Sayfa 96/466 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 761 - 768 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Geçen hafta yine en fazla bu düştü, bugün endeksin iki katı ekside olan sadece bu, geçen hafta artı kapatanlar bugün eksi 1 lerde

2. Endeks toparladıkça yine bu terse yatıyor. 1.56 ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Katar ve bir kaç Arap ülkesi aracılığı ile 50 Milyar USD geliyor. Seçim sonuçlarından bir şey olmaz. O iş bitti...Bence...Dolar düşecek en azından artık artmaz. 4 TL oldukça iddaalı ama neden olmasın? Bu tahmini yapmıştım. Güncellemek gerekirse 4-5 TL aralığı diyebilirim.

...Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Harbi siz ne içiyorsunuz veya kullanıyorsunuz. Milletin ahını almayın. Ülkenin halini hiç bir döneme benzetemiyorum. Ve hala umut tacirliği.

4. Tahta yapıcılar geçen hafta bugün 2.10 larda gezen kağıdı her gün hemen hemen en düşükten kaptırıp 1.57 den kapattırmayı başardılar.Kap haberlerini beklediler ve düşüş başladığında önce 1.93 ten 1.80 e gaplı açılış yaptırıp, önüne gelene vererek düşürdüler.1.80 1.70 ne varsa toplayan küçük yatırımcı da vaybe amma düştü artık buradan alınır diye diye yumuldu.Ancak ne oldu şimdi 1.57.Artık öyle bir aşamadayız ki bırakın bizler gibi 2 üstü maliyetleri düşüş yolunda alanlar bile döküldü.Dolaşımda 41.3 milyon hisse var.Bunun kabaca %75 i yabancıda kalan %25 ortalama 10 milyon hisse diyelim yerlide idi.Şimdi ajanda ellerinde kimde ne kaldının hesabındalar.Bu kadar toplamanın arkasından birşey çıkacak ve bunun ne olduğunu hep beraber göreceğiz.Tahta yapıcı Tukaş benzeri bir hikaye bekliyorum senden bilesin.Ayrıca ajandan da benim kurum da not alınmış olmalı.Ancak bilmeni isterim ihtiyacım olmayan bir parayı bağladım.Hangi hikayeyi ne kadar sürede yazarsan yaz birlikte olacağız.

5.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Tahta yapıcılar geçen hafta bugün 2.10 larda gezen kağıdı her gün hemen hemen en düşükten kaptırıp 1.57 den kapattırmayı başardılar.Kap haberlerini beklediler ve düşüş başladığında önce 1.93 ten 1.80 e gaplı açılış yaptırıp, önüne gelene vererek düşürdüler.1.80 1.70 ne varsa toplayan küçük yatırımcı da vaybe amma düştü artık buradan alınır diye diye yumuldu.Ancak ne oldu şimdi 1.57.Artık öyle bir aşamadayız ki bırakın bizler gibi 2 üstü maliyetleri düşüş yolunda alanlar bile döküldü.Dolaşımda 41.3 milyon hisse var.Bunun kabaca %75 i yabancıda kalan %25 ortalama 10 milyon hisse diyelim yerlide idi.Şimdi ajanda ellerinde kimde ne kaldının hesabındalar.Bu kadar toplamanın arkasından birşey çıkacak ve bunun ne olduğunu hep beraber göreceğiz.Tahta yapıcı Tukaş benzeri bir hikaye bekliyorum senden bilesin.Ayrıca ajandan da benim kurum da not alınmış olmalı.Ancak bilmeni isterim ihtiyacım olmayan bir parayı bağladım.Hangi hikayeyi ne kadar sürede yazarsan yaz birlikte olacağız.
    dolasimda 10 milyon kusur olduguna eminmisiniz.bence dolasimdaki hisse 41 milyon kusur.sirkettin kendisinde 112 milyon kusur var.is bank takasinda oyle gozukuyor ya da ben yanlis bakiyorum...

Gene Olan oldu işte..,,tahmin etmiştim seçim iptal diye....

Bu kadar borsada satış baskısından belliydi...

Beklenti onlar için böyleydi Yabancıların...

7. TİRE... Yine seçimleri herkesten önce bildi. herkesten önce de d ü ş t ü ü ü ...

8. Yarın kaçı görür

Sayfa 96/466 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •