Sayfa 289/466 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bu Sarı kafa bizi küçük bir servet sahibi yapacağa benziyor. Sabret şampiyon KRDMD'de işim bittiğinde gelip Tire'yi elinden alacağım...Kar filanda ister açıkla ister açıklama...

Özledim burayı vallahi yaa hele de Texas'ı
    Bizde özledik seni Babacığım...opera hala devam ediyor �� yakında bir hareket olacak fakat nekadar olur bilinmez nekadar olur bilinmez ama sanki ters yapıp kar açıklayacak sanki tahminim 10 milyon bakalım nasıl olacak...sorunun büyüğü mondi puştu bakalım buseferki stretejisi ne olacak...umarım herkesin gönlünce olması dileklerimle...☺ï¸

Asla ytd...!!!!

2. 1 tire avusturyalıların eline geçene kadar heryıl temettü veren şirkettir.
    2. avusturyalılar aldıktan sonra 13 yıl boyunca remettü vermeyen şirkettir.
    3.üstüne birde öldürücü bedelli yapıp insanların cebine dalan şirkettir.
    4.2007 yılında %54 ünün 106 milyon dolara satıldığı şirkettir.ve o günkü satış fiyatı tl bazından her hisse için 5.6 tl yapar

3.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    1 tire avusturyalıların eline geçene kadar heryıl temettü veren şirkettir.
    2. avusturyalılar aldıktan sonra 13 yıl boyunca remettü vermeyen şirkettir.
    3.üstüne birde öldürücü bedelli yapıp insanların cebine dalan şirkettir.
    4.2007 yılında %54 ünün 106 milyon dolara satıldığı şirkettir.ve o günkü satış fiyatı tl bazından her hisse için 5.6 tl yapar
    yukarıda yazılanlarda yorumum yoktur.hepsi kanıtlıdır.

sonuç olarak yorumum:kesinlikle ileride kottan çıkacak.tam bir ...............şirket.y.t.d.....
    ama hiçbiri beni bağlamaz 1.44 ortalamayla aldıklarımı 1.62 sattım.1.60 yerine koydum.şimdiki hedefim 1.69 a kadar kademeli satış.
    maliyeti çok yüksek olanlara tavsiye etmem çünkü eninde sonunda kaptıracam biliyorum....y.t.d.

4. Tirenin gerçek sahibi hala ülker ailesi mi?!
    Bu soruyu bir kişiden duydum ve gülerek sordu bana?!!

Nasıl yani dedim?

Bana yine soru ile karşılık verdi sence Avusturyalı firma Türkiyede böyle çakallıklara cesaret edebilir mi?

Bende tamam anladım dedim.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. borsadan cekmek istiyorlar.2007 yılındaki satış fiyatı 196 milyon dolar.bugün çıksalar 5.60 tl yapar....y.t.d.
    Son düzenleme : çulsuz; 24-10-2019 saat: 11:34.

6. Düşerken en önden düşer, yükselirken böyle kastırır, fıtık eder,sinir eder,tersi de çok pistir,bir anda aşağıya basar,bulastik bir kere lanet olasicaya

Ülker’in bu şirkette hissesi olduğunu düşünmüyorum Avusturyalıların da bunu bilerek yaptığını düşünüyorum devletin yabancılara karşı toleransı var o yüzden yaptığını düşünmekteyim... Şirketin Tire İlçesindeki olan köylülerin hisseleri olduğunu duymuştum daha önce de söylemiştim ama Ülker eğer bu hisselerin sahibiyse dediğiniz imkansız ben bu hissenin en az 10 tl olurdu Gene diyorum olsaydı tabii ki..., O gülen arkadaş kimse açıklasın Dahafazlaolmaz arkadaşım siz Güldüyseniz ben de gülüyorum bu yazınıza...��

8. Hadi tireee utandirma beni, yalancı cikarma,yap orp.coxuklugunu

Sayfa 289/466 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •