi zaten biliyorsun....

Sayfa 235/466 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •