Sayfa 273/466 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    bilanço beklemeyin boşuna.işlem olabilecek fiyatları bekleyin.kağıda talep yok.aldıklarımı 68 e yazmıştım .67 görüp geri gelmiş.satışlar gitmemiş.gelirse 1.45 paçal yaparız biraz.ama böyle tahtadan ekmek çıkmaz.....y.t.d.
    Biz aslanın midesine kaçan kendi ekmeğimizi çıkarmaya çalışıyoruz. ondan ekmek bekleyende yok.

YTD.

2. 1.60'in altına gelmez de ustunde tutunabilirse hareket hızlanabilir. yok, bulanık suyu fırsat gorup asagi cekme dusuncesi var ise bilanco falan hak getire.

beyin jimnastigi yapacak olursak, iyi bilancoyu ben olsam simdi belli etmem hatta asagiya cekerim.. kotu bilanco gelecek ise de aksine yukari tasırım.. nasılsa bilancodan sonra yukaridan verdiği hisselerin telafisi mumkun olurdu ki bir tasla iki kus.

teknik konusacaksak o benim isim degil ancak nacizane gorusum 1.6x larda kaldıgı muddetce bu kagıt SAKLANAMAZ kytd

3. 1.68 üstü kademeli satış.1.55 altı kademeli alış. ortası speğin olsun çalsın oynasın....

4.  Alıntı Originally Posted by freight Yazıyı Oku
    1.60'in altına gelmez de ustunde tutunabilirse hareket hızlanabilir. yok, bulanık suyu fırsat gorup asagi cekme dusuncesi var ise bilanco falan hak getire.

beyin jimnastigi yapacak olursak, iyi bilancoyu ben olsam simdi belli etmem hatta asagiya cekerim.. kotu bilanco gelecek ise de aksine yukari tasırım.. nasılsa bilancodan sonra yukaridan verdiği hisselerin telafisi mumkun olurdu ki bir tasla iki kus.

teknik konusacaksak o benim isim degil ancak nacizane gorusum 1.6x larda kaldıgı muddetce bu kagıt SAKLANAMAZ kytd
    Sen yenisin galiba tirede arkadaşım.! Bunun ne yapacağını kimse kestiremez çünkü spek hergün içiyor galiba ne yaptığını da yapacağınıda o da bilmiyor. Değilki biz bilelim biz hala stajdayız staj bitmedi..!!

YTD.

5. Sn. Mls, borsa’da yenimisin diye soruyorsanız 20 seneyi devirdim. Tire’de son 1-1.5 Aydir işlem yapıyorum. Cok şükür ekmek yedirdi. Ayrica fabrika kapatılmadan önce de birkaç kez işlem yapmışlığım vardır. Tire’nin son 2 aylık hareketleri bence olumlu olsa da Bist’te cok yüksek işlem hacminde olmayan tüm hisseler için soylediğiniz riskler her daim mevcut.

Mevlam neylerse guzel eylermiş

6. Bakalım aslan parçaları yarın hisseyi nereye kadar düşürecekler onun bu-nun çocukları

7. Bi taban yakışır mı ?. şöyle millet hisse görsün, şirket görsün

8. Hiç bir şekilde elinde 1 lotu olanın dahi vebalini almamak adına aşağı veya yukarı gibi yorum yapmamaya karar aldım.
    Çünkü her defasında bizi yanılttı bu hisse. Şahsım olarak kimseye satın veya alın demiyorum. "SADECE DİKKATLİ OLUN DİYEBİLİRİM"

İnşallah herkes kazansın istiyorum.

YTD.DEĞİLDİR.

Sayfa 273/466 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •