Sayfa 451/466 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Bugün yaptıkları neydi öyle tavana giden kağıdı cokerttiler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yerimizi aldık şükür, bundan sonra düştükçe eklemece.

Durdo koptu, kaplamin koptu, karton koptu diyecek çok söz yok, şirketin finansal değerleri de ortada, hala tacirlerden satıyor gibi gösterme peşindesin, ben seni tanıyorum, ben sana yıllarımı verdim, o yüzden dolar olmuş 12, yıllardır faiz 18 kenki kaybını çıkarmadan hiçbi yere gitmiceni çok iyi biliyorum.

Çocuklarımın hakkını burnundan alacağım senin.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Ytd.

bu haftayı hok ettiler.. 8.76 üzeri kapanış uygun olur.. yoksa çayda çıra..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Teknik olarak kritik olan10 TL seviyeleri güçlü direnç oluyor. Tekrar güç toplayıp kırabilecek mi zaman bize gösterecek. Şirketin temel değerleri güçlü spekülatörü azcık fırlama

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku

Teknik olarak kritik olan10 TL seviyeleri güçlü direnç oluyor. Tekrar güç toplayıp kırabilecek mi zaman bize gösterecek. Şirketin temel değerleri güçlü spekülatörü azcık fırlama

Psikolojik deli manyak bilinçli olarak 9.86 üzerinde kapatmadı sanırım.

Koş tire koş.. Haftalığın hakkını ver..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

10.60 ta tekmeyı yedım... yinede giderken arkasından bakmak kötü oldu ... bereket versin..

tavan 10.82 benim sat 1 hedefim 10.80 haftalık..

Şişman kadın sahneye yavaş yavaş çıkıyor katolik nikahına devam….bir kutpo olma ihtimali var kutpodan neyi eksik artısı var eksiği yok bence…;))) asla ytd…!!!

Sayfa 451/466 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •