Sayfa 4/200 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

çok uzun yıllar içerisinde ki grafik hareketlerine göre sadece bir tahmin,son zirvesine doğru haraketler olsada daha farkedilir bir hareket için sene sonundan itibaren 2020 belki..siz yine de ucuz alırsanız kazancınızı realize etmeye bakın her zaman..gördüğünüz gibi dünü ile yarını arasında uçurumlar olabiliyor..yanıltma payı çok yüksek bir hisse.

İlginç bir kağıt kendi kendine alsat yapıyor galiba oltaya gelen olursa diye

birileri gir çık bişeyler çıkarıp kaçıyor gibi..fonlarda olabilir..büyük zararda olan böyükbaşlarda olabilir..kimbilir kimler..

maliyet oluşturmakta acele edilmeyecek tipik icat..bunda 0,23 bile alabildik kısa süre önce..4 defa işlemim oldu bunda birkaç yıl içinde..ilk isyho iken zararla..sonra ıeyho dönüştü,bekledik 2 sene kazançla çıktım ama iyi sövdürdü kendine..son iki işlemin ikisinden de %35-40 civarı ortalama kazançla çıktım..yok olmasını göze alacağınız miktarın bir kısmı ile uzun vade bir kısmı ile kısa vade ucuz al ilk hareketlenmenin ivmesi arttığında vedalaş..başka taktik yemez bunda..hayallere kapılmanın lüzumu yok zaten..yok şurdan alırım bilmem kaç katına kakalarım..hayale kapılınca kim kime kakalar herkeste iyi bilir..

5. Beyler büyük fonlar patrondan izin almadan olmaz..patron da ben yiyemedim sizler yeyin demez.hisse çok hareketli var bir sancısı gibi ytd ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by gmt[emoji768
    ;3438811]çok uzun yıllar içerisinde ki grafik hareketlerine göre sadece bir tahmin,son zirvesine doğru haraketler olsada daha farkedilir bir hareket için sene sonundan itibaren 2020 belki..siz yine de ucuz alırsanız kazancınızı realize etmeye bakın her zaman..gördüğünüz gibi dünü ile yarını arasında uçurumlar olabiliyor..yanıltma payı çok yüksek bir hisse.
    Patron hisselerin yanıltma payı yüksek olur..bugün dip oldu olacak iki devre kesti herhalde ceza alacak sanırsam ytd.ytd

Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    maliyet oluşturmakta acele edilmeyecek tipik icat..bunda 0,23 bile alabildik kısa süre önce..4 defa işlemim oldu bunda birkaç yıl içinde..ilk isyho iken zararla..sonra ıeyho dönüştü,bekledik 2 sene kazançla çıktım ama iyi sövdürdü kendine..son iki işlemin ikisinden de %35-40 civarı ortalama kazançla çıktım..yok olmasını göze alacağınız miktarın bir kısmı ile uzun vade bir kısmı ile kısa vade ucuz al ilk hareketlenmenin ivmesi arttığında vedalaş..başka taktik yemez bunda..hayallere kapılmanın lüzumu yok zaten..yok şurdan alırım bilmem kaç katına kakalarım..hayale kapılınca kim kime kakalar herkeste iyi bilir..
    Aynen bu mantık iyi de bu kadar hacim yapan ne kazanıyor.

8. Evet ceza geldi 24.05.2019 kadar açığa satış ve kredili işlem yasak.ilk partiyi oyuna sürek..ytd.ytd

Sayfa 4/200 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •