Sayfa 106/200 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 841 - 848 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. yukarı gitmek için en ufak istek arzu göstermiyor. 0.93 satmaya devam edihyorlar.0.92 550 alış.0.93 1.250 m. satış
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Bana kağıdı kötülüyorsun diye kızanlar vardı. Bunların çoğu inwestingte ana avrat düz gidiyor. yakında ağlamayada başlarlar.ytd

3. Kapanışta 0.94 kademesinde 3.535 m lot vardı.kapanista 50 bin civarı 0.94 alış oldu.094 kademesi yaklaşık 3.650 m lot bekleyen satış la kapatti

4. La oğlimmm ben ayak değilim ben BAŞım, ben gerçeğim. senin gibi forumları ağlama duvarına çevirmiyorum. Nickimden de anlaşılacağı gibi. Ben kimse ile uğraşmam saçma saban abidik gubüdük yorum yapıyorsunuz,sonra beni sorguluyorsunuz. sonra "Said" kim rüyandamı gördün. senin hayatın kadar zararım var,senin kadar ağlamıyorum. keşke saçma saçma yorum yapacağına sussan. daha yaptığın hiç bir yorum subuta ermedi oğliiimmm!

5. Blue night,Babamı tanırım benden daha yakışıklı ve gezgin ve mavi geceleri seven bir insandı. Bu güne kadar annemi tanıma şansın olmamıştı. Bana "oğliiim" dediğinize göre siz benim annem olmalısınız. size anne diyebilirmiyim.ytd

6. Borsa İstanbul A.Ş Yönetim Kurulu’ nun 17/09/2020 tarih ve 2020/58 sayılı kararı* gereği pay piyasasında uygulanmakta olan*Yıldız Pazar*–*Grup 1 (Z1) ,*Grup 2 (Z2) *ve *Ana Pazar*–*Grup 1 (N1) , Grup 2 ( N2 )**grup düzenlemeleri*01/10/2020*Perşembe *gününden itibaren uygulamadan kaldırılacaktır.

*

Yıldız Pazar*-*Ana Pazar -*Alt Pazar -*YİP-*PÖİP*şeklinde oluşturulan yeni pazar yapısında, grupların işlem esasları farklılaştırılarak, farklı gruplarda yer alan paylara farklı işlem esasları uygulanıyor olacaktır.

Yapılan yeni düzenleme sonrası güncellenen grup bazlı işlem esasları gereği, müşterilerinizin işlemlerinde özet olarak aşağıdaki hususlarda farklılıklar bulunuyor olacaktır ;

*

Yıldız ve *Ana Pazarlardaki GRUP1 ve GRUP2 ayrımına son verilmiştir. Kredili işlemlere ve açığa satışlara eskiden olduğu gibi sadece Yıldız ve Ana Pazar payları konu olacaktırSadece Yıldız Pazar grubundaki paylarda azami güniçi 5 katı işlem yapılabilecektir( Şuan mevcut uygulamamız olan azami temsilciden özkaynak*3 ,sanaldan özkaynak*2 katı alımlara müsaade edilmeye *devam edilecektir )Ana Pazar grubu paylarda temsilci ve sanaldan güniçi azami özkaynak *1 katı alımlara müsaade edilecektirAna Pazar grubu payların kredili işlemlerinde kullanılacak hisse teminat oranı azami %75 olacaktırYıldız Pazar paylarının açığa satış işlemlerinde UPTICK ( yukarı adım ) kuralı uygulanmayacaktırAçığa satış işlemleri eskiden olduğu gibi temsilci üzerinden BIST100 paylarında, sanaldan BIST30 paylarında yapılabiliyor olacaktır. ( Pandemi sürecinde getirilen açığa satışların BIST30 ile sınırlandırılması uygulaması halen devam etmektedir. )Alt Pazar - YİP ve PÖPİ grubu paylarda *sadece özkaynak *ile ( parası kadar ) alım yapılabiliyor olacaktırYeni oluşturulan Alt Pazar grubu paylar kredili işlemlere konu olmayacaktır ve bu paylara *kredi teminat oranı tanımlanmıyor olacaktırAlt Pazar paylarında yapılacak alımlar öncesi müşteriden ‘’ ALT PAZAR *RİSK FORMU ‘’ nun fiziki olarak yada elektronik ortamda onaylatılarak alınmış olması gerekmektedir. Bu formu imzalamamış yada sanal şube üzerinden *onaylamamış olan müşterilerin ALT PAZAR paylarındaki alım emirleri*02/11/2020*tarihinden itibaren kabul edilmiyor olacaktır.

*Alt Pazar paylarında huzurda ( yüz yüze ) *yada telefon ile yapılacak alımlarda, müşterinin*ALT PAZAR RİSK FORMU olsa dahi*müşteriye aşağıda paylaştığım RİSK BİLDİRİMİ nin tamamı okunmasa bile mevcut risklerin hatırlatılarak emir girişinin yapılması gerekmektedir.

7. burası ieyho ilgilendiriyor

Alt Pazar paylarında yapılacak alımlar öncesi müşteriden ‘’ ALT PAZAR *RİSK FORMU ‘’ nun fiziki olarak yada elektronik ortamda onaylatılarak alınmış olması gerekmektedir. Bu formu imzalamamış yada sanal şube üzerinden *onaylamamış olan müşterilerin ALT PAZAR paylarındaki alım emirleri*02/11/2020*tarihinden itibaren kabul edilmiyor olacaktır.

*Alt Pazar paylarında huzurda ( yüz yüze ) *yada telefon ile yapılacak alımlarda, müşterinin*ALT PAZAR RİSK FORMU olsa dahi*müşteriye aşağıda paylaştığım RİSK BİLDİRİMİ nin tamamı okunmasa bile mevcut risklerin hatırlatılarak emir girişinin yapılması gerekmektedir.

8. 093..............393572
    094..............1614123
    095...............780118
    096...............1464582
    097...............1053544
    098..............1384448
    099..............1430644
    100..............696466
    101.............511248
    baskıdan bahseden bilmişler, nerede bu baskı. resmen şirket müşteri bulamıyor. bugünden sonra alt pazar (riskli grup) da hiç buylamayacak. kredili işlemde yok.ytd

Sayfa 106/200 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •