Sayfa 57/200 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 449 - 456 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

2. Bu arada ieyho sermayeyi bir miktar düzeltti. Coin nedeni ile coin işi ile ılgili isiklar pazarlama şirketini teminat göstermek için.,Işıklar pazarlamada 37 milyon geçmiş dönem zararlarini silerek 78 milyon sermayeye eklediler. Ayrıca genel kurulda 32 milyon karida dağıtmayıp sermayeye dahil etmişlerdi. Yani bu şekilde bu sene için sermaye artırımına gerek kalmadı. Ytd .

3. Bazı sitelerle güya Rıza ve saz ekibi ieyhoda baskı uyguladığı için 13.milyon ceza yemiş gibi algı yaratmaya çalışıyorlar. Rıza ve saz ekibi bu 13 milyon cezayı ıeyho nün cemaata bulunan 135 milyon lot hissesini satış hikayesi neticesinde ceza yedi. Kademelere baskı kurdu diye ceza yemedi bilginiz olsun. Yine sitelerde yalan yanlış yorumlar geliyor. Coin için kağıdın bir yerlerde olmasına gerek yok, yok şuraya gelecek yok buraya gelecek deyip duruyorlar. Coin işi kar getirirse bilançoya yansir, bilanço iyi yada kötü olursa buda holdinge yansır. Bu kadar hayal prest olmayın. Bir önceki yorumunda değindiğim gibi ieyhonun önümüzde süreçte kerhen sermaye artırımına gitmesine gerekte kalmadı. Bilginiz olsun.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bazı sitelerle güya Rıza ve saz ekibi ieyhoda baskı uyguladığı için 13.milyon ceza yemiş gibi algı yaratmaya çalışıyorlar. Rıza ve saz ekibi bu 13 milyon cezayı ıeyho nün cemaata bulunan 135 milyon lot hissesini satış hikayesi neticesinde ceza yedi. Kademelere baskı kurdu diye ceza yemedi bilginiz olsun. Yine sitelerde yalan yanlış yorumlar geliyor. Coin için kağıdın bir yerlerde olmasına gerek yok, yok şuraya gelecek yok buraya gelecek deyip duruyorlar. Coin işi kar getirirse bilançoya yansir, bilanço iyi yada kötü olursa buda holdinge yansır. Bu kadar hayal prest olmayın. Bir önceki yorumunda değindiğim gibi ieyhonun önümüzde süreçte kerhen sermaye artırımına gitmesine gerekte kalmadı. Bilginiz olsun.ytd
    Sayın realiter bu kağıdın bir yerlere geleceğine inanıyormusun yada beklentin varmı? Sen de bende bu kağıdı uzun zaman takip ettik ben 88 hereketini yaparken kağıttan ayrıldım şuan elimde yok tabi yılların acısı bende duruyor saygılarımla. Şuan bağfasla ilgileniyorum bu kağıtla ile ilgili bilgin varsa yorum almak isterim senden

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Sayın realiter bu kağıdın bir yerlere geleceğine inanıyormusun yada beklentin varmı? Sen de bende bu kağıdı uzun zaman takip ettik ben 88 hereketini yaparken kağıttan ayrıldım şuan elimde yok tabi yılların acısı bende duruyor saygılarımla. Şuan bağfasla ilgileniyorum bu kağıtla ile ilgili bilgin varsa yorum almak isterim senden

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın garret mobil, sizinde bildiğiniz gibi bu kâğıda yada yapılan işlemlere bakarak analiz yapmak çokda mümkün değil. Bu kâğıtta bir oyun kuruluyorsa yukarı gider. Oyun bitmişse yön aşağıdır. Bu kâğıtta olmayacaklar, bu haliyle bedelsiz sermaye artırım olmaz, çünkü kaşa boş. Bedelli olursa ,sermaye tavanının musade edeceği %43 fazlası olmaz. Bende ınvesting sayfasına bakıp bakıp yazılanlara kahkaha atarak gülüyorum. Kimi diyor kağıdı baskilayamaz ceza yer, üç olur beş olur.kimi diyor su kadar olacak bu kadar olacak. Benim bildiğim bura Riza'nin yeri Rıza burada ne derse o olur. Gerisi hikaye ytd.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

6. ınvesting sayfasında Rıza'ya küfür biri bin para.Yazik Rızaya bu kadar cahil yatırımcıya sahip başka kimse olmasa gerek. Biri tutmuş almayın Riza'nin kağıdını almayın diyor. Rıza'nin çok da mikinde. Arkadaşlar şirketin kasasına para halka arz olduğunda girer. Sonraki süreçte şirket kendi hissesini geri alır satarsa serbest piyasadaki alış ve satıştan nemalanır. Bunun dışında şirketin hissesini biri alir biri satar. Bu alış satıştan şirket değer olarak etkilenir. Bunun dışında şirketin ve sahibinin cok da umurunda olmaz. Zaten şirket neredeyse tamamı halka açık %99.53. Yani boşuna küfür etmeyin. Alanda satanda yaptırımcı. Yatırımcı kağıdı toplayıp evine mi götürecek. Bir yerden satacak. Satanda bunu yapıyor. Aşağıdan aldı buradan satıyor. Adam işini yapıyor. Ytd

7. Bu forumları okuyup buna göre yatırım yapan varsa Allah yardım etsin. Borsanın 'B' sini öğrenmeden adam yorum yapıyor. hele birde Yorumları ile kağıdın yuksekmesi aynı ana denk gelmişse bizimkisi prof edasıyla yazmaya başlıyor. Investing sayfasında bazi terbiyesizler yok 13 'de bir tl olacak. "Yok kağıdı baskılarılar o yüzden ceza yediler" falan filan. Yav Allah aşkına okuduğunuzu anlamıyorsanız lütfen saçmalamayın. Coin , ışıklar pazarlama ya ait.karli olursa bilançoya yansıyacak. Coinin ieyho nün fiyatı ile alakası yok, bu bir. Ikincisi Rıza ve tayfası cemasta cezayı, ieyhonun 135 milyon lot hisse satış ışine geldi. Bu satış işinde hisse fiyatı ile oynadılar. Spk normal işlemlerle şirketin serbest piyasa fiyatına karışmaz. Lütfen ya aklınızı başınıza alın yada akıllı yorum yapın. Ben ınvesting sayfasına üye değilim olmak ta istemiyorum. Üye olan biri bunu ınvesting sayfasına kopyalama yaparsa iyi olur.ytd

8. Özemden sorular geliyor. Coin Bulgaristan merkezli ışıklar pazarlama şirketine ait. Spk ile coin işi alakalı değil. Ieyho fiyatı ile coin fiyatı orantılı olmak zorunda değil. Coin kar yada zarar getirse ışıklar pazarlama şirketi ne zarar yada kar yansıyacak. Işıklar ieyho nün iştirak şirketi olduğundan bu zarar yada kar ieyho yansıyacak. Yakın zamanda rıza ışıklar pazarlamanın 37 milyon geçmiş dönem zararlarını silerek kalan 8 milyon sermayeyi 78 milyon sermayeye artırarak 80 küsur milyona çıkardı. 2019 genel kurul toplantısında 32 mılyon geçmiş dönem karınıza sermayeye dahil etmişti. Şirket bu haliyle kısmen sermaye sorurunu halletti .acil sermaye artırımına gerek kalmadı. Bilginize ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 57/200 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •