Sayfa 450/466 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. 10 yıl tuttuğum hisse, en son hastalandım hastaneye yattım ölümden döndüm o sırada kalkmaya karar verdi neyse yetişip bi yerden satmıştım, 10 yılın ardından ana paramı çıkardım artık sokmam onu.

Yatırım tavsiyesi değil ama bence koparcaklar bunu sadece senelerdir tahtayı tahtacıyı izliyorum onca yıl bastıktan sonra koparıp götürmediyse tahtayı plan daha büyük demektir bana 10 a koptu demeyin hiç 2008 den beri geberik tahta bu onca senelik operasyonun karşılığı diil, neler neler koptu gitti bu kaldı 2 senedir yatay yaptırıo çakal tahtaya.

Ben 2 sene faizde bekledim benm için iyi oldu param küçülmedi şimdi geri gelcem tahtacı 10 senelik çocuklarımın hakkını alacağım senden.
    Ytd.

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

günlükler saldım çayıra mevlam kayıra derken haftalıklar daha ilgi çekici.. kısaca günlükler çayda çıra, haftalıklar samba..
    haftalıkta samba davulu 8.75 ve üzeri..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Günlükler de sambaya döndü bu kalça hareketlerini yürek dayanmaz.. çok yüksek tempo... 9.25 ve 9.50 dirençleri dikkat çekici olmakla birlikte dans okulları üzerinden yürür geçer diye düşünüyorum.. hektasın yarın kırmızı bar olasılığı aktif hale geldi.. yarında aynı şey tire için gerçekleşebilir.. kapanış onemli olacak..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Haftalıklar bu hareketı 8.76 seviyesıne kadar taşıyabilir sonrasına zayıflar... günlükte ise 8.95 yakın takıp edilmeli.. doların % 4.24 artısı rahatsız edici..
    Son düzenleme : esozcan; 23-11-2021 saat: 11:12.

128. milyar doların aslında 140 olduğu söylenıyor... ama bunu kimlerin aldığı söylenmıyor.. sonra dolar 2 GÜNDE 10 dan 12.50 ye gidiyor.. söylenecek söz kalmıyor..

mallarım duruyor ancak benim tire ile teknik işim bitti... gidenin arkasından konuşmam.. dedikodu olur..
    hektas haftalıkta 10.36 nokta atışı .. işim bitmedi... çarşaf alıp geleceğim.. daha dut yiyeceğiz..

ulen ben yazdıktan sonra 9.15 kadar vermişler...uzun taşıyanlar için 9.06 ve 8.85 kadar üstü güzel altı üzeri.. haftalıklar halen güçlü..

Sayfa 450/466 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •