Sayfa 1/466 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

TIRE - Mondi Tire Kutsan

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eskisi burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni sayfanın, başlığın hayırlı olması dileğiyle...
    Yarın TİRE için yeni bir gün olsun...

3. Dokunsalar düşücem edasında nazlı Tirem

4. dokunmalarına gerek yok..zaten düşüyor..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

5. bilonçoya 14 işlem günü kaldı...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

6.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    bilonçoya 14 işlem günü kaldı...
    Yil sonu dönem kârı ne olacak.Bedelsiz mi, temettü mü, yedek akçeye ayırma mı şu an için asıl gündem bu iken 2019 ilk çeyreğe odaklanmasına şaşıyorum.

7. bedelsiz ve temettü hayal..

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    TIRE - Mondi Tire Kutsan

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eskisi burada
    Benimde tahminime göre bunlar bir şey vermezler Avusturyalı bunlar avucumuzu yalarız sadece...
    Bugüne kadar ne verdiki hep aldı...,
    Keşkeee verseee.....

mls35 arkadaşın yazdığı sizce komik değilmiydi....
    20 kişi olsa bin lot gibi Topu topu toplasak 40 bin lot kye var dedi bunu nereye dayanarak söyledi...???
    hiç anlam veremedim...

Benim tahminim yaklaşık 10 milyon lot kye var Bu baskıyla bu fiyatlarla kye çoğalır azalmaz...
    Kye var diye yükselmediğini düşünmüyorum...
    çünkü yıllardır var...Çoğunu aldı zaten fakat baskıyı hala bitirmediler çakallar...

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!

Sayfa 1/466 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •