Sayfa 189/466 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Patron Geldi Bence
    ALNUS a dikkat

2. Soygun varrrrrrrr imdattttttttt nerde devletttttt nerde adalettttt hırsızlar türemiş her tarafta

3. Sayın Payrıt elinize sağlık hırsızlığı gösterdiniz hepimize.

Arkadaşlar paniğe kapılmayın, geçen sene 6 aylıkla çokta farklı bir tablo yok ortada, an itibariyle hisseyi aşırı zorlayarak düşürüyorlar tamamen korkutmak için, havadan sudan ucuz artık tire, ben düştükçe alacağım demiştim, sözümde durdum 10k destek attım, her 5 kademe düşüşe 10k destekleyeceğim 48 den aldım hadi bakalım 43 seni bekliyorum...

Ytd.

4. Bi câcik olmaz..

5. Bu konuda daha önce bu topic te örtülü kar transferi ile ilgili yazılarım olmuştu.Şimdi 4 görsel ekliyorum.Yorumlarım ve düşüncelerimi daha sonra(hafta sonu )paylaşacağım...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6. haysiyetsizlerrrrr

7. Vay arkadaş vay
    Yıllardır biriken lot larımızı patrona kaptırmış olabiliriz
    ***kesin konuşmuyorum***
    ALNUS almış gibi görünen hisseler yarın CITI yada DEUCHE de çıkınca anlarız.

8.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Bu konuda daha önce bu topic te örtülü kar transferi ile ilgili yazılarım olmuştu.Şimdi 4 görsel ekliyorum.Yorumlarım ve düşüncelerimi daha sonra(hafta sonu )paylaşacağım...
    Gerçekten ne kadar pişkinler ne kadar da yüzsüzler verilen cevaplar yenilir yutulur cinsten değil.
    Güya bu sene yeni Ceo atandı, alın işte başarısı ortada. 76 milyon kar eden bir şirketi aldı 6 ayda 23 milyon zarar eder hale geldi, 100 milyon şirketini eksiye götüren bu yönetimin başarısızlığını kimse sorgulamıyor mu?

Ha yoksa bilanço bahane Mondiye para transferi şahane mi? Ne kadar şirketi sürünüyor gibi gösterirsen ne kadar cılkını çıkarırsan, bilançoyla oynarsan, hisseyi yatırımcısına çakarsan o kadar iyi yöneticisin.

Sayfa 189/466 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •