Sayfa 85/200 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 673 - 680 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Ben Ankara'dayım. istanbulda bir arkadaşım var,Rızazede. ieyho ne zamanki 0.60 geçti. Beni arar sorar (KENDİSİ SAĞLAM TEKNİKÇİDİR) " Usta ne olacak, ne düşlünüyorsun ieyhO hakında" der. Bende kensisine inşallah bu sefer gidecek der, biraz konuşur vedalaşırız. Sanki Rıza bizi takip ediyor. İnanın her seferinde Bir kaç kademe yukardan aşiağı döndü. Kaç oldu sayısını unuttuk. Neyse Buğün yine aradı, yine sordu. "NEDİR GÖRÜŞÜN BU ZAMAN İÇİN.SENCE NE OLUYOR.HACİMLER NEYE İŞARET" DİYE MESAJ ATTI.bENDE KENDİSİNE İNŞALAH BU SEFER ÇIKACAK DEDİM.

SİZCE RIZA YİNE BİZİ DUYMUŞMUDUR, YİNE AŞAĞIMI DÖNECEK. GERÇİ 0.68 VE 0.78 ÇOK ÖNEMLİ DİRENÇLER. BU SEFER OLSUN DİYE DUA ETMEKTEYİM AMA İNANIN KENDİM BİLE İNANMIYORUM ÇIKACAĞINA.YTD
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. halil kaplan

Colin 0,5475 olmuş bu da yaklaşık 55 milyon dolar yapar alık hissenin değeri bu kadar bile değil matamatige darbe indiren hisse

Vatandaş böyle demiş inwestinde. Bu vatandas ya sayı saymayı bilmiyor yada, arpası çok gelmis. Birincici oradaki fiyat cent cinsinden. 55 cent. Toplam coin 1.000 adet. 20 centten piyasaya sürüldü. Biri hepsini 20 cent aldıysa bu artışlar şirketi hiç etkikemez. Hiç satamamışsa yeni başlamışsa 55 centen 38.m eder. Hepsinin halen elde olması da mümkün değil. Ne diyelim vatandaşa hayırlı tıraşlar ytd.

3. Bigün şöyle bir yorum gördüm inwestingde" malınıza sahip çıkın coin fiyatı şirket fiyatını geçti, mecbur çıkaracaklar "diyordu. Arkadaşlar piyasa sürdükleri coin adedi 1.000 coin.20 centen sürdüler. Bu bin coin her para olsa 38.m eder. Şirketin onda bir fiyatı.

Sakın bu ve bunun gibi taraflı yada deli saçması yorumlara inanmayın. Bir taneside "birileri bana fisilda 'di 0.67 kapayacak "diyordu. Forum değil saçmalama yeri olmuş. Dikkatli olun. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bigün şöyle bir yorum gördüm inwestingde" malınıza sahip çıkın coin fiyatı şirket fiyatını geçti, mecbur çıkaracaklar "diyordu. Arkadaşlar piyasa sürdükleri coin adedi 1.000 coin.20 centen sürdüler. Bu bin coin her para olsa 38.m eder. Şirketin onda bir fiyatı.

Sakın bu ve bunun gibi taraflı yada deli saçması yorumlara inanmayın. Bir taneside "birileri bana fisilda 'di 0.67 kapayacak "diyordu. Forum değil saçmalama yeri olmuş. Dikkatli olun. Ytd
    Walla ben 0.59 maliyet alip 0.63 sattım bin lira aldim çıktım gerisini bilmem

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Investing sayfasında kagidimizi kötülüyorlar Maşallah daş gibi kağıt. Kesin on yıl içinde 1.00 geçecek inşallah .sahip çıkın kağıdıniza.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Ben Ankara'dayım. istanbulda bir arkadaşım var,Rızazede. ieyho ne zamanki 0.60 geçti. Beni arar sorar (KENDİSİ SAĞLAM TEKNİKÇİDİR) " Usta ne olacak, ne düşlünüyorsun ieyhO hakında" der. Bende kensisine inşallah bu sefer gidecek der, biraz konuşur vedalaşırız. Sanki Rıza bizi takip ediyor. İnanın her seferinde Bir kaç kademe yukardan aşiağı döndü. Kaç oldu sayısını unuttuk. Neyse Buğün yine aradı, yine sordu. "NEDİR GÖRÜŞÜN BU ZAMAN İÇİN.SENCE NE OLUYOR.HACİMLER NEYE İŞARET" DİYE MESAJ ATTI.bENDE KENDİSİNE İNŞALAH BU SEFER ÇIKACAK DEDİM.

SİZCE RIZA YİNE BİZİ DUYMUŞMUDUR, YİNE AŞAĞIMI DÖNECEK. GERÇİ 0.68 VE 0.78 ÇOK ÖNEMLİ DİRENÇLER. BU SEFER OLSUN DİYE DUA ETMEKTEYİM AMA İNANIN KENDİM BİLE İNANMIYORUM ÇIKACAĞINA.YTD
    Inandim, bu şirketten bi mok olmaz. Yok haber gelecek, yok bugün tavan kapatacak her gün umut pompalıyorlar kağıt pazarlıyorlar . Iki gündür 0.63 deki alıcıları hiç küstürmediler ,ısteyen herkes aldı.Adamlar 1000 coin reklamına iyi kağıt satmış. Forumlar yatırımcı dolu.ytd

7. 22 HAZİRANDA GENEL KURUL VAR. YETARLİ ÇOGUNLIK SAĞLANIRSA AŞAĞIDAKİ KONULAR KARARA BAĞLANACAK. GENEL KURULLARDA GÜNDEM DIŞI KONU GÖRÜŞÜLMEZ. BİRİLERİ HAYAL SATARSA İNANMAYIN.

IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş.
    2019 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GÜNDEMİ
    1. Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2. Yönetim Kurulu yıllık faaliyet raporunun, denetçi raporunun ve finansal tabloların
    görüşülmesi ve onaya sunulması.
    3. Yönetim Kurulu üyelerinin 2019 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra
    edilmesi.
    4. SPK’nın 31.10.2019 tarih ve 62/1392 sayılı kararı uyarınca:i) Şirketimizin TTK m.
    376/1 karşısındaki durumu ve 14.11.2019 tarihinde KAP’ta duyurulan sermaye
    kaybının önüne geçmek için iyileştirici önlemler hakkında bilgi verilmesi, ii) SPK
    tarafından Şirketimiz hakkında uygulanan 38.308 TL idari para cezasının
    sorumluluğu bulunan yönetim kurulu üyelerine rücu edilip edilmeyeceği
    hususunun görüşülmesi.
    5. Yönetim kurulu üyelerine ödenecek ücretlerin belirlenmesi.
    6. Yönetim Kurulunun kâr dağıtımına ilişkin teklifinin görüşülmesi ve onaya
    sunulması.
    7. Denetimden Sorumlu Komite'nin 10.03.2020 tarihli görüşü de dikkate alınarak,
    Yönetim Kurulumuzun 15.05.2020 tarihli toplantısında; 6102 sayılı Türk Ticaret
    Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara
    uygun olarak, Şirketimizin 2020 yılındaki bağımsız denetime tabi finansal
    raporlarının denetlenmesi ile anılan kanunlar ve ilgili düzenlemeleri kapsamındaki
    diğer faaliyetleri yürütmek üzere bağımsız denetçi olarak Birleşik Ekol Bağımsız
    Denetim A.Ş.’nin seçilmesine ilişkin teklifinin onaya sunulması.
    8. 2019 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlara ilişkin Genel Kurula bilgi verilmesi,
    2020 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının belirlenmesi.
    9. Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin eki
    Kurumsal Yönetim İlkelerinden 1.3.6 numaralı ilkede belirtilen kişilerin aynı
    maddede belirtilen 2019 yılındaki işlemleri hakkında bilgi verilmesi.
    10.Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin 12 (4)
    maddesi kapsamında Şirketin üçüncü kişiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek ve
    kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda bilgi verilmesi.
    11.Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca onaylanmış Şirket
    esas sözleşmesinin 6’ncı madde tadilinin görüşülmesi ve onaya sunulması.
    12.Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. maddelerinde
    sayılan işlemler için izin verilmesi.
    13.Dilekler ve kapanış

ŞİRKETİN KARI OLMADIĞINDAN TEMETTÜ OLAYI YOK, BU YÖNDE DAHA ÖNCE YÖNETİM KURULU KARARI VAR

8. BUDA NİBASIN GENEL KURUL GÜNDEM MADDELERİ

NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    2019 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ

1. Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2. Yönetim Kurulu yıllık faaliyet raporunun, denetçi raporunun ve finansal tabloların
    görüşülmesi ve onaya sunulması.
    3. Yönetim Kurulu üyelerinin 2019 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi.
    4. Yönetim Kurulu üyelerine ödenecek ücretlerin belirlenmesi.
    5. Yönetim Kurulunun kâr dağıtımına ilişkin teklifinin görüşülmesi ve onaya sunulması.
    6. Denetimden Sorumlu Komite'nin 02.03.2020 tarihli görüşü de dikkate alınarak, Yönetim
    Kurulumuzun 15.05.2020 tarihli toplantısında; 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362
    sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak, Şirketimizin
    2020 yılındaki bağımsız denetime tabi finansal raporlarının denetlenmesi ile anılan
    kanunlar ve ilgili düzenlemeleri kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere bağımsız
    denetçi olarak Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş.’nin seçilmesine ilişkin
    teklifinin onaya sunulması.
    7. 2019 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlara ilişkin Genel Kurula bilgi verilmesi, 2020
    yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının belirlenmesi.
    8. Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin eki Kurumsal
    Yönetim İlkelerinden 1.3.6 numaralı ilkede belirtilen kişilerin aynı maddede belirtilen 2019
    yılındaki işlemleri hakkında bilgi verilmesi.
    9. Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin 12 (4) maddesi
    kapsamında Şirketin üçüncü kişiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile
    elde edilen gelir veya menfaatler hususunda bilgi verilmesi.
    10. Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca onaylanmış Şirket esas
    sözleşmesinin 6’ncı madde tadilinin görüşülmesi ve onaya sunulması.
    11. Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. maddelerinde sayılan
    işlemler için izin verilmesi.
    12. Dilekler ve kapanış.

Sayfa 85/200 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •