Sayfa 456/466 İlkİlk ... 356406446454455456457458 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. birleşme işlemleri ne zaman tamamlanır acaba?

2. 30 saniyede tavan oldu..

3. Şirketimizin 17.05.2022 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında;
    1. Şirketimiz ile Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.'nin birleşmesi ile birlikte Şirket unvanının Mondi Turkey Oluklu Mukavva Kağıt ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi olarak değiştirilmesinin genel kurula önerilmesine.

Merhaba Mondi Turkey, olmuksan ve tire güle güle, güzel markalardı ancak bir global mondi değillerdi, lokal şirketlerin ardına saklanmış bir Mondi vardı, tire mondi, olmuksan mondi. . .şimdi kapı gibi er meydanı Mondi Turkey var.

Olmk ve tire birleşmesi varan bir , iki varan daha var, merak etme ben buralarda olacağım.

Tahtacına da selamlar, sümen altı edemiyor, edemeyecek.
    Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Şirketimizin 17.05.2022 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında;
    1. Şirketimiz ile Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.'nin birleşmesi ile birlikte Şirket unvanının Mondi Turkey Oluklu Mukavva Kağıt ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi olarak değiştirilmesinin genel kurula önerilmesine.

Merhaba Mondi Turkey, olmuksan ve tire güle güle, güzel markalardı ancak bir global mondi değillerdi, lokal şirketlerin ardına saklanmış bir Mondi vardı, tire mondi, olmuksan mondi. . .şimdi kapı gibi er meydanı Mondi Turkey var.

Olmk ve tire birleşmesi varan bir , iki varan daha var, merak etme ben buralarda olacağım.

Tahtacına da selamlar, sümen altı edemiyor, edemeyecek.
    Sayın@ ordinary, diğer 2ve3. varanları açıklayabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar sunarım.

5. Şu an dile getirmemeyi tercih ediyorum.

Mondi Turkey aslında kendini ele veriyor, şirketin benim kadar uzun yatırımcısı olunca neyi söylememeye çalışırken aslında satır arasında söylediklerini görüyorsunuz.

Bugüne kadar tahtacıyla didişmemek gerektiğini öğrendim, buralardan satanlar olmasını istiyor, belli bir piyasa değerine çekti tahtayı burada sallıyor ağacı artık bırakın diyor, normalde bu birleşme olmasa onu da yapmaz daha hala tahtayı basardı, mal toplayamazsa götürmüyor, birilerinin 20-16.50 fiyat aralığında satması lazım, onun için de öngörümü paylaşmıyorum, beklemek istemeyen ya da benim gördüğümü göremeyen gider, zaten olunca bunu bekliyordum diyeceğim.
    Ytd.

Birleşme ne zaman olur ? Ayrıca birleşme sonrası seyri nasıl olacak ..çalışması olan var mı?

7. 19.700'den artıya geçti, hey koçum benim...

8. tahtacı beceremiyor

Sayfa 456/466 İlkİlk ... 356406446454455456457458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •