Sayfa 83/200 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 657 - 664 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Nıbasın sermayesi( hisse miktarı)54.000.000 ellidört miyon.
    Halka açıklığı(Fiili dolaşım) %19.65 Piyasa alıp satılan lot miktarı 10.611.000 (on milyon altıyüz on birbin)
    2019 karı. 3.519. 633 tl

İeyhonun sermayesi 543.595.733 Beşyüz kırk üç milyon beşyüz doksan beşbin yediyüz otozüç
    Halka açıklığı %99.52 piyasada alınıp satılan lot miktarı 540. 986. 473 (beşyüz kırk milyon dokuzyüz seksen altı bin dörtyüz yetmiş üç )

zarar:26.738.599 m. geçmiş dönem zararı 310.000.000 m.
    Şimdi soruyorum 10 milyonluk Nibasın gittiği yerlere 540 milyonluk ieyho nasıl gider. bunun için kaç milyon tl lazım.İeyho Nibas olacak diyenler ,bu beklenti içinde olanlar. bana bi açıklasa.
    farzedelimki ieyho 15.00 oldu. piyasa değeri 8. milyar 200 milyona çıkar. Bu şirket altınmı üretiyor. buna kim bu kafdar para bağlar. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Bir yatırımcı ınvesting de soruyor "

Oktay Özdemir
    bu kagitun piyasada dolsdan 500 milyon lot oldugunu nasil hesapliyosunuz"

Kap şirket bilgilerinden;Şirketin ödenmiş sermayesine ve fili dolaşım oranına bakarsan, şirketin sermayesin 543 milyon ve fili dolaşım oranının %99.52 olduğunu görürsün.

3. Yakın zamanda iki kez uzun süre yatay seyretti, sonra aşağı kırdı. Kağıt yukarı çıkınca Rıza'nın rejyonerleri (paralı asker) piyasa yapıyor. Ucacak , kaçacak, Nibas olacak, cemaş olacak kağıdına sahip çık yada sana sattırmaya çalışır söylemleri ile kağıt pazarlıyorlar. İki defa yatırımcı 0.88 ve 0.78 satıp kar edemedi. uçacak kaçacak beklentisiyle hayal kurarken 0.35 gördük. en son 0.78 den döndüğünde güya kesin 0.46 altı yoktu, öyle diyorlardı. 0.35 yaptı. Şimdide millete 0.68 sattırmadılar, Bir olacak, spk kızdı, yok bedelli yapacak. şimdi yatırımcı 0.57 satamıyor. o yüzden kendinize hedefler koyun. gerçekleştiğinde kimseyi dinlemeyin. yukarı giderken daha gidecek diye beklemeyin. aşagı düşerken de buradan dönecek diye beklemeyin. kağıtla yada en önemlisi Rıza ile inatlaşmayın, ararı kendinizde görürsünüz benim gibi.ytd

4. IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

Vaybe,,adamlar ieyho yu tamamen halka satmış.holdingin asıl sahipleri halk ama yönetim halen sözde holdingin kurucularında.Holding tamamen halka satılmış ama halk ın holding üzerinde ne bir söz nede hiçbir etkisi yok.yarın iflas ettik derse ne olur.Borsada yüzde doksan dokuzunu halka satmak gibi izin nasıl veya hangi güvenceyle olur.başka örneği varmıdır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

Neyse,,kimseyi etkilemek istemem.Bu derece halka açıklık,patron halkmı başkasımı onu da anlamış değilim.ezbere biraz almıştım.taşın kuşa deng gelmesinin zor olduğunu yeni anladım.kuşun taşa denk gelmesinden başka şansım yok gibi.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Noldu beyler kağıt tavana doğru giderken kimsenin sesi çıkmıyo, bu iş sabır işi diyoruz sonuçta uzun süre yerinde sayiyosa ve sende kağıda birazcik guveniosan sabr edeceksin bu işler boyle. Neyse hadi iyisiniz az bi toparladi bugun maşallah diyelim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 0,61/0,62
    Emeği geçenlere teşekkürler
    (Tecrübe yanıltmaz)

8.  Alıntı Originally Posted by aresbilir Yazıyı Oku
    Noldu beyler kağıt tavana doğru giderken kimsenin sesi çıkmıyo, bu iş sabır işi diyoruz sonuçta uzun süre yerinde sayiyosa ve sende kağıda birazcik guveniosan sabr edeceksin bu işler boyle. Neyse hadi iyisiniz az bi toparladi bugun maşallah diyelim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kağıt gitti diyebilmek için, önce yakın zamanda döndüğü nokta olan 0.68 geçmesi sonrada 0.88 geçmesi gerek. Bir kaç gün önce 0.69 şimdi 0.61 bunun için mi susacağız. Bence siz konuşmak için sebep geziyorsunuz ama bu gibi ufak detayları konu etmeniz, konuya taraf olduğunuzu gösterir. Yani reklam kokan hareketler. Ytd

Sayfa 83/200 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •