Sayfa 172/466 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Valla bende söz bitti , küfür bitti ,sabır çok az kaldı ne diyeyim bilmiyorum,bu kadar da olmaması lazım diyoruz ,oluyor insaf da yok bunlarda

2. Yazıklar olsun diyorum bence 2.çeyrek te olumsuz şeyler olacak inşallah yanılırım başkada bişey aklıma gelemiyor. Çok ayıp ediyorlar ben kesinlikle Tirenin yatırımcısına saygısı olduğuna inanmıyorum yazıklar olsun yazıklar olsun

3.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun diyorum bence 2.çeyrek te olumsuz şeyler olacak inşallah yanılırım başkada bişey aklıma gelemiyor. Çok ayıp ediyorlar ben kesinlikle Tirenin yatırımcısına saygısı olduğuna inanmıyorum yazıklar olsun yazıklar olsun
    Bilanco gelcekms ay sonu kötümü gelcek sizce?

bu hissede mesaj net abi bizi istemiolar yatırmcı istemio bunnar hisselernde. Zararımı cıkarsam bn zaten durmıcam meraklısı diiliz ecnebinin hissesine karda fln gozum yok artk zararm cıksın yeter sora alsınlar başlarna çalsnlar tursunu kursanlar Allahszlar.Bugn herkes kar etti borsada mal gbi arkasndan baktık bizde ya icim gitti bn bole sirketin taaa...

4.  Alıntı Originally Posted by Yüce2000 Yazıyı Oku
    Bilanco gelcekms ay sonu kötümü gelcek sizce?

bu hissede mesaj net abi bizi istemiolar yatırmcı istemio bunnar hisselernde. Zararımı cıkarsam bn zaten durmıcam meraklısı diiliz ecnebinin hissesine karda fln gozum yok artk zararm cıksın yeter sora alsınlar başlarna çalsnlar tursunu kursanlar Allahszlar.Bugn herkes kar etti borsada mal gbi arkasndan baktık bizde ya icim gitti bn bole sirketin taaa...
    En küçüğümüz sensin galiba yüce , bende herkes gibi bir şeyler söylemek istiyorum diliminde ucuna kadar geliyor ama nedense kötü bir şey diyemiyorum. Olsun yinede biz iyi düşünelim yine iyi şeyler olsun, belki sen küçüksün şu yazdıkların kabul görürse ki görsün isterim o zaman neşen yerine gelir.

Her şey gönlünüzce olsun .

Herkes kendinden sorumlu olup, yatırımlarına kendi karar verebilir.

Kendi düşen ağlamaz, bak ben ağlıyormuyum. Düştük bir kere.

ytd.

5. Günü en düşükten kapatmazsa beni utandirir,gidecekmiş gibi yapar hep

Yıllardır hissenin konumu belli yaptıkları belli söylenecek çok söz var ama hiçbir söz yetmiyor ifade etmiyor ne söylersek söyleyelim....

Fiyata bakıp hesabınıza bakıp aldanmayın bence...onların hesapları böyleyse eğer bizlerde şu anki fiyatı 1.56 ise Bizde 2.56 düşünelim,ekrana fiyata aldanmayalım patronun çakalların umrunda değilse,değil zaten...
    Bizlerde rahat olalım Çakallara yem olmayalım yoksa yerler affetmezler bunlar sadece nacizane fikir olarak söylüyorum arkadaşlar...tabiki her türlü karar sizindir...

Yok Şişman kadın çıkacak her şey çok güzel olacak seçim bitti yok hal yasası plastik yerine karton kullanılacak gibi vb... konuşmalar boş ve gereksiz olup yalan ürünüdür.....!!!!

Öyle denilen şeyler gerçekleşmiş olsaydı şu an bu fiyatlarda olur muydu sizce...??!!!

Piyasada ne çok zarar eden hisseler var örnek ittifak 8 tl civarı Niğdeçimento 10 tl civarı Çok Zarar edip fiyatları nerelere gitti hem de bürüt takasa giren Niğde Çimentoyu bile adamlar fiyatı düşürmek istemediler çıkarttılar vb.....

Bizim çakal mondi ise Aldığı Fiyatın yarısında bile değil 1 dolar nerde 1.56 tl nerde İşte saçma sapan fiyatlama mantık almayan fiyatlama buna denir...

Düşmüşüz bir kansızın eline....,bakalım belki de akıllanır....🙏🙏🙏

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir!!!!’

7. Hele 1 değil 2. gapı kapatsın bilançoda gelecek.. Beklemeye devam.

ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Hele 1 değil 2. gapı kapatsın bilançoda gelecek.. Beklemeye devam.

ytd.
    Snn hatrına bi daha asla kötü anlama gelcek bişiy yazmıcam bnm de dilimn ucuna gelse de tutcam kendmi cnku haklısn
    bu hisseyi özgr irademlen seçtm biliom yani başa geln çeklir. Dediim gbi zararımı çıkarsam yeter bna sora Entrika abimin söledgine bakcam ama analiz yapmaya çalışcam bu sefer teknik fln. Su zarar bi cıksın once sorası yeni ufuklra

İi kazançlar hepmze

Sayfa 172/466 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •