Sayfa 79/200 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 625 - 632 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bir kaç sene önce göz altındaki Atsyh ile ieyho 0.23 kuruşta buluşmuşlardı. Kendi kendime dedimki ikiside aynı acaba yatırımımı bunamı kaydırsam dedim. Korktum, Atsyh göz altıda batar matar diye. Bugün göz altındaki Atsyh 1.50 oldu.Rıza göt altı. durum bu.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bir kaç sene önce göz altındaki Atsyh ile ieyho 0.23 kuruşta buluşmuşlardı. Kendi kendime dedimki ikiside aynı acaba yatırımımı bunamı kaydırsam dedim. Korktum, Atsyh göz altıda batar matar diye. Bugün göz altındaki Atsyh 1.50 oldu.Rıza göt altı. durum bu.
    Ben bağfastayım ne siyorsun bu kağıda bilgin varmı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Ben bağfastayım ne siyorsun bu kağıda bilgin varmı

Sn garret mobil, valla incelemedim ama ieyho dan kesin iyidir. Bu sene olamazsa seneye olur. Bunda on yıldır bi mok olmuyor. Haber maber olmazsa da olacağı da yok. GLYRH bir bir buçuk sene önce yeminle 0.80 kuruştu. Şimdi 7.00 dayanmış. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sn garret mobil, valla incelemedim ama ieyho dan kesin iyidir. Bu sene olamazsa seneye olur. Bunda on yıldır bi mok olmuyor. Haber maber olmazsa da olacağı da yok. GLYRH bir bir buçuk sene önce yeminle 0.80 kuruştu. Şimdi 7.00 dayanmış. Ytd
    Elimde ieyho yok 88 hareketinde elimdekileri bosalttım takip ettiğin varsa özelden yazabilirsin bana aenin görüşleri önemsiyorum ama rıza kağıtlarını yazma

5.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Bırak rızayı gastro bir gecede üzerinden gecer adamın 10 yıl kendine gelemezsin %99,9 halka açık şirketten beklendi ne olabilr ki burda sadece bul kareyi al parayı oynanır. Geneldede oyunu oynatan kazanır

Merhaba ortak kusura bakma hesap kitap yapıyordum.
    O sebeple yoktum.
    Kardeş siz bu adamı fena halde ütmeye alıştırmışsınız.
    Ütülmeyi hazmedemiyor.
    İlk gün 0,57 den aldıklarım duruyor
    Dün onu ters köşe yapıp 0,56 dan son anda fena bir mal aldım
    Son 3 gündür adamın fevrini bozdum
    Bi 0,58 yapıyor bi 0,56
    Ne yapacağını şaşırdı
    Bu gün de 0,57 ye parça parça alım yazınca adam bende ne kadar para var kestiremedi
    0,58 e çekti
    Dün tırtıkladığım yüklü malı 0,57 den eline verdim
    1 kademe deyip geçme
    Off offf offfff
    Gastronomi basite alınmamalı
    Biz hayvanın dalağını alır, işkembesini söker kokoreç diye adama yediririz
    Beni takip et kardeş
    Adam yarın sokağa çıkma yasağı var diye çok mutludur
    Tüm gün hesap kitap yapıp beni çözmeye çalışacak
    Sağlıkla kal

6.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    Merhaba ortak kusura bakma hesap kitap yapıyordum.
    O sebeple yoktum.
    Kardeş siz bu adamı fena halde ütmeye alıştırmışsınız.
    Ütülmeyi hazmedemiyor.
    İlk gün 0,57 den aldıklarım duruyor
    Dün onu ters köşe yapıp 0,56 dan son anda fena bir mal aldım
    Son 3 gündür adamın fevrini bozdum
    Bi 0,58 yapıyor bi 0,56
    Ne yapacağını şaşırdı
    Bu gün de 0,57 ye parça parça alım yazınca adam bende ne kadar para var kestiremedi
    0,58 e çekti
    Dün tırtıkladığım yüklü malı 0,57 den eline verdim
    1 kademe deyip geçme
    Off offf offfff
    Gastronomi basite alınmamalı
    Biz hayvanın dalağını alır, işkembesini söker kokoreç diye adama yediririz
    Beni takip et kardeş
    Adam yarın sokağa çıkma yasağı var diye çok mutludur
    Tüm gün hesap kitap yapıp beni çözmeye çalışacak
    Sağlıkla kal
    Sevgili kardeşim Gastro, bana böyle gel. Yalanda olsa fantazilerimizi anlatak. Zaten bügüne kadar yalandan kim ölmüş.Ben bile artık yalandan yazacağım. İeyho iyi böyük şirket diyeceğim. karlı şirket adam dünya kadar 1.000 milyonluk koyun(coin) sürdü yazıya otluyo diyeceğim. Irıza böyük adam nerdeyse iki metre boyu var zeballah gimi diyecegim.yatırımcısını çok seviy her gün ceblerinde ne var ne yoh alıy, almasa yatırımcısı kötü yola düşecek diyeceğim. şimdilk bu ka. bum.ytd

7. 0.56 vermedi diye dert yananlar. "Delikanliysan aşağı ver alalım " diyenler. Teknik olarak kağıt aşağı yönelmiş . " 0.56 ve aşağıdan alabilirler. Ytd.

8. BU MİLLETİN HAYAL GÜCÜNE ŞAŞIYORUM. YA BUNU YAZANLAR RIZA'NIN ADAMI, YADA İNANMIŞ GİBİ GÖRÜNENLER RIZANIN ADAMI. DÜNE KADAR MAFYANIN DEVLETİN DERİNİ DUYMUŞTUK AMA, HİSSENİN DERİNİ DUYMAMIŞTIK!,BURADA DUYDUK. SİZİ ALKIŞLIYORUM.. DEMEKKİ BURADA SİSTEM ON YILDIR DERİN ÇALIŞIYORDU, YATIRIMCI YENİ AYDI. FANTAZİ DEDİKDE FANTAZİDEDE BİR SINIR VARDIR. MESALA KIZ ARKADAŞINLA BAŞ AŞAĞI İŞ TUTAMAZSIN.

KAPİTALİZİM DERİNLİK MERİNLİK DİRENÇ DESTEK TANIMAZ. PARAYA GİDEN YOLDA, PARANIN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ. AYAK OYUNLARI İLE KİMSEYİ KANDIRMAYIN. iKİ RENK VAR BEYAZ VE SİYAH DİĞERLERİ BUNLARIN TONLARI.

Şimdi ieyho kar edecek olsa, dirençteki lotlar kimi durdurur. yabancı yada yerli kurumların Rıza'nın dirençteki lotları almaya gücü yetmezmi. Cezaların kaldırıldığı şu ortamda ieyho kapalı kapalı gidip. sizlerin deyimi ile neden Nibas cemaş olmuyor. Bu beyaz kısmı. siyah kısmında heryıl zarar yazan bir ieyho var ve 310 milyon geçmiş dönem zararları var. Yukarı 10 m. lot koyun alın size direnç şaka gibi Derin DERİN HİSSE . valla çok güldüm. Allahta sizi güldürsün emi..

Sayfa 79/200 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •