Sayfa 62/200 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 489 - 496 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Kaya soyadlı biri vardı. Adam her gün yatıp kalkıp ieyho bedelsiz sermeye artırım verecek diye bekliyordu. Adama anlatıyorsun, bedelsiz vermek için kasada ödenmiş sermayeden fazla sermaye olması gerekiyor, ieyho da birak sermaye fazlalığıni eksik var diyorsun; adam hala bekliyordu. Şimde inwestinde Tayfun var 0.77 maliyetli, adam hergun bedelli sermaye artırımı bekliyor.Ankara adliyesine soz verdi,mutlaka bedelli yapacak diyor. Adliye ile sermaye artırımının ne alakası var onuda anlamış değilim. Değişik platformlardan anlatiyorum.Riza kısmen ıeyho nün sermaye sorununu çözdü, acil sermaye artırımına gerek kalmadı, yapacak olsa bile sermaye tavanı sorunu var diyoruz. Adam bekliyor. Ne diyelim beklesin belki olur.Bu bilgi ile gelmişler en favori adamın kağıdı nı almışlar. Adam sizi valla çiğ çiğ yer, şekil A da görüldügü gibi. Bu yüzden diyorum Rıza nin kağıtlarını alanların çoğu kulakdan dolma borsacı, akıllarına geleni yazıyorlar. Bunları okuyupta Rıza ya bulaşıkların vay hâline vay.ytd.

2. Bir hisse için, uçacak kaçacak edebiyatı yapılıyorsa, yukardan hedefler veriliyorsa; aman ha aman uzak durun. Bu bir nacizane tavsiye tutarsanız siz karlı çıkarsınız. Ytd

Bedelsiz mi mantıklı bedelli mi?
    Ne rızamış 0, 35 den alanlara %100 kazandırdı o zaman

4. 'SABIR' sabır ucu açık bir beklenti. Malesef her sabrın sonu iyi olmuyor. Mesala nerde ne kadar sabir. Ben burada on yıldır bekleyerek iyi bir sabir örneği göstermişmi oluyorum,şimdi çorbayı içebilecekmiyim. Maalesef değil. Her şeyde bir oranti olması gerekiyor. Bazen iyi şeyler bile orantısı kaçınca kötü şeyler ortaya çıkıyor. Bunu niye yazdım. Bu kelimeyi tuzak için çok kullanıyorlar. Yani kendinizi başkalarının söylem ve beklentilerine esir etmeyin. Kendi beklentilerinizi kendiniz köyün ve kesinlikle uygulayın. Çevreden çok fazla erkilenmeyin ytd

5. Bu hisse de alsatcilar olsa.Su an 0,65 olurdu.Bu hisse endekse ayak uydursaydi.075 uzeri olurdu.Ozaman hala topluyorlar yakinda foyasi cikar ortaya ..Aciga satis gelmedigi surece iyi bakam.0,71 su anki direnci orayi kirmadan kimse ne 0.74 ne de 0.78 leri beklesin..😄😄😄

6. Takaslardaki yabanci gerçek yabancı ise; Yabancıda Rızadan umudu kesmiş olmalı. Yabancı yavaş yavaş mal boşaltıyor. Ytd

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Takaslardaki yabanci gerçek yabancı ise; Yabancıda Rızadan umudu kesmiş olmalı. Yabancı yavaş yavaş mal boşaltıyor. Ytd
    Yabancı satışını rakamlar ile açıklarmısın.

8. Bu grupta yapılacak en iyi iş bir çok grup şirketini, özsermayesi artıda olan borsaya kote bir şirket bünyesinde birleştirmesidir.

Aynı nitelikte çok sayıda grup şirketi var, gereksiz kalabalık. Ve sürekli şirketlet arası birirbirlerinin hisselerini al sat dolapları sadece.

Bedelli sermaye artışı sonradı CEMAŞ bünyesinde birleşme en uygunu gibi. Cemaş, iehyo, nibaş ve borsada olmayan Işıklar Holding, Özışık aş, birleşime dahil edilmeli. Hepsi aynı nitelikte şirketler zaten.

Sayfa 62/200 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •