Sayfa 180/200 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. vay kaldırdılar. bakalım sonu nasıl olacak
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2. 1.22 de öcü var herhalde. kaç seferdir 1.21 den dönüyor.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. 1.24 dedi ama sanırım ben dair kimsenin inancı yok. Fal tutuyorum nerden dönecek diye.ytd

4. Hiç yukarı hareket için niyeti yok. Bırakın benii, geldiğim yere geri gideceğim der gibi.ytd

5. Hani şikayet etmezdin ?

6. Benim mesajım silinmiş galiba, neden acaba?

7. Yıllardır buradayım bu kadar terbiyesizlik görmedim. Benimle aynı düşünmüyor diye, hakaret edip, iftira atıp bir de şikayet edip, aaa kim şikayet etti moduna geçiyorlar. yazık ytd

8. cemaş halka açıldıgından bir müddet sonra 23.00 leri görmüştü. Nibas halka açıldığında herkes de bir cemaş olacak beklentisi başladı. yıllarca 2.xx lerde süründü, sonra aşağı kırdı, Nibasa yatırımcı İlgisi bitti. Sermaye artırımına gittiler ,sermaye 54 milyona çıktı ama istediği talep olmayınca , ihale kendilerine kaldı. sermaye artırımından sonra kağıdı 0.5X kuruşlara çekerek kalan lotlarıda toladılar, Asıl senaryo burada başladı. Ellerinde olan Nibas lotlarını 3.xx lerden 5.XX kadar İeyho sattılar . Kim sattıysa Buradan %500 kazandı. Halka açıklık %10 lara kadar düştü. sonra zaten ellerinde olan az sayıdaki hisseyi 9X.XX lara kadar çıkardı. Burada göstermelik çok az küçük yatırımcı küçük miktarlar kazandı.Buralardan satanlar deli para kazandı. Nibas yukarı giderken 9,5 milyon hisse ile gitti.

Şimdi İeyho nibas olacak diye pazarlama yapanlar, 543 milyon hissesi %99,5 halka açık şirket, 397 milyon geçmiş dönem zararları olan şirket nasıl nibas olacak bana bir anlatsın. ytd
    Son düzenleme : realiter; 18-01-2021 saat: 10:38.

Sayfa 180/200 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •