Sayfa 132/200 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Sn. Kagan sanırım hiç birimiz bunu istemeyiz
     Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Düşünülenin tam tersini yapıyorsa o vakit 1.13 kapasın haftayı

2. Inanılmaz bir baskı var. Unsuluk etti hisseyi tahtacımız.Benim tahminim daha fazla baskiliyamayacak .

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by yelkenci Yazıyı Oku
    Sn. Kagan sanırım hiç birimiz bunu istemeyiz
    Sayın yelkenci kim bindiği dalı keser.💥

4. Sahipsizlik böyle olsa gerek.Bu günde avucumuzu yaladık yatırımcı dostlarım. Üzgünüm 😖

5. Hasta ruhlu psikopat seniiiiii

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    ükela ükela ahkam kesiyorsun. Girdiğin kağıda bi bak. kaç kez kar açıklamışta kaç defa temettü vermiş. burada küçük büyük yatırımcılar parasını ortaya koyuyor. kim önce satarsa o karda. sona kalan zararda. yani kar eden arkadaşının parasını alıyor. Sabır sabır diyorlar ya şükür en az on yıldır burada sabır ediyorum.hiç parayı erken alıp kul hakkına giremedim hep zarar.. Ben şimdi söylüyorum kul hakkından çekinen Rıza'nın kağıtlarından uzak dursun. Bilerek kul hakkına girmek daha da günah haberiniz olsun. şikayet et spk.ya deki hisse net ieyho forum sayfasında bi rızazede var. gelene gidene dogruları söylüyor. buna bi dur deyin de.ytd
    Gelene gidene ??? yoksa doğrularımı söylüyorsun bilemem ama çok acındırdın kendini birader şikayet etmiyeceğim seni ancak şu on yıldır buradayım palavralarını bırak artık çocuk kandırmıyorsun ..Evet on yıldır buradasın inanırım ancak yüksek maliyetlerle Ieyho hissesi alıp 10 yıldır burada zararına beklemezsin alttan alıp karı görüp yukardan çakarsın hisseyi niye buralarda boşuna zaman geçiresin.. O kadarda ahmak değilsin realiter ben seni görmesemde ruhunun derinliklerini okuyorum çünkü insan sarrafı ruh doktoruyum..Sana tavsiyem dokunma gariban yatırımcıya veballerini yüklenme..Git rıza ışıklar gibi acımasızlarl,merhametsizlerle uğraş ..Ok..ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Gelene gidene ??? yoksa doğrularımı söylüyorsun bilemem ama çok acındırdın kendini birader şikayet etmiyeceğim seni ancak şu on yıldır buradayım palavralarını bırak artık çocuk kandırmıyorsun ..Evet on yıldır buradasın inanırım ancak yüksek maliyetlerle Ieyho hissesi alıp 10 yıldır burada zararına beklemezsin alttan alıp karı görüp yukardan çakarsın hisseyi niye buralarda boşuna zaman geçiresin.. O kadarda ahmak değilsin realiter ben seni görmesemde ruhunun derinliklerini okuyorum çünkü insan sarrafı ruh doktoruyum..Sana tavsiyem dokunma gariban yatırımcıya veballerini yüklenme..Git rıza ışıklar gibi acımasızlarl,merhametsizlerle uğraş ..Ok..ytd..
    Sana birşey söyleyin mi, bi mok bilmiyorsun derdim ama forum kuralları... sen kendini gözünde fazla büyütüyorsun. Ben on yıldır buradayım. Isamba yi bilirmisin. Işıklar ambalaj dan buyana burdayım ve burada elimden geldiğince doğruları dile getiriyorum. Sen yine şikayet et.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. Ne sayfa şu ınvesting. Kâğıt çıkıyor birbirlerine küfür ediyorlar. Düşüyor yıne küfür ediyorlar. Sanki birbirlerine kaymak için ieyho aracı kurum gibi.

Sayfa 132/200 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •