Sayfa 173/200 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    İş yatırım ve deniz deki lot sayısı sizleri yanıltmasın. Bu hesaplardaki lotlar, şirket ortaklık lotları. Genelde bu yatırım bankaları kullanılıyor.(Bu lotlar sabit duruyor) Virman Yapmak; Bir hesaptan diğer hesaba mal aktarımı yapmaktır. bu aktarım serbest piyasaya yazılmadan , direk bankalar arası yazışmayla yapılıyor. serbest piyasa kademelere yazılarak alınıp satılan lotlar virman olarak algılanmaz, Bunlar serbest piyasa olarak alış satış olarak işlem görür. saçmalama sayfasında bununla ilgili, yine saçmalıyorlar. ytd
    takası en az aracı kurumda dahi hesap açılıp .%4.99 luk alım yaparsın eşin dostun üstüne takasta iz sürmek imkansız çünkü adı üstünde kuluçka ! adamlar salakmı tahtada baskı koyarken senin benim gördüğüm bir veri üzerinden kendini açık etsin

malın toplu olduğunu anlamak için patron ve oyuncusunun sana sunduğu pskilojik atmosfere ve belirsizliğe bakıcaksın tahtadaki volativitenin düşüklüğü ve grafiksel olarak makul yerde olmasına rağmen ky. alım satım oranının azlığı ki bunu günlük takasta kademe çeviren aracıları süzdüğünüzde oranın nekadar düşük olduğunu anlarsınız...diğer yandan nerdeyse hiç kimseye yakın oranda az mecrada ieyho bahsi geçmiyor...pazarlamacı üstadlar dahil nerdeyse paylaşan yok herkes pusuya yatmış topluyor ve ky. toplaması pek istenmiyor, yoksa manşet manşet reklam tapardı bu tweter ustadları...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. kapanış...

ölümüne baskıya devam...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. gün içi alım satım olumuyor sayın ilim bürüt takas alt pazardan çıktımı acaba..

4. saatlik grafik görüntü...USD VE TL...

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    gün içi alım satım olumuyor sayın ilim bürüt takas alt pazardan çıktımı acaba..
    tahta alt pazar bürüt takasta..aynı gün alım satım olmaz aldığın lotu ertesi gün satabilir, sattığın lotun nakidini yeni lot alımı için 2 gün sonra kullanabilirsin...kurallar yeni yıldada devam...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    tahta alt pazar bürüt takasta..aynı gün alım satım olmaz aldığın lotu ertesi gün satabilir, sattığın lotun nakidini yeni lot alımı için 2 gün sonra kullanabilirsin...kurallar yeni yıldada devam...
    teşekkürler...

7. ortalamaları kasmaya devam ediyor...

8. Bu güne kadar dipten 3 flama yı da gerçekleştirmiş !!! bakalım flamanın devamı gelebilecek mi ! Bu bıktırıcı baskı süreci sanki devam edecek izlenimi veriyor ! bakalım sonuç ne olacak...

Sayfa 173/200 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •