Sayfa 340/466 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Fazla sürmeyecek üç vakte kadar gidecek bugün çıkmadı ama en kısa zamanda ona mühlet veriyorum üç gün üç gün içinde çıkmazsa yakarım bu şehri evlendiğim gün...;)
    abim senin dediğinde oldun gönlüne göre versin. ytd.ytdç.

yok yok yok kurtuluş yok gidemedi yine açılş oldu ama boşşş. ağlıyorum artık ya bi git be ytd.

Kimse bilemedi gitmiyor ya en iyisi kaçmak ytd.ytd.

buralarda bomboş demek herkes benim gibi ytd.

Kısadan hisse. İş görüşmesi olayı. İş görüşmesi için dün gittim formu doldurdum tabi turizm okumuştum ne iş olsa yapacaktım her gün 1 kamyon yumurta dedim yemek var mı dedi yok nasıl ayakta kalırım ozaman zaten 70 kg olan bir insan maalesef bunu yaşadım tabi yemek yoksa bende yok. ana baba vahim kazada gittikten sonra teyze bilgiği insanlar büyüttü ana baba hep oku derlerdi maalesef iş bu ki bilmediğin işi yapmıcan aynı yumurta işi gibi burda neden varım bilmediğim işi yaptım ama ramak kaldı maliyetim kurtarayım bilin ki yokum. veda gibi oldu demi evet veda idi kalın sağlıcakla ytd.ytd.ytd.

6. Oymak beyi dün akşam saatlerinde ABD görüşmelerinin olumlu olacağını hesaplayarak tuzağı kurdu...Beklentinin gerçekleşeceğini hesap ederek yukarıdan avlayacağını hesap etti...

Bu günde 1.94'e giderek bu izlenimi son çare olarak verdi...Hesaplayamadığı tek şey endeks - açılarak hesaplarını bozdu...

Peki biz avlandık mı? Hayır...

Avlanan olmuş mudur? Olabilir...

Sevgili Oymak beyi, sen bizi bu numaraları yiyecek kadar saf sandın galiba...

Gideceksen birlikte gideriz....Haa senin niyetin yoksa bizim de hiç acelemiz yok...

Öyle karanlık odada kaçak güreşme gel er meydanına...

Şunu da unutma ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

7. Artık bist de banka devri kapanmıştır bacası tüten sanayi devrine girmiş bulunmaktayız. Seçim biz ky lerin. Tire sayın Entrika nin ilk hedefi olan 3.5 gun kokusu geliyor ama çok sancılı olacak.

8. Grafiksiz topic olmaz,grafiksiz teknik yorumda olmaz.Bulunsun...

yorumsuzdur..

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Sayfa 340/466 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •