Sayfa 107/200 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 849 - 856 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Metin karadeniz, "spk ya mail atalım şirketteki IRIZANIN İMTİYAZ hakkını iptal et diye. demiş inwestingde.

Bunlara cevap verdiğin zaman "Benimle uğraşıyor diye millete lanse ediyorlar" Bu bilğisizlerle neyine uğraşacağım. imtyiyaz b grubu hisse demek, üstelik A grubu hisseden daha pahalı, imtiyazı olan şirketler, imtiyazlı hisse üzerinden alınıp satılırlar. zamanında devlet kritik şirketlere enerji gibi (ieyho küçük miktrada enerji şirketi satın alarak bu imtiyazlara ulaştı) şirketlere imtiyaz tanımış. şimdi spk iptal etdiyor. Ya Allah akıl fikir versin size ülkede mülkiyet hakkı diye bir kanun var, Türkiye cumhuriyeti derebeylikmi. siz para kazanasınız diye ieyho imtiyazlara elmi koyacak. spk görevini yapmıyor diyorsunuz. spk şirketleri tansiflemiş gruplara ayırmış. riskli grupları ayırmış, bunlara ayrıca düzenleme getirmiş. sonra bazıları çok para kazanma hırsı ile bu riskli gruplardan alacak sonra bağıracak NERDE BU DEVLET, SPK NERDE YADA DEVLET BİZE BAKMII DİYECEK. ÖNCE OKUYUN ARAŞTIRIN BİLGİ SAHİBİ OLUN. SONRA YATIRIM YAPIN VE KİMSEYE İFTİRA ATMAYIN , ÖZELLİKLE SANA DİYOM TAMAMMI OĞLİİİİM! YTD
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. BLUE NİGHT
    realiter said abim bana darılmış, ben sana takıldığımdan ogliiiiiim dediydim kardeş, burdasın burdan yaz baska yere değil, belli et kendini saklanma, madem bu hisseden bir cacık olmaz formuna girip zaman kaybetme git başka forumları insanları takip et bilader

Blue nigt, said derken neyi kastediyorsun,buna bi anlam veremedim. Ben kimseye kızmam,sadece biri bana seviyesizce laf atarsa ; seviyesine inmeden, kaliteden taviz vermeden cevabını veririm.
    Ben kuralı olmayan, at izinin it izine karıştığı bir yerde yazmam. Bana inwesting sayfasının ve sayfaya yazanların %99 vereceği bir şey yok. Ben dilimin döndüğünce, kimseyi kırmadan incitmeden doğruları yazarım. soran olursa cevapta veririm. benim forum forum gezmeye ihtiyacım yok. ben bilgiyi kaynağından öğrenmeyi severim. ben başkjalarına benzemem.ytd

3. BLUE NİGHT
    senin hayatın akadar zararım var demiş ) hahahaha birde metheder gibi kendini, bırak sen bu işi Mayk

kelimeleri cımbızlayıp bütünlüğünü bozma. benim yazdığım şu şekilde. "senin hayatın kadar zararım var,senin kadar ağlamıyorum." Ben olsam şu soruyu sorardım. zararı nasıl ettiniz? kırbaç ile sağa sola küfür hakaret ile para kazanılmıyor. ben bu bilgi ile ieyho da zarar ettim. sen kırbaç ile sağa sola küfür ilemi kazanacaksın demek istedim Mayk ( bu ironi anlayasın diye yazıyorum) Dikkat et Karşındaki Rıza benim kadar iyi davranmaz. valla .... içine bir solucan kaçırırsan kırk tane leylek çıkaramaz.ytd

20.TEMMUZ 2020 den bu yana 0.95 üzeri 2 kapanış yapamadı.. ancak indikatör farklı sinyaller vermeye başladı.. malsız çulsuz izlemeye devam..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    BLUE NİGHT
    senin hayatın akadar zararım var demiş ) hahahaha birde metheder gibi kendini, bırak sen bu işi Mayk

kelimeleri cımbızlayıp bütünlüğünü bozma. benim yazdığım şu şekilde. "senin hayatın kadar zararım var,senin kadar ağlamıyorum." Ben olsam şu soruyu sorardım. zararı nasıl ettiniz? kırbaç ile sağa sola küfür hakaret ile para kazanılmıyor. ben bu bilgi ile ieyho da zarar ettim. sen kırbaç ile sağa sola küfür ilemi kazanacaksın demek istedim Mayk ( bu ironi anlayasın diye yazıyorum) Dikkat et Karşındaki Rıza benim kadar iyi davranmaz. valla .... içine bir solucan kaçırırsan kırk tane leylek çıkaramaz.ytd
    ne azim be rıza helal olsun mal çok değerli demek..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ne azim be rıza helal olsun mal çok değerli demek..
    Iyi olduğunu düşünüyorsanız, inşallah Allah sizinde malınızda değerli kılsın inşallah .

7. alış.....................................satış
    092 .......633358,--------------093...............1271329
    091........803802..................094............ ....2711156
    090.......260214...................095............ ....824813
    089........97782...................096............ .....319985

8. pazartesi değişen ne olacak? yine bugün alınan mal bugün satılamayacak galiba..

Sayfa 107/200 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •