Sayfa 166/200 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sizde bende yaşadıklarımızı yazıyoruz. Şansımız %50 ya sizin dediğiniz olacak, buralar parti havası. yada .... Buralar ağlama duvarına dönecek.Ne diyelim. Hayırlısı desek. Rıza'nın hayırla şerle işi olmaz. Rıza da bütün yollar(aşağı ve yukarı) Rıza'nın cebine gider.ytd
    üstad farketmez rıza vesaire patronlar aynı ! amaç para kazanmak ! ben rızanın henüz bu tahtadan yeterli parayı kazandığını sanmıyorum ! yani aklındaki oranı yakaladığını...bu nedenle burdayım..aksini düşünsem zararda da olsam kol keser giderdim başka tahtalara ! bistte 700e yakın tahta var

mesele benim dediğim oldu sizin dediğiniz oldu değil...mesele para kazanmak...kazanırsak ne ala kazanamazsak kol keseriz uygun yerde...yani 20krş a kadar beklemek acemi işi

ben 250 günlük ort. altı kol keserim oraya kadar grafik umudum sürer...en kötü senaryom bu
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Sayın illim, İnsan kendi kendinin düşmanı. insanlar neden dolandırılır biliyormusun. aşırı güvenden. Bana bir şey olmaz, ben bu işi biliyorum durumunda, her zaman işi daha iyi bilen birileri çıkıyor. Bunu kendim için yazdım. Bir kaç defa yaşadım aşırı güven bana sıkıntı yarattı. Ben kendime bilgime güvendim, Rıza benden daha iyi çıktı.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sayın illim, İnsan kendi kendinin düşmanı. insanlar neden dolandırılır biliyormusun. aşırı güvenden. Bana bir şey olmaz, ben bu işi biliyorum durumunda, her zaman işi daha iyi bilen birileri çıkıyor. Bunu kendim için yazdım. Bir kaç defa yaşadım aşırı güven bana sıkıntı yarattı. Ben kendime bilgime güvendim, Rıza benden daha iyi çıktı.ytd
    işte bu nedenle kötü senaryoyu da kulak arkası tutup yeri geldiğinde gine aynı kendine güvenle hayata sokmanız lazım buna borsada stop deniyor ! herkesin stop yeri farklı olabilir benim mevsimselliği hesaba kattığımda ana trend dönüşü stopum olur bu nedenle kötü senaryo içinde plan yapmak lazım...yani uzay boşluğunda satacağın alacağın yeri bilmeden karga tulumba borsa oynamak üzer...madur eder...her kaattan kar alınmaz bazen bir miktar zararı kabullenirim ben...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. benim stopum uzun vade trend dönüşü 200-250 günlük ortalama birbirine yakın şuan...oralarda artık karar veririm...kötü senaryo için ! bu ortlamalar zaten canlı hücreler olduğu için 1tl üstünde kaldığı süre boyunca 200-250 de 1 üstüne çıkacaktır...yani kol kesme zararı giderek daha azalır bu sistemle...eğer doğru yerden almışsanız...

5. Syn illim, daha öncede dedim her yiğidin Bir yoğurt yemesi var. İnsanlar yapıları gereği , olay karşısında farklı tepkiler gösterir, kimi kol keserken, kimi bacak keser. kimi inatlaşır gövdeyi ortaya koyar. Bizimkide sizin göstermiş olduğunuz hareketten farklı olmuş diyelim.
    Benim buradan bir beklentim kalmadı. burada hobi olarak takılıyorum. Bu yüzden duygular olmadan yaşadıklarıma endeksli yazıyorum. Tabi bunu okuyanlar kabul etmekte zorlanıyor. bi ara nasıl yani oluyorlar. Dile kolay Türkiye ortamında zamanında hatırı sayılır bir para ile Rızaya on bir yıl takılmak. sonuç ortada pul ve P.i.ç olan bir para. burada bir takım hadsizliklere alıştım ama ....Neyse. Yeterli bu günlük.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Syn illim, daha öncede dedim her yiğidin Bir yoğurt yemesi var. İnsanlar yapıları gereği , olay karşısında farklı tepkiler gösterir, kimi kol keserken, kimi bacak keser. kimi inatlaşır gövdeyi ortaya koyar. Bizimkide sizin göstermiş olduğunuz hareketten farklı olmuş diyelim.
    Benim buradan bir beklentim kalmadı. burada hobi olarak takılıyorum. Bu yüzden duygular olmadan yaşadıklarıma endeksli yazıyorum. Tabi bunu okuyanlar kabul etmekte zorlanıyor. bi ara nasıl yani oluyorlar. Dile kolay Türkiye ortamında zamanında hatırı sayılır bir para ile Rızaya on bir yıl takılmak. sonuç ortada pul ve P.i.ç olan bir para. burada bir takım hadsizliklere alıştım ama ....Neyse. Yeterli bu günlük.ytd
    üstad sizin geçmişteki inatlaşma ve akabindeki maduriyetinizden dolayı şirket ve patronuyla ilgili duygusal durumunuz var anlıyorum. Haklısınız kendinizce. Benim için şirketinde patronunda pek önemi yok. Bist te spekülatif kaatlardaki beklentilerimle benzer sadece risk ve kazanç ihtimalleri...

bakalım zaman ne gösterecek belki kol kestirecek belki kar aldıracak...ikisinede hazırlıklı olmak lazım...sadece şunu ifade edeyim son olarak uçmayı bilmeyen yada kar kadar bir miktar zararı da göze alamayan spek kaadar girmemeli...yorumlarım ve beklentilerim bu cümle alt yapısıyla değerlendirilmeli...

hayırlısı bakcaz...

7.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    İnşallah öyledir syn illim. Cemaşın bedelli parasına ieyho satmıyorlarsa," beğenmeyenin malına taliplerdir". Bir kaç gün önce birileri 1.15 vermiyorlarlar, niye diye soruyordu. Bende kendine bekle alırsın demiştim .sonra kabalaşarak, "Rıza abine söyle, 1.05 kadar her kademeden 100 bin lot taliplisiyim" diye kaba gürültü yapıyordu.

Ben bir şey demiyorum mal ortada. ytd
    hala öyle ben onun yolunu yemem 1.14 bekliyor alışım bugün 1.14 kapatmasın 1.13 çekerim yarın..

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 166/200 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •