Sayfa 175/200 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bütün sosyal medya forumları takip ediyorum, Rıza' nin kağıtları ile ilgili yazılan çizilenleri özellikle takip ediyorum. Grafikler 1.22 den buyana; aha bugün aha yarın, şimdi birazdan, yok 19 destek yok 18 di, olmadı 1.16 ymiş. Şuradan onay alacak buradan. 1.12 kadar geldik. Şimdi destekler 1.11 ,1,08 çekilir mi, tabiki öyle. Sonra 1.00 kadarda birşey olmaz der. Grafiğin trend alt çizgisini çektikçe aşağı çekeriz. Nasılsa nibas gibi 95.00 olacak, ne önemi trend alt çizgisini be yaa. Ben bu olayı sanki bir yerden hatırlıyorum, sanki 0.2X kadar böylemi olmuştu. Bana takılmayın ben nasılsa "ya Riza'yim, yada Riza'nin adamı "evet evet önemli olan grafik....ytd

2. Kim di biri vardı... hatırlayamadım, sanırım önemsiz biriydi. Zira ben önemli olay ve kişileri hep hatırlarım. Konu;Düşen her kademeden 100 mılyon lot alacaktı. Alıp almadığını merak etmiyorumda, burnu kaç metre oldu onu merak ediyorum.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bütün sosyal medya forumları takip ediyorum, Rıza' nin kağıtları ile ilgili yazılan çizilenleri özellikle takip ediyorum. Grafikler 1.22 den buyana; aha bugün aha yarın, şimdi birazdan, yok 19 destek yok 18 di, olmadı 1.16 ymiş. Şuradan onay alacak buradan. 1.12 kadar geldik. Şimdi destekler 1.11 ,1,08 çekilir mi, tabiki öyle. Sonra 1.00 kadarda birşey olmaz der. Grafiğin trend alt çizgisini çektikçe aşağı çekeriz. Nasılsa nibas gibi 95.00 olacak, ne önemi trend alt çizgisini be yaa. Ben bu olayı sanki bir yerden hatırlıyorum, sanki 0.2X kadar böylemi olmuştu. Bana takılmayın ben nasılsa "ya Riza'yim, yada Riza'nin adamı "evet evet önemli olan grafik....ytd
    kardeş hep kendi dunyandan bakiyorsun mevzuya bu nedenle hep kaybeden tarafta olacaksin ! kimse sana zorla grafige bak demiyor. Ama ayip ediyorsun grafige suc atip ! grafiklerde stoplarda var sen uygun yerde uymamissan grafigin sucu ne ! sen kendi kendine inatlasmissin zaman ve maliyet kaybetmissin simdi ogut veriyon ! bende grafige deger verdigim icin cevap vermek istedim. Bu forumda benden baska grafik paylasan yok sunucta ! hani grafik diyince lafin bana geliyor ister istenez...

hem daha 6/7 ay önce 3xkrs lardan alipta 1.3x lardan satan ve grafik le bunu yapana ne diyeceksin ! yani hem işi bilmiyon, hem stopa uymuyon ! hem inatlaşmissin ! sabah aksam negatiflik yayiyon.

HA bak şunu desen arkadaslar bunlara guven olmaz stopunuzu kritik noktalarda katin, ben zamaninda inat ettim siz etmeyin desen anlarim ! ama senin ilk gunden beri söylemin aynı sürekli yukselme bekleyenlerden farksiz. Onlar hep yukselis diyor sen hep dusus mantaliten elestirdigin surekli coskulu tweter tayfasiyla ayni olmuyor mu ! senin tek farkin sende surekli olumsuzsun...

tahta duser yada yukselir tabiki bunun kararini grafik degil patron verir. Fakat grafik takibi en azindan sana uzun yillar beklememen icin kritik noktalarda kacis sansi verir...artik algoritmik robotlar dunyasi hakim ve o begenmedigin grafik teknige bu robotlar uyuyor cogu kez...Bazen bilincli hile yapsa bile oyuncu...

mesela nedir bu kacis stop takibi ! orta vadeli yukselis trendinin son buldugunu gosteren 50 gunlugun 100 gunlugu asagi kestigi 3 tane mum dur ! ve orda kol keser işi bilen...ama 10 gunluk 50 yi asagi kesti diye kol kesilmes ! bu kisa vadeli duzeltme calismasi olarak gorulur...

bunlari hafife almak yerine bilmek ve en önemlisi kritik evrelerde buna uymak muhim ! sen zamaninda stop yapmamissin şimdi öldük bittik diyon...

amac kirmak degil yanlis anlama ama tek grafik paylasanim burda. Ha takip ettigin twetciler yada investingcilereyse sozun, o mecralarda belirtsen daha iyi cunku burda paylasan tek benim ha banay sa lafin direk veriler ve cumlelerim uzerinden belirterek yorumunu acik yapmalisin ki gecen gunlerde yazdiklarimi yarim yamalak okuyup tam anlamadan cevap verdigini farkedip sana bu durumu duzeltmen gerektigini iletmistim

ginede seni hoş goruyorum riza seni yipratmis. Sadece tepki adresin biz degiliz be kardesim surda iki veri paylasiyoz burnumuzdan getiriyon.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. syn illim, Ben sizin şahsınızla ve grafiklerinize bir şey demedim genel yazdım. daha öncede yazdım.grafik geçmişi gösterir, geleceğe grafik çizilmez diye. Trend alt çizgisiniz oynaklığını: grafiklere fazla güven bağlamaması gerektini betimlemek istemiştim.Bunları size saygı duyduğumdan açıklıyorum. sanırım Rıza sizinde algılarınızı bozdu. Bütün grafikçiler Bi stoptan bahsediyorlar. nereden stop yapacaktık. 1.22 den 1.12 kadar gergün bugün kesin tavan diye yazılıp çizilmekte. aha bugün biri

Kemal Aydın inwesting
    15 dakika önce
    patronda 126 milyon vardı en son. iş yatırım dan Deniz İng vs buralara virman yapıyor ya da spekülatör ortağına mal dağıtıyor. Tahta sahipli eyv. ama burdan aşağısı da ne bilim? diyor.

Rıza'nın böyle bir malı yok. Rızaların ( rıza, ugur ve yeğenleri) şirket ortaklık payları adam başı 33 milyon ve yeni 2020 sonlarında aldıkları 1.17 den 3. milyon lot. birde 2.573 6xxx küsür a sınıfı imtiyazlı hisse Bunların dışında hissesi yok. yarın sabah ,sattık diye KAP'a haber düşseller satacakları son aldıkları 3.milyon hisse. diyeceğim şu . buralarda yalan yanlış herkes bir şeyler söylüyor. Bende zamanında bunları okuyarak bu duruma düştüm.

vatandaş kime nasıl inanacak. şahsınız hariç. burada ne kadar herbokakoliğ froflar var.

siz yine çizin, ben hergün bütün forumları okuyorum.herkesinde okumasını şiddetle tafsiye ediyorum.emin olsunlar buğün faydasını göremeselerde yarın mutlaka okuduklarının faydasını görecektir.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    syn illim, Ben sizin şahsınızla ve grafiklerinize bir şey demedim genel yazdım. daha öncede yazdım.grafik geçmişi gösterir, geleceğe grafik çizilmez diye. Trend alt çizgisiniz oynaklığını: grafiklere fazla güven bağlamaması gerektini betimlemek istemiştim.Bunları size saygı duyduğumdan açıklıyorum. sanırım Rıza sizinde algılarınızı bozdu. Bütün grafikçiler Bi stoptan bahsediyorlar. nereden stop yapacaktık. 1.22 den 1.12 kadar gergün bugün kesin tavan diye yazılıp çizilmekte. aha bugün biri

Kemal Aydın inwesting
    15 dakika önce
    patronda 126 milyon vardı en son. iş yatırım dan Deniz İng vs buralara virman yapıyor ya da spekülatör ortağına mal dağıtıyor. Tahta sahipli eyv. ama burdan aşağısı da ne bilim? diyor.

Rıza'nın böyle bir malı yok. Rızaların ( rıza, ugur ve yeğenleri) şirket ortaklık payları adam başı 33 milyon ve yeni 2020 sonlarında aldıkları 1.17 den 3. milyon lot. birde 2.573 6xxx küsür a sınıfı imtiyazlı hisse Bunların dışında hissesi yok. yarın sabah ,sattık diye KAP'a haber düşseller satacakları son aldıkları 3.milyon hisse. diyeceğim şu . buralarda yalan yanlış herkes bir şeyler söylüyor. Bende zamanında bunları okuyarak bu duruma düştüm.

vatandaş kime nasıl inanacak. şahsınız hariç. burada ne kadar herbokakoliğ froflar var.

siz yine çizin, ben hergün bütün forumları okuyorum.herkesinde okumasını şiddetle tafsiye ediyorum.emin olsunlar buğün faydasını göremeselerde yarın mutlaka okuduklarının faydasını görecektir.ytd
    sevgili kardesim sen hala investingi buraya kopyaliyosun orada psikolojini bozup bozup neden bizimde psikolojimizi etkiliyorsun

bak stopu yazdim ! stop bir cizgiden ibaret degildir sadece ! hareketli ortalamarin takibinden ve kesişmelerinden trend donumlerinden de ibarettir...yani bir kac teknik bakis acisi birbiriyle ortüsmeli...aksi takdirde oyuncu bir teknik veriyle ayi yada boga tuzagina dusurur...

benim serzenisim sizin genel gorusunuze degil. Tabiki teknige grafige deger vermeme hakkiniz var ! fakat burada toplasan 3/5 kisiyiz. Hani algi olusturma cabamiz asla olamaz 3/5 kisinin algisi tahtada sinek etkisi bile yapmaz...

fakat siz investing yada twetera yonelik ordaki paylasimlara yonelik duygularinizi neden buraya tasiyorsunuz sık sık anlamis degilim. Bizi korumaksa maksadiniz rahat olun riza gibi cok patron kaadinda bulunduk stopumuzu goze aldik tabiki...rahat olun yani ;) zaten bu forumun bu tahtasini 2/3 kisi takip ediyoruz hicbirimizin etkileme etkilenme populasyon maksadi olamaz...olupta burayi kullanan zaten ya delidir ya aptal 2/3 kisi nin algisi mi olur Allah askina. Bizimkisi burda veri biriktirme diyelim sadece...Yorumdan cok veri paylasimi muhim olan benim icin...verinin yorumunu herkes kendi tecrubesiyle yapar elbet...

iyi geceler
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sevgili kardesim sen hala investingi buraya kopyaliyosun orada psikolojini bozup bozup neden bizimde psikolojimizi etkiliyorsun

bak stopu yazdim ! stop bir cizgiden ibaret degildir sadece ! hareketli ortalamarin takibinden ve kesişmelerinden trend donumlerinden de ibarettir...yani bir kac teknik bakis acisi birbiriyle ortüsmeli...aksi takdirde oyuncu bir teknik veriyle ayi yada boga tuzagina dusurur...

benim serzenisim sizin genel gorusunuze degil. Tabiki teknige grafige deger vermeme hakkiniz var ! fakat burada topkasan 3/5 kisiyiz. Hani algi olusturma cabamiz asla olamaz 3/5 kisinin algisi tahtada sinek etkisi bile yapmaz...

fakat siz investing yada tweterya yonelik ordaki paylasimlara yonelik duygularinizi neden buraya tasiyorsun sık sık anlamis degilim. Bizi korumaksa maksadiniz rahat olun riza gibi cok patron kaadinda bulunduk stopumuzu goze aldik tabiki...rahat olun yani ;) zaten bu forumun bu tahtasini 2/3 kisi takip ediyoruz hicbirimizin etkilene etkilenme populasyon maksadi olamaz...olupta burayi kullanan zaten ya delidir ya aptal 2/3 kisi nin algisi mi olur Allah askina. Bizimkisi burda veri biriktirme diyelim sadece...

iyi geceler
    samimiyeti severim, sevgili kardeşim.. Ben bir tek inwestingi okumuyorum. bütün sosyal medya ve forumları okuyorum. sizin çabanızı takdirle karşılıyorum. Adamlar sosyal medyada gruplar kuruyorlar, babalarının hayrına her gün bedava veri paylaşıyorlar. (bu konuda ben bencilim, birinci günde sıkılıyorum) Adamlar yazıp çiziyorlar. (şahsınızı yine Bu konudan ayrı tutuyorum) amaç manipilasyon yapmak. küçük yatırımcının çogu bilgi fakiri. Adam kap'a girip resmi sitesinden şirketi incelemek yerine yazılan çizilenlerden etkilenip kağıt alıp satıyor. bu çogunluk olunca herkese zararı oluyor.Bilmem anlatabildimmi.ytd

7. Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin 2020 yılına ait finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na(KAP) son gönderme tarihleri belirlendi.

Buna göre, BIST'te işlem gören şirketlerin ve bankaların 2020 yılına ilişkin konsolide olmayan finansal sonuçlarını son gönderme tarihi daha önce belirlendiği gibi 1 Mart 2021 olacak.

Şirketlerin ve bankaların 2020 yılına ilişkin konsolide finansal sonuçlarını son gönderme tarihi ise 11 Mart 2021 olarak belirlendi.

Liste uzun. Ieyho 11.03.2021

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    samimiyeti severim, sevgili kardeşim.. Ben bir tek inwestingi okumuyorum. bütün sosyal medya ve forumları okuyorum. sizin çabanızı takdirle karşılıyorum. Adamlar sosyal medyada gruplar kuruyorlar, babalarının hayrına her gün bedava veri paylaşıyorlar. (bu konuda ben bencilim, birinci günde sıkılıyorum) Adamlar yazıp çiziyorlar. (şahsınızı yine Bu konudan ayrı tutuyorum) amaç manipilasyon yapmak. küçük yatırımcının çogu bilgi fakiri. Adam kap'a girip resmi sitesinden şirketi incelemek yerine yazılan çizilenlerden etkilenip kağıt alıp satıyor. bu çogunluk olunca herkese zararı oluyor.Bilmem anlatabildimmi.ytd
    eywallah ayni fikirdeyim manipulatif sosyal medya gruplari konusunda.

Sayfa 175/200 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •