Sayfa 77/200 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 609 - 616 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    rızanın sirketlerinde halka acıklık oranı maşallah cok yuksek cemas olsun bu olsun bu sırketlerın batma ıhtımalı nedır?
    En çok merak ettiğim konu bu. Dolaşımdaki pay yüzde 98 olan hisse ile yüzde 10-20-30 vs olan hisse arasındaki risk faktörleri nelerdir.

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    rızanın sirketlerinde halka acıklık oranı maşallah cok yuksek cemas olsun bu olsun bu sırketlerın batma ıhtımalı nedır?
    Kısa ve orta vedade sorun yok. Çemas yeni sermayé artırımı gitti. Kısmen sermaye yapısını düzeltti. Ieyho da bir miktar iştirak şirketlerinin sermayesini düzeltti aman aman bir durumu yok ama ieyho geçmiş dönem zararları 310 milyon.sikinti var. Ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. coin 30 cent oldu diye sevinenenler. elinde coin varsa sevine bilirsin ama coin 30 cent oldu şirkete yansır diye düşünüyorsan seviniyorsan boşuna seviniyorsun. diyelimki elinde 1000 dolar var, sen onu 6500 tl sattın. dolar 6.95 oldu alan adam sana karını çıkarıp verecekmi. vermeyecekse bu saatten sonra doların fiyatı seni ne ilgilendirir.coinde öyle Rıza 20 centten coinleri sattıysa, bundan sonra coin fiyatından size ne şirkete. bunu inwestin sayfasında coin sevicilere yazdım.ytd

4. 30 yıldır borsadayım
    10 yıldır 2. Hesapla bu sitedeyim
    Biri deli divane olmuş bir hisseyi kötülüyor ama o forumdan da çıkmıyorsa bu beni acayip heveslendiriyor.
    Küçük bir miktar almıştım.
    Ancak sayfaları çevirdim
    Bu hisse ilgimi çekti
    Yarın büyük bir dalış yapacam
    Arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum ��

5.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    30 yıldır borsadayım
    Biri deli divane olmuş bir hisseyi kötülüyor ama o forumdan da çıkmıyorsa bu beni acayip heveslendiriyor.
    Ancak sayfaları çevirdim
    Bu hisse ilgimi çekti
    Ula bi tane yalan şişirilmiş haber, olmayan bir şey bul getir gözüme sok. Bi deli divane varsa forumdaki yorumlara göre kağıt alıp satanlardir. Valla çok çok al. Burada tek başima kaldım. Yanıma arkadaş lazım dertleşir dertleşir birlikte yazarız. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    30 yıldır borsadayım
    Ancak sayfaları çevirdim
    Bu hisse ilgimi çekti

Eskiden anadolu köylerinden birinde tek bir calarsaat varmis. Saatin sahibinin kardesi ormana gidecekmis ve ogluna

-"Git amcandan saati iste" demis.

Annesi de hemen söze atilip :

-"Boşuna çocugu yorma, ben her zaman sabah namazindan bir saat önce tuvalete giderim. o zaman sizi kaldiririm." demis. Kadin o gece suyu fazla kaçirmis ve uyuduktan bir saat sonra kalkip tuvalete gitmis sonra onlari uyandirmis. Baba ogul ormana gelmisler bekle bekle sabah olmuyor ve çocuk babasina:

-"Baba ben üsüyorum" demis

Babasi da:

-"Senin ananin şeyinden saat olursa sen daha çoook üsürsün.. demiş.

Sevgili Gastro, sen al indikatörünü iyi bulmuşsun ama, çok üşüyecek oldugun şimdiden belli. Ytd

7. Sevgili kardeşim realiter ağzını bozmadan ve seviyeyi düşürmeden verdiğin cevap nedeniyle öncelikle teşekkür ediyor, deli divane sözüm için özür diliyorum
    Rıza bu borsanın en büyük spekülatörlerinden biridir
    Ancak işi gereği en agresif hareketlerinde adamıdır
    Heyecan ve adrenalin onda, sürprizler onda
    Şu an nibaş al desen farklı düşünürüm
    Ama ıeyho ve cemaş sürprizlere yelken açabilir
    Umut vaadediyorlar
    Ben forumdaki yazıları inceledim
    Teyzemizin şeyi gibi olmasa da etkilendim
    Ben yarın biraz heyecan satın alacam
    Seninle de burada sohbet ederiz
    Allah’a emanet ol

8.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim realiter ağzını bozmadan ve seviyeyi düşürmeden verdiğin cevap nedeniyle öncelikle teşekkür ediyor, deli divane sözüm için özür diliyorum
    Rıza bu borsanın en büyük spekülatörlerinden biridir
    Ancak işi gereği en agresif hareketlerinde adamıdır
    Heyecan ve adrenalin onda, sürprizler onda
    Şu an nibaş al desen farklı düşünürüm
    Ama ıeyho ve cemaş sürprizlere yelken açabilir
    Umut vaadediyorlar
    Ben forumdaki yazıları inceledim
    Teyzemizin şeyi gibi olmasa da etkilendim
    Ben yarın biraz heyecan satın alacam
    Seninle de burada sohbet ederiz
    Allah’a emanet ol
    Sn Gastro, Karşımdaki seviyesini bozmadığı sürece ben asla seviyesizleşmem. Ben ayna gibiyidir, ne görürsem onu yansıtırım.Valla burada paradan yana şansımız olmadı ama, güzel dosluklar edindik. İeyho alırsan hele bide uzuncu olursan pek bi sevinirim.. herkes inwesting formuna kaçtı, bende ieyhoda oldugu gibi Hisse nette kalmaya karar verdim. Malesef yanlızım kendim çalıp kendim oynuıyorum. Çogu yarenlik etimor. sütre gerisinden yorumları okuyup kaçıyor, sonra değişik forumlarda Rızacığıma küfür ediyorlar. Adam işini yapıyor, alenen göstere göstere yatırımcı götürüyor.Kısaca Ben burdayım yeni ortaklara kapım açık. sevgiler, iyi akşamlar.ytd

Sayfa 77/200 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •