Sayfa 170/200 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Sayın illim ok. Bu 218 milyon veri 2019 bilanço verisi 218÷543 = 40 ,14 kuruş bu şirketin 2019 defter değeri. 2020/ 9 aylikta özkaynak verisi 329 milyon bundanda değeri 60 kuruş, net rakam 2020 /4 çeyrek rakamları belirleyici olacak. Ytd

2. Syn. İllim eyvallah , gelecek ile ilgi ne düşünüyorsun. Ben olumlu taraftayım verileri iyileştirme çabaları var gibi (digital para vb) inşallah yüzümü kara çıkarmaz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sayın illim ok. Bu 218 milyon veri 2019 bilanço verisi 218÷543 = 40 ,14 kuruş bu şirketin 2019 defter değeri. 2020/ 9 aylikta özkaynak verisi 329 milyon bundanda 9 alımlardaki değeri 60 kuruş, net rakam 2020 /4 çeyrek rakamları belirleyici olacak. Ytd
    hayir ustad. ieyho da bu iki veri arasinda hep farklilik olmus 4 yili inceledim. 4yildir bu sekilde farkliliklar var...bir cok sirkette bu iki veri ayni olur aslinda. Bunlar bir sekilde farkli sunuyor tabiki vardir bir nedeni henuz okadar ayrintiya bakmadim yanlis bir sey soylemim. Ama PD hesaplayanlar ana ortaklik ozkaynaga gore hesapliyor suan. Yani araci kurumlardaki veri 218m. a tekabul eden veri...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    hayir ustad. ieyho da bu iki veri arasinda hep farklilik olmus 4 yili inceledim. 4yildir bu sekilde farkliliklar var...bir cok sirkette bu iki veri ayni olur aslinda. Bunlar bir sekilde farkli sunuyor tabiki vardir bir nedeni henuz okadar ayrintiya bakmadim yanlis bir sey soylemim. Ama PD hesaplayanlar ana ortaklik ozkaynaga gore hesapliyor suan. Yani araci kurumlardaki veri 218m. a tekabul eden veri...

218 m dedikleri 2019 dört çeyrek bilanço verisi.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

5.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Syn. İllim eyvallah , gelecek ile ilgi ne düşünüyorsun. Ben olumlu taraftayım verileri iyileştirme çabaları var gibi (digital para vb) inşallah yüzümü kara çıkarmaz.
    dijital paraya dair kisa vadede birsey cikmayacak gibi...ben bedelli yapma ihtimalini bekliyorum oncelikle ! bedelliden oncede bir ivme olur dusuncesindeyim. O ivmede bedelli haberi dusmeden vedalasmak amacim. Kisa vadeli hedefim sadece bu. bu senaryo 2 ay icinde nezaman olursa o gunler vedalasirim.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Resmi olarak şu anda şirketin defter değeri 218/ 543 = 40 kuruş
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7. Eyvallah hakkimızda hayırlısı
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    218 m dedikleri 2019 dört çeyrek bilanço verisi.

hayir ustad bunu paylastim ustelik ! sen yazilarimi ustunkoru okuyosun diye bir kusku uyandi icimde bak 4 yillik durum...sutunlarin basinda 3 yilin yil sonu ve 2020/9 ayligi mevcut...

Sayfa 170/200 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •