Sayfa 103/200 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 817 - 824 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Buda kaçtı. Ben çokmu zor sorular soruyorum. sanmam kolay sorular. Bu sorulara cevapları KAP. şirketler ieyho, şirket yapısı. ortaklıklar. bilançolar. sekmelerinden cevap alırlar. keşke iftira ve boş konuşma yapacaklarına ,bunları bulabilecek kadar becerikli olsalar.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Buraya grafik atmıyorum,kimseyi yönlendirmek istemiyorum. Kağıt topluyor diyenler yanlış ve eksik düşünüp yazıyor. kağıt yukardan satıyor aşağıdan toplayıp, karı ile biraz daha alıp yukarı gitmeye çalışıyor. Daha önce dediğim gibi, kimse bu ucube kağıda 543 milyon bağlamaz. Uçacak kaçacak masalları ile küçük yatırımcıyı kağıda bağlayıp, ufak paralarla alıp satarak hem para kazanıyorlar hemde kağıdı yukarı taşıyorlar. taşıyorlar dersem kimse kar etmiyor. bu yukarı taşıma süresi çok uzun olduğundan taşıyıcıların parası enflasyon karşısında eriyor. yani trade yapanlarla birlikte çok az kişi kazanıyor. genellikte satmayın, uçacak kaçacakçılara şüpheyle bakın. Bakın bana satmayanların sonu benim gibi oluyor. parası P.i.Ç kendi Rıza'nın adamı oluyor.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Buraya grafik atmıyorum,kimseyi yönlendirmek istemiyorum. Kağıt topluyor diyenler yanlış ve eksik düşünüp yazıyor. kağıt yukardan satıyor aşağıdan toplayıp, karı ile biraz daha alıp yukarı gitmeye çalışıyor. Daha önce dediğim gibi, kimse bu ucube kağıda 543 milyon bağlamaz. Uçacak kaçacak masalları ile küçük yatırımcıyı kağıda bağlayıp, ufak paralarla alıp satarak hem para kazanıyorlar hemde kağıdı yukarı taşıyorlar. taşıyorlar dersem kimse kar etmiyor. bu yukarı taşıma süresi çok uzun olduğundan taşıyıcıların parası enflasyon karşısında eriyor. yani trade yapanlarla birlikte çok az kişi kazanıyor. genellikte satmayın, uçacak kaçacakçılara şüpheyle bakın. Bakın bana satmayanların sonu benim gibi oluyor. parası P.i.Ç kendi Rıza'nın adamı oluyor.ytd
    dikkat edin, kağıt yukarı yönlü ufacık hareket etse, spek yalakları hemen ortama (forumlara) düşer. satmayın şimdi ,birazdan tavan. üç olacak beş olacak gibi. sizi etkiler sattırmaz. kendileri satmaya devam eder,sonra ortadan kaybolurlar.ytd

4. Oooo! iyi kağıt yine herkesi zengin etmiş. nerde 0.98 satmayın diyenler. Adamı böyle avlarlar.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    Ky bulurlarsa satarlar 31 Aralık tarihine kadar Alt pazar hisselerin hepsi brüt takasta
    3 ay içinde iyileşme olmazsa bu pazarda devam...
    5 ekimde bitmiyor Brüt takas...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bulurlar bularlar bizde cok var; şeyim hıyar deyince çuvalla tuz la gidecek olan. Satacak adam bulamasalar şimdi bu kadar ky olmazdı. Kağıdın hiç bir hikayesi yok,üstelik 320 milyon geçmiş dönem zararı var ama ieyho ağzına kadar ky dolu.
    Brüt takas değil bürütten tek farkı günlük alınıp satilacak. Satıldığında başka bir hisse alınacak. Kredili ışlem, açığa satış yok . Günlük marj %10.
    Demekki bulurlarmış. 0.98 0.91 iyi para. ytd

6. 0.98 den 0.91 kadar sattılar. şimdi sattıklarını toplamak için aşağı gidip yataya bağlayacak.ytd

benım basıt bır kuralım var.. '' giden senede bineceksın gitmeyenden ineceksin '' IEYHO bu sıralar binilecek gibi oldu.. feykinide attı ve düzeltmesıne de başladı.. destek olarak,0.90 0.88 ve biraz zor olsa da halen aktif durumda olan 0.83 var.. bu günkü kırmızı bara '' ileri sıçramak için bıraz geri gelme barı'' olarak bakıyorum.. kazancınız bol ve daim olsun...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. İyi akşamlar, adam haklıymış, sabah bir soru sormuştum kendisine ve yazmıştı hikayesini, en azından bir günlük haklıymış, dün almıştım bugün zor kaçtım. Asla yatırım tavsiyesi değildir, acemi ve ışık hızında kısacıyımdır.

Sayfa 103/200 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •