Sayfa 176/200 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. tepki geldi bakalkm kapanis nasil olacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. kaıt yükseliyor realiter nerde.. aşağı bassınlar heman gelir..bursaı kurt kapanı beyler

4. Çok Şükür iyi olur inşallah
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

5. dostlar riza icin birbirinizini kirdiginiza degmez. Cok buyuk hayallere kapilmadan arada kar realize etmekte fayda var ;)

asagida nasil stop noktalari varsa yukarda da kar realizasyon noktalariniz olsun...bu gun ve takip eden 3 gun 1.19 ve uzeri kapanis olumlu olur aksi takdirde tekrar baski surecine girebilir...

cosku yada tersi depresyon borsaci icin ikiside tehlikeli duygular...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Arkadaslar buralar kalabaliklasti. Sanirim ufak capli bir pazarlama olacak. Herkese hoş kazanclar. yaniltmamak adina artik yorum yapmayacagim bu surecte. iyi gunler...Kisisel olarak herkesin gorusu degerli benim icin. zaten ben baski surecinde paylasim seviyorum. baski kalkinca ben yazmayi pek sevmem. gorusmek uzere hoscakalin...

7. Bu başlığı şu anda 16 kişi okumaktadır. (8 üye ve 8 ziyaretçi)

realiter, Drkunduz, illim, Jean Valjean, kartalgaga, muhteberu, nana, Trader Vic

Boş boş beklemeyin , Beklerken üçer beşer alın bari. iyi kağıtdan.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. bugün roketledi ama buralar sakin. hayret.

Sayfa 176/200 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •