Sayfa 155/200 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Endeks için yukarıda bir yer kalmadı yani işin kaymaklı kısmı bitti gibi diyebilir miyiz?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3. baskı sürüyor...

günlük görüntü...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. usd günlük...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Nibas bakalım kaç tavan daha gidecek. 18.13 de kap düşmüş kirseherine avm yapacakmış. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Nibas bakalım kaç tavan daha gidecek. 18.13 de kap düşmüş kirseherine avm yapacakmış. Ytd
    ilginç, haber hiç bir kağıda hiç bir hareket getirmedi. Rıza'ya olan güven bitmiştir. kendi çalsın kendi oynasın.ytd
    Son düzenleme : realiter; 24-12-2020 saat: 10:58.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7. Bugün merkez bankasının toplantısı var. Piyasalar faiz artışı beklentisi hakim. İşin ilğinç yanı. dolar düşük seviyelerde. Merkez, doları baz alırsa faiz artışı gelmez. piyasa bunu beğenmez, endeks düşer. İeyho da düşer. merkez enflasyon konusunu ele alırsa faiz artışı gelebilir. piyasa normal hareketlerine devam eder, ieyho yine yataya sarar.ytd

8. İNVESTİNDEN ALINTI
    Oğuzhan Holoğlu

Bu kagıdı az biraz alıp unutucaksın en az 1 sene bi bakmışsın yürümüş gitmiş 5 lere örnekleri dolu

Dostum Rıza'nın kağıtları bu kateğoriye girmiyor. Şayet böyle bir şey olursa bu sokakta insana araba çarpmasından daha az bir ihtimal olur. Yada şayet bu doğru olsaydı şirketin sahibi ben olmam lazımdı . Çünkü on bir tane bir sene buradayım ve yatırımım p:i.Ç oldu.ytd

Sayfa 155/200 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •