Sayfa 321/466 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Benim pirim Sayın Entrika o ne derse onu yaparim����
    Tâbi önce gireni çıkarmam lazım.
    Sevgili Kagan_44,
    Umarım kısa sürede zararını telafi edersin...Sen gene de kendi bildiğinden şaşma derim. Bu gün şans yanımızda oldu...Tüm kağıtlar prim yaptı....Ben Oymak beyini uyarmıştım. Endeks kağıtları prim yapacağı çok netti eğer ki burada kalsa idi dönüp daha fazla hisse alan olurdu. En azından ben öyle yapacaktım...

Hep söylediğim gibi bir hedef belirle ona göre hareket et...Gelirse nasip olmazsa dünyanın sonu değil...Tüm paranı borsaya yatırma...Borsaya ayırdığın birikimi sadece bir hisseye bağlama...Riski dağıt...

Özellikle düzenli temettü veren şirket hisseleri uzun vadede zarar ettirmez...Tire benim için başından beri endeks üzeri aşırı kazanç sağlayabilecek bir hisse neden çünkü oldukça ucuz...

Hep dediğim gibi doğru hisse, sabır = kazanç

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bende sabah 1.67'den trade için 25 bin almıştım. Misafirlerim gelmese daha fazla alacaktım. Emanetini geri verdim...Oymak beyin
    Ben 1.98 sattım 20 bin bakalım yarın nasıl yapacak 1.97 1.93 aralığı çalışacakmı seans ileri sonra geri yapabilir bir haberi varsa ileri 2.21 doğrular yolculuk olabilir...;)

Yarın nasıl bir hareket bekliyorsunuz herkes yorum yapabilir babacığım sence nasıl olur...???
    Ben ilk biraz ileri sonra geri olabilir 1.97 iyi destek olucak ilk etap 1.93 boşluktu bakalım neresi destek olacaktır....???dirençler belli...

4.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Yarın nasıl bir hareket bekliyorsunuz herkes yorum yapabilir babacığım sence nasıl olur...???
    Ben ilk biraz ileri sonra geri olabilir 1.97 iyi destek olucak ilk etap 1.93 boşluktu bakalım neresi destek olacaktır....???dirençler belli...
    Sevgili Texas,
    Şimdi yorum yapmayalım çünkü bu ''Oymak beyin'' ekmeğine yağ sürmek olur. Belki bizim yazılarımızdan etkilenen kişiler olur yapacağı işlemlerden zarar ederler.

Benim hedefim ''Şişman Kadın'' zaten herkes biliyor. Bazen trade ediyorum gene ederim. Şu saaten sonra rakam vermek istemiyorum. Sana da tavsiye ederim...

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Kagan_44,
    Umarım kısa sürede zararını telafi edersin...Sen gene de kendi bildiğinden şaşma derim. Bu gün şans yanımızda oldu...Tüm kağıtlar prim yaptı....Ben Oymak beyini uyarmıştım. Endeks kağıtları prim yapacağı çok netti eğer ki burada kalsa idi dönüp daha fazla hisse alan olurdu. En azından ben öyle yapacaktım...

Hep söylediğim gibi bir hedef belirle ona göre hareket et...Gelirse nasip olmazsa dünyanın sonu değil...Tüm paranı borsaya yatırma...Borsaya ayırdığın birikimi sadece bir hisseye bağlama...Riski dağıt...

Özellikle düzenli temettü veren şirket hisseleri uzun vadede zarar ettirmez...Tire benim için başından beri endeks üzeri aşırı kazanç sağlayabilecek bir hisse neden çünkü oldukça ucuz...

Hep dediğim gibi doğru hisse, sabır = kazanç

Abi çok teşekkür ediyorum size, tavsiyelerinizden dolayı ben tüm birikimimi bu hisseye yatırarak taktiksel bir hata yaptım umarım şişmanım bizi pişman etmeden kısa zamanda gelir,
    hayallerim gerçekleşir.
    Bu zamana kadar hislerimde nadiren yanıldım tire çok zor bir hisse olmuş ama çok şükür paraya ihtiyaç yok hedefim 1 dolar.Umarim beklentilerimi karşılar nasip.....👍

Ben sizin ne demek istediğinizi çok iyi anladım babacığım....;)

Buradaki arkadaşların hepsine bütün yatırımcılara sesleniyorum başka hissenin olanlarına da sesleniyorum aldığınız kararları buradaki yazılan yazılara göre kesinlikle almayın çünkü bu büyük bir risk taşır...Sonra tanımadığınız insanları suçlarsınız, Her şey dersiniz Çünkü istemediğiniz sonuçlar çıktığı için kazanmak istediğiniz için yanlış bir sonuçta,bunlar spek dersiniz olmuyacak iftiralar atarsınız..vb...!!
    Gerek yok bunlara herkes birşeyler kazanma derdinde,sadece kendiniz yaparsanız kimseyi suçlamazsınız....!!!
    Umarım yanlış anlaşılmadım..,

Saygılar...,herkese bol kazançlar...!!!
    Son düzenleme : Texasradikal; 07-11-2019 saat: 19:51.

7. Yarin IMKB %1 gibi duserse TIRE %8, %0.7 alti IMKB dususunde TIRE %5 duser. Iki uc gune 1.68-73 lere oturur.
    Ben demiyom, teknikciler, pardon tarihciler, tirenin tarihine bakaraktan diyo.

8. Jah sen nerden çıktın,hisseni mi kaptırdım,yoksa alamadın mı😄,biz alışığız,sen dert etme

Sayfa 321/466 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •