Sayfa 243/466 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. sabah açılışta tahtayı çizen garant yat. aldıklarını 1.65 e bastı.Yeni tera muamelesi yapıldı...
    Teralar bitmez..
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

2.  Alıntı Originally Posted by ROTA Yazıyı Oku
    Sancılar sıklaştı muhtemelin ikiz doğuracak. 1.65 otra vadem için ve altı çok iyi kar getiribilir. (1 Yıl) , 4-5 TL. olabilir.
    Alıp beklemekten zarar olmaz.!!!

YTD. amaçlı için söylemedim, sadecem çok sıkıştı, neredeysen altına kaçıraçak.
    Karıncaya sormuşlar .
    Nereye gidiyorsun?
    Diğer ulkedeki Sevgilime, demiş
    Oraya kadar gidemezsin ki , demişler
    Olsun yolda başka kız bulurum , demiş

Yyatırım amaç taşımaz

3. Kapanışta 100 bin lot aldı bu bir şeye delâlet olur

4.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    sabah açılışta tahtayı çizen garant yat. aldıklarını 1.65 e bastı.Yeni tera muamelesi yapıldı...
    Teralar bitmez..
    Valla hocam bu teralar bitmez, son 4-5 aylık takaslara baktım ilk 5 te değişen bir durum da yok yüzdeler üç aşağı beş yukarı aynı kalmış gibi, bunlar bu hisseyi nereye kadar basacaklar, bu yıldırma nereye kadar sürecek merakla izliyorum...

Teknik çırpınıyor artık, 1.93 e her şartta varmam lazım diye, zaten en başta 2tl altını görmesi bile aşırı zorlama ve saçmaydı ama gerçekten çok basıyorlar hisseyi, şu haliyle yönetim giderleri, ilişkili taraf anlaşmaları vs ile hala Spk nın ilgisini cezbetmemiş olmasına çok şaşıyorum...
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

5. Arkasında derin spk olmasın. 🤣👍

6. Nedir bu şans kardeşim berada 20 kademe bastı garan bunda da ula beni mi takip ediyor adammi seçiyor. Yada garanti zor durumda malum bir sürü batık var bedelli sermaye artırımı için para lazım bunu bir iki gun daha yaparsa bu sebepledir.

7. Bazen işler istenildiği gibi gitmez...Bu borsa yatırımının doğasındadır...Özellikle KY hemen kazanmak ister...Doğada herşeyin bir kuralı var...Borsada da öyle...Bazen kar satışları olabilir...Bazen zarar kes (Stop Loss)...Bazen de kar yeter derler...Bize göre hissemiz her zamanki ağır baskı altında endeksin kar satışları ile yaptığı düzeltmesine uyuyor. Bu geri gelme ile ilk çıkışta 120 bin endeks bence hedeflenebilir.

Tire için olumlu düşünce ve hedeflerim şahsen devam ediyor. Umarım ki kısa sürede 1,89 seviyesi görülür ve 2.xx üzerine gider. Kısmet belki de olmaz...ama neden olmasın?

3. Çeyrek bilanço kara dönerse beklentilerimiz illa ki karşılığını bulacaktır. Sürdürülebilir kar oldukça önemli...

Şirket her zamanki gibi maliyeti şişirip örtülü kar transferine devam edecektir. Maliye bir gün nasılsa bu şikayetleri değerlendirir.

Adalete her zaman güveneceğiz.

Hep dediğim gibi doğru hisse ve sabır borsada kazancın anahtarıdır.

Bu tahta yapıcı sanırım daha evvel "Alka" tahta yapıcısı...Hislerim beni yaniltmaz...İnşallah...

Geçmişe doğru izleyin hak vereceksiniz..."Demek ki iki kişinin bildiği sır olmazmış"

Bu bir uyarı olsun...Anlayana...

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün tahminime göre dün 1.65 üstü kapanış olduğu için bugün yada yarın 1.71 üstü kapanışlar yapacaktır diye düşünmekteyim...

Asla ytd değildir...!!!!

Sayfa 243/466 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •