Sayfa 329/466 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Hangi takım forması olacak senin tutuğun takımın forması olmasın yani... bir taşta 2 kuş vurmuş olursun ozaman çoğalırsınız...
    Hayır hiç öyle olur mu? Bana bedenini ve istediği takım formasını (tuttuğu takım) yazar...

2. Texas, sen Tire Mondi ve Kalenobel ilişkisini detaylı biliyor musun? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler...

Bu şirketle ilgili bir haber veya bir tasarruf olabilir mi? Satıp parayı finansman ve yeni yatırım için kullanırlar mı?

Lütfen bu yazımdan bir şey çıkartmayın...Bazı forumları okuyup kendimce şeytanın avukatlığını yapıyorum...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Tireyi satarlarsa kaç paraya satarlar acaba?Bu zamanda böyle fabrika kurmaya kalksan ne bütçe lazımdır?
    Sadece iyileştirme çalışmalarına 20m euro harcamışlardı zamanında...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Texas, sen Tire Mondi ve Kalenobel ilişkisini detaylı biliyor musun? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler...

Bu şirketle ilgili bir haber veya bir tasarruf olabilir mi? Satıp parayı finansman ve yeni yatırım için kullanırlar mı?

Lütfen bu yazımdan bir şey çıkartmayın...Bazı forumları okuyup kendimce şeytanın avukatlığını yapıyorum...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Babacığım Tam detaylı bilmiyorum bildiğim tek şey mondi plc İngiliz firması bu şirketi kaleNobeli satın aldı bu kesin ve 90 100 milyon Euroya alındı sadece açıkladıkları şey şirkette bazı ürünleri beraber yapacakları gibi birşey açıkladılar....bunu Tenessih biliyor ama ne hikmetse ne yazarsak ne düşünüyorsun destekte açıklama yapmadı Tenessih abimiz....;)
    Yani bildiğim birşey daha bu kaleNobelin mondiTire ile bir bağlantısı yok dediler....!!!

Ne olacaksa biran önce olsun artık....belkide fuara kaleNobel ve mondi katılacak olmasın..;)

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Hayır hiç öyle olur mu? Bana bedenini ve istediği takım formasını (tuttuğu takım) yazar...
    Tamam ozaman süper...tebrikler;)

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    1.79 1.80 1.81 alışlarımız geldiğinden dolayı biraz daha aranızdayım arkadaşlar.haftaya 1.79 altına inerse yeni alış yerim 1.70 1.76 arası olacaktır.sırasıyla desteklerim.aynı zamanda alış yerlerim 1.79 1.76 1.70 ve 1.65 civarı.ilk hedefim 79 tamamlandı.1.70 1.74 ihtimal kuvvetli.fakat 1.65 desteğinin çalışacagına ihtimal vermemekle birlikte tedbiri elden bırakmıyorum.gönlümden geçen 1.70-1.76 bandının çalışması.asla yatırım tavsiyesi değildir.Sadece gönlümden geçenler..Y.T.D............................
    evet yön arıyor bakalım nereye kayacak

7. 1.72 altına düşmesinde gerisi önemli değil.

8. 1.79 onay mı alıyor bizimki?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 329/466 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •