Sayfa 223/466 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Tavan oldu mu? Oldu...
    Falcao geldi mi? Geldi...
    Diğer mevzuları zaten biliyorsunuz?

Pazartesi kaldığımız yerden devam...İnşallah...
    Tavan olmadı....: çünkü tavan 1,75 idi 1.73 gördü..!!!

Falkao kimdir öyle biri gelmedi....!!!

Diğer mevzuları aman 😬 aman 😬 aklından bile geçirme babam...

Pazartesi kaldığımız yer sattığım lotları alabilecekmiyim ben...inşallah alırım....😉

2.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Tavan oldu mu? Oldu...
    Falcao geldi mi? Geldi...
    Diğer mevzuları zaten biliyorsunuz?

Pazartesi kaldığımız yerden devam...İnşallah...
    van persie geldiğindede aynı muhabbet olmuştu ölüleri bu topraklara geliyor.ölülerden dirilen bir tek hagi yi tanırım gerisi dolarları euroları alıp gitmiştir

Türk futbolu Sadece adamına göredir..taraflıdır o yüzden başarı beklemek saçmalıktır...pastayı 3 takım arasında kimseye vermek istemiyorlar...yıllardırda insanları sen şu takımlısın diye aşılamışlar....çoğunluk yaşadığı şehrin takımını destek vermeyip yıllardır böyle devam etmektedir....taraftarsız desteksiz takımlar kalmıştır....şike taraflılık almış başını gitmiş adamına göre..her işte dayın varsa herşey hallolur olmuş....böyle olduğu müddetçe hiçbir şey değişmez....!!!

Bizim mondiyide borsada adamına göre yaptıklarından dolayı hiç birşey yapmıyorlar adalet bunun neresindedir....!!???

Herşey adamına göre olduğu müddetçe her konuda birileri mağdur olmak zorundadır....!!!

Saygılar.....

4. İnşallah Sayın Entrika sizin iyi niyetlerinizle hedefimize ulaşacağız zaten başkada alternatifimiz yok.

5.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    İnşallah Sayın Entrika sizin iyi niyetlerinizle hedefimize ulaşacağız zaten başkada alternatifimiz yok.
    Teşekkür ederim Kagan_44 Kardeşim,

İnşallah herkesin gönlünce olur. Mutlaka bildiğin gibi borsa oldukça riskli bir yatırım aracıdır. Herkesin değil mutlaka birilerinin kaybettiği birilerinin kazandığı bir yatırım aracıdır.

Tire'yi bu güne kadar çokça değerlendirdik hem fikir olduğumuz konular oldukça fazla bu yüzden buradayız. Amacımız kar elde edebilmek kısmet olur inşallah...

Bazen işler ters gider umarım burada bu durumu yaşamayız...

Ben doğru yerde olduğuna inanıyorsan sabırla kazanç elde edebileceğine inanıyorum. Bence kesinlikle doğru yerdeyiz...

Umarım ki bu hafta 1,83-87 arasını hızla geçerek 2,10 TL seviyelerine ulaşmasıdır. Dilerim olur...

Güzel bir haber hissemize mutlaka ivme kazandıracaktır. Bir üretim hattının yenilenmesi, yeni bir yatırım (kese kağıdı vs) veya satınalma olabilir. Dilerim şirket mühürlü olan ağzını bir açsın...Tire yöneticileri uykuda sayıklasa bile olumlu algılanacaktır.!!!

Ben genede önce sana ve diğer tüm hisse sahiplerine bir hedef belirlemelerini ve bu doğrultuda hareket etmesini dilerim. Biliyorum oldukça klişe bir laf...!!!

Ben coşkulu ve yüksek hedefleri olan biriyim. Bazen her şey yolunda gittiği gibi bazen de yanılıyorum...

Bakalım yarın nasıl olacak...Gün arası belki bir değerlendirme şansımız olur...Umarım ki işlem hacmi gene yüksek olur...Ben ilk önce buna bakacağım...

Bence son iki işlem günü yapılan bir çok işlem karşılıklı cereyan etti...Bu da halen ucuz seviyelerde olduğumuzu gösterir. Hacimsiz şekilde tavana kitleme için bir haber beklenebilir....Belki kağıt toplamak için bekliyor olabilirler. Bunların hepsi benim amatörce yorumlarım...

Tek gerçek fiyattır. Alış ve Satış ekranında ne görüyorsan tek gerçek budur. Gerisi lafı güzaf...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Not : Kardeşim hitabeti ben +50 olduğum için sarf ettim...

6.  Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Daha öncede yazmıştımama bunlar benim ufaklıkların isimleri.. Bende çok iyi sayılmam teknikte, kendimce birşeyler çabalıyorum.
    Abicm Allah bagislasin. bana demisinde iste ozurdilerim ben senden tekrar kizdin sen o meseleye biliom gencliime ver varsaymda bulunmustum. Kusuruma bakma.

Bana bu 3 gun cooook zor gecti zararim cikcak die heycanlandim cok 2 li rakamları gorduum an kaccam bu hisseden ben. İns ins yarın olurda cikarim bugn gecmek bilmedi o derece yani

7.  Alıntı Originally Posted by Yüce2000 Yazıyı Oku
    Abicm Allah bagislasin. bana demisinde iste ozurdilerim ben senden tekrar kizdin sen o meseleye biliom gencliime ver varsaymda bulunmustum. Kusuruma bakma.

Bana bu 3 gun cooook zor gecti zararim cikcak die heycanlandim cok 2 li rakamları gorduum an kaccam bu hisseden ben. İns ins yarın olurda cikarim bugn gecmek bilmedi o derece yani
    12senedir uyuyan bir firma ne zaman uyandırılır bilmemde bildiğim mtlaka uyandığı zaman en düşük 5-6 gösterirlerki
    oda en düşük ama o zaman ne zaman onuda spek bilir acele etme kaçmak için 2 olsun deki hisse 1.5 ve ben zarardayım

8.  Alıntı Originally Posted by Yüce2000 Yazıyı Oku
    Abicm Allah bagislasin.. bana demisinde iste ozurdilerim ben senden tekrar kizdin sen o meseleye biliom gencliime ver varsaymda bulunmustum.. Kusuruma bakma..

Canım kardeşim (önce biz kaardeşiz) kızmak yok.. yok.. yok.. bence doğrusu Entrikanın dediği gibi hedef belirle bombala geç, formu okuduklarımdan biliyorum kimin eli değmişse iki elini yakmış bu nalet kağıt.. Doğru zaman, doğru hedef.. Götürür ve götürdüğü gibi geri getirir en iyisimi sağlığım yerinde iken 3-5 demeden ilk fırsatta tası tarağı toplayıp buradan ve tireye yolum düşersede bu fabrikanın olmadığı bir yoldan geçmeyi düşünüyorum.. Oha geldi bu kağıttan, kan kus....u valla..

Ama ne yazık ki ..KY.. ne zaman çıkacak diye ümitlense hep tersi olmuş bu kağıtta..

"Delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir."
    Albert Einstein

Yatırım tavsiyesi olamaz...
    Son düzenleme : mls35; 01-09-2019 saat: 23:17.

Sayfa 223/466 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •