Sayfa 442/466 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Bende sizleri hiç unutmayacağım belki bir gün bir yerde yolumuz tekrar kesişir.

Kıyarız bu sefer "Acem Nikahı"

Esas efsane olan sensin
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez� bu günleri hatırlayanlar bilir ah ne günlerdi o günler seni hiç unutmayacağız Entirika abim�

Tahtacıların paslaşması devam ediyor aslında çok değerli olması gereken hisse fakat yabancı mondi sürekli yatırım yapıyor karıda yükseliyor indregandide yapıyor yıllardır�kaymağını yiyen yedi 1.50 den gittiydi�birgün çok daha yükseklerde olucak bu çakallar çok kurnaz sadece kendilerini düşünürler yoksa bukadar çektirmezdi kimleri yedi kimleri fıtık kanser etti bilen bilir�.asla ytd�
    saygılar�.
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bende sizleri hiç unutmayacağım belki bir gün bir yerde yolumuz tekrar kesişir.

Kıyarız bu sefer "Acem Nikahı"

Esas efsane olan sensin

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah diyelim abim…🤲🤲
    Seninki daha büyük bir efsaneydi hemde katolik nikahlıydı,emzik bekleyen tahtacıların halide bir başkaydı…🤣🤣
    Bizimkisi bir aşk hikayesi…👌👍
    Kıy artık bu nikahı…şahidin olurum senin…🤲👌👍

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
    bilanço henüz gelmedi.. şimdilik bununla idare edelim

https://www.halkyatirim.com.tr/pdf/S...irketrapor.pdf
    yatırım tavsiyesi değildir.

8.13 üzeri güzel 7.73 altı üzer.. ancak günlülerde yay var gibi duruyor..malsız ve çulsuz olmama rağmen 8.85-98 aralığının ilk hedef olmasına ben itiraz etmem..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. bugünkü herekete bakınca bilançoda sıkıntı mı var acaba diye düşünmeye başladım nedense ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
     Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    bugünkü herekete bakınca bilançoda sıkıntı mı var acaba diye düşünmeye başladım nedense ?
    Doğrusu ya ben de tırsmıstim, ama çok şükür bilancomuz iyi

Daha öncekiler gibi bugünki işlemler Bilerek yapılan mondi klasiğidir… korkutup mal toplama peşindeler….satanın malı kapılır affedilmez….aşşağıya salabilir korkutma yapıp ama yön yukarı olacaktır…böyle karlarla başka şirket olsaydı çok farklı fiyatlarda olurdu tabiki…,;) kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir…!!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Daha öncekiler gibi bugünki işlemler Bilerek yapılan mondi klasiğidir… korkutup mal toplama peşindeler….satanın malı kapılır affedilmez….aşşağıya salabilir korkutma yapıp ama yön yukarı olacaktır…böyle karlarla başka şirket olsaydı çok farklı fiyatlarda olurdu tabiki…,;) kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir…!!!!!
    bilançomuz tekrar hayırlı olsun.. tek çeyrekte 576 M ciro, 76 M kar... artık çift haneli rakamlara daha yakınız
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 442/466 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •