Sayfa 17/200 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 129 - 136 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Sürün çorabımın holdigi sürün. İflas et bari sizde kurtulun bizde kurtulalım bu hisseden. Yok enerji hissesiymis yok yapı hissesiymis. Hadi oradan uyuz kere uyuz.

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Bu kadarda satış baskısı olmaz bir hissede.
    40 kuruş holding hissesi breh breh breh.
    Net sitenizde "yok şöyle holdingiz yok böyle holdingiz" üfle babam üfle. Sonrada 40 kuruşta sürün. Çorabımın holdingi

hissede yenisin sanırım..patron zamanla herkesi dinginleştirir..

3. Rıza’nın müconun galipin ana çatı hisseleri her zaman daha ağır gider. Tren yüklüdür yolcu çoktur lokomotif çekmez.Diğer yan kolları roketler ve ky sürekli ana hisselerde tıkışıp bekler. Bu yüzden yan hisseler her zaman kazandırırken çatı holding hisseleri yerinde sayar uzun süre. Öyle bir iki yıldır bekliyorum hala yerinde sayıyor demeyin. Diyecek iseniz cebinizden parayla asla almayın. Diğer hisselerde trade edip bunlara atıp üstüne çimento atın unutun. Yoksa para kazanamaz psikolojinizi kaybedersiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by gmt[emoji2400
    ;3712013]hissede yenisin sanırım..patron zamanla herkesi dinginleştirir..
    Hocam evet yeniyim ama daha önce 0.70 den alıp 0.48 e zar zor satmisim bayağı yüklü zararım olmuştu. Canımı yakan bu hisseye 0.40 dan tekrar atladım. Bakalım ne olacak. Sağlık ve bol kazanc

5. bu hep böyle,yeni birşey değil..bu da uçar kaçar diye atlayanları çok mağdur etmiştir..borsa hayatımda teknik analizine baktığımda sadece bir tek bu paçoz yanılttı beni..yıllardır değişsen birşey de yok..ama yine de ısyho dan kalma zararımı geçmiş zamanda çıkarıp
    ara sıra tokat atmayı da öğrendim..zamanı gelmeden almıyorum,zamanı gelmeden de sabırsızlanmıyorum..çünkü benim hayatıma etki edecek bir meblağı buna asla emanet etmem...en fazla miktarda pencereni açıp aşağıya savurduğunda içine oturmayacak rakamdır,streste olmazsın,psikolojini bozup kendine olan saygını da yitirmezsin..

6. Hep bir Cuma seans sonuna doğru gelir kopuşlar..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Veee Çemaş bürüt takasta...Nibaş cesaret ister...IEYHO
     Alıntı Originally Posted by drstrade Yazıyı Oku
    Hep bir Cuma seans sonuna doğru gelir kopuşlar..

8. Ucuz diye cok ky var. Reza ile hareket edip Trade yapabilen al sat ile iyi kazanıyor. Yoksa husrandan baska bir sey değil

Sayfa 17/200 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •