Sayfa 449/466 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Cümlemi dahi aynı sekilde kullanacaksanız kaynak belirtmeniz şık olurdu. Tweeterda gördüğüm bir hesaplamaya göre diye bir ifade dahi ekleseniz de olurdu.

Çok da mühim değil ama doğrusu budur sayın laylow

Aşağıda gelecek beklentilere yönelik yapılan hesabın orijinali paylaşılmıştır. Hesap benim hesabımdir. Hesaplama bir tahminden ibarettir yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz.

https://twitter.com/__selim/status/1..._aSZ2e0kA&s=19
     Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Maliyetlerdeki artış oranı yüksek, brüt kâr marjı önceki çeyrek %26,7, son çeyrek %21.5.

Alacak süresi 110 güne çıkmış, şirket bu yüzden kredi kullanmış ve net finansman gideri artmış... Gibi bir kaç böyle olumsuz gördüğüm durum var böyle bir şirket için gerçekten başa çıkılamaz durumlar değil, bu kadar dayak yemesini gerçekten anlamsız buluyorum.

Tüm bunlara bir kenara koyarsak,

Geçmiş fk ortalaması 15-25 arasında, sektör ortalaması 16.5. Basit bir hesapla 2022 kar tahmini 240-+ gelse ve fk 10 olacak olsa Syn. Ugurkan'ın dediği gibi piyasa değeri %50 artmalı olarak görüyorum.

Bunları göz önüne alarak bugün ortak oldum. Yazdıklarım kendi görüş ve hesaplarım, yatırım tavsiyesi asla içermiyor.
    MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    8.29 ve 8.43 üzerine çıkıp soluklanmalı... yoksa, ya o gidecek , yada ben..
    8.37 dedi ama üzerinde kalamadı.. ben de senette kalamadım.. altta 7.57 ve 7.45 aralığı var.. dokunursa, dokunurum..
    halen 8.29 üzeri güzel, altı üzer duruyor..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    8.37 dedi ama üzerinde kalamadı.. ben de senette kalamadım.. altta 7.57 ve 7.45 aralığı var.. dokunursa, dokunurum..
    halen 8.29 üzeri güzel, altı üzer duruyor..
    Benzer düşüncedeyim… Yukarıda ikili tepe 9,xx ler , aşağıda 7,50 ler var… Bu arada git gel yapabiliriz… Ne zaman 9,5 ları geçirirler, o zaman hızla yükseliriz

4. Düşük işletme sermayesi ile çalışıp, stokları arttırıp , ihtiyaç duyulan nakdi banka kredisi çekip karşılaması mantıklı… Enflasyonun yüksek seyir ettiği dönemde, üretici firmanın nakitte beklemesinin anlamdı yok..

5.  Alıntı Originally Posted by deniz 36 Yazıyı Oku
    Cümlemi dahi aynı sekilde kullanacaksanız kaynak belirtmeniz şık olurdu. Tweeterda gördüğüm bir hesaplamaya göre diye bir ifade dahi ekleseniz de olurdu.

Çok da mühim değil ama doğrusu budur sayın laylow

Aşağıda gelecek beklentilere yönelik yapılan hesabın orijinali paylaşılmıştır. Hesap benim hesabımdir. Hesaplama bir tahminden ibarettir yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz.

https://twitter.com/__selim/status/1..._aSZ2e0kA&s=19

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hesabı sizde görmüştüm, forumdakilerin de faydalanması için paylaştım. Kaynak belirtmek lazım, haklısınız.

Tire ile ilgili paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız çok iyi olur Sn deniz 36. Malum herkes Twitter’ı takip edemiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Bu hesabı sizde görmüştüm, forumdakilerin de faydalanması için paylaştım. Kaynak belirtmek lazım, haklısınız.

Tire ile ilgili paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız çok iyi olur Sn deniz 36. Malum herkes Twitter’ı takip edemiyor.
    Selim beyi takipteyiz… Bende twitter da TİRE yazınca, kendisinden haberdar oldum…

7. Ralliyi pas geçiyoruz, belli oldu...

8.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Ralliyi pas geçiyoruz, belli oldu...
    Kısmet artık öbür rallide bakacağız 😂😂

Sayfa 449/466 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz