Sayfa 199/200 İlkİlk ... 99149189197198199200 SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bugun neden tavan oldu bir haber mi var bilgisi olan var mı

ytd.

2. Burada kendi sesin kendine yankı yapıyor, cevap beklemeyin, bilen de buraya yazmaz zaten. YTD

Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Bugun neden tavan oldu bir haber mi var bilgisi olan var mı

ytd.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Buradan sürekli Spk ya tweeter dan ve diğer platformlardan seslenerek İeyho şikayet eden gerizekalılara sesleniyorum !! SPK her müdehale edişinde sadece küçük yatırımcı zarar ediyor çünkü her önlem ve ceza yüzünden hissenin fiyatı aşağı geliyor !! Bunu fark etmeyen yada anlayamayanların zaten borsadan para kazanması imkansız ve bu işi bıraksınlar ki diğer insanlar bari bunlar yüzünden zarara uğramasın !!!!

4. Işıklar Holdingin sadece Nibaştaki paylarının değeri 300 milyon civarı, kendisi ise 290 milyon, diğer grup şirketlerini saymıyorum bile, bana çok ilginç geldi...

5. Yulaflı enerji nin bir internet sitesi nerede ne iş yapar bir bilgiye ben ulaşamadım, varmı bunu araştıran

1972 yılında kurulmuş ışıklar ambalaj ve tuğla şirketleri Turgut kutlu tarafından kurulmuştur 50 seneye kadar bir arpa yolu büyüyememiş bir şirket o yüzden kaliteli bir şirkete para yatıran kişi kazanır.

7. son 10 günde 2.50 den 4.70 geldi yazan yok

8.  Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    son 10 günde 2.50 den 4.70 geldi yazan yok
    şirket dolandırıcı ya hani ondan olabilirmi

Sayfa 199/200 İlkİlk ... 99149189197198199200 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz