Sayfa 127/200 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. oturgaç malın ortada öylemi seni gidi ortalık şeyi müsade etsen gidecek hayret o kaiteli malla zirve yapar vezir olurdun hala ne diye buralarda ağlıyorsun ..Küçük yatırımcı düşmanı yine bir dümenler peşindesin 1.22 -1.14 Tl aralığında millete veriyorsun ya bakalım hayırmı yoksa şermi olur bekleyip göreceğiz..

2. Yolumuz anlaşılan çok uzun bir bedelli veya bedelsiz patlat ardından yoluna bak senin huyunu biliyorum senin bir karın ağrın var.
    Rıza bey .
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

3. Olacak olacak büyüyünce OLACAK. Sabir en büyük erdem.

4. Aynen sabreden ihya olur bencede
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

5. İeyhonun karın ağrısı 1.24 bunu geçerse yukarı konuşuruz fiyat izleyin. Burda olan tartışmalar boş bana kalırsa. Haa forumda yazanlara bakarsanız ters düşen indikatör rahatlıkla anlaşılır. Bu aralar hareket bekliyorum.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. endeks saatlik görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 127/200 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •