Sayfa 88/200 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 697 - 704 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Borsa grafik ne anlam ifade eder; Bence borsada grafik , Bulutlu havada gök yüzüne bakarak bulutları betimlemeye benzer. Bulutlar bazen tavşan olur, bazen orman, yada kocaman bir fil, yada kocaman bir şemsiye. borsada grafik geçmişi gösterir. teknikçi geçmişe bakarak olabilir der. İşte bu olabilirlik bazen %100 dür, bazen %000 dır. Yana tamanen bulundugun yere bağlıdır.Grafiği endeks kağıtlarında çiziyorsan %99 büyük teknikçi olursun. Rıza'nın kağıtlarında çiziyorsan, karalamacı olursun. Derlerya Bolinger daraldı, bir tarafa kıracak. evet bu bir ön sezgi işareti olabilir. ama, netarafa... grafikte öyle, "Netarafa".

Gelelim Rıza'nın ieyho daki sorununa. sorun tamanen ekonomik. şirket iyi yönetilmiyor. Onlara sorsanız, Batan şirketi kurtardılar. Bizlere sorarsanız tuvalet kağıdından bile degerli değil. Yatırım yok, borç dünya kadar. şirket tamanen kumar masasına dönmüş. Rıza buradaki çok küçük hareketleri kendine çıkar olarak yazıyor. Örnegin. Ankara kalecikte ki Üzüm bağlarını söktük konut yapacağım diyor.. Kaleciği bilen varmı. Kalecik Ankaraya bağlı, çankırı ve Ankaranın ortasında kalan dış ilçe buraya ne konutu yapacaksın da kim gelip oturacak. yaparsan ilçedeki admın bütçesine göre yaparsın, oda ederi belli. bunu kap haber olarak atıp kağıt satan patrondan ne beklersiniz. yada 1000 tane coin günlerce haber yapıp , kağıdı küçük yatırımcıya yıkan patrondan ne bekliyorsunuz.epi topu 1000 Bin coin.

Üç beş küçük yatırıcıyı kandırıyorlar. Aracı kurumdaki lotlarını, kurumlar arası devşirerek aradaki küçük yatırımcının parasını alıyorlar. Başkada kaynakları yok.

Bu kağıtta uzun yatırımcı olmak, kimseye birşey kazandırmıyor. kağıdın şu anki durumu . beş altı sene öncesinin 0.20 kuruştan farkı yok. enflasyona bakmayın piyasa bakın. Beş sene öne ev yada araba kaç liradı şimdi kaç tl.

Sonuş olarak bu kağıt , bir boh!. ucuzlugundan dolayı cazip bir boh.... kendine düşecek boh böceklerini bekliyor, yaşamak, hayatını devam ettirmek için. Bu hep böyle olacak. ekonomik gücü ve üretebildiği yalan haber, gücü kadar haber yapıp kağıtta beklenti oluşturmak, yukardan satıp aşagıdan alıp, kalan parayı kazandım diye cebine koymak. küçük yatırımcıda , Bekleyecek . Beklesinki kağıt nibas cemaş olsun. Evet evet bakın grafiğe geçmişdede isyho yada ışıklar enerji yada usaş hap birer nıbas cemaş hareketi yapmıştır. Hatırlatmak isterim o zamanki sermaye yapıları ile şimdiki sermaye yapıları arasında dünya fark var. Bu şirketin tek şansı yönetim değişikligi taze kan yeni enerji yeni sinerji dir. Rıza ve saz arkadaşları ile bu , bunların ve bizlerin bildiğinden öteye gitmiyor. Gören göz kılavuz istemezmiş. Grafik istiyorsanız, kağıdın durumuna bakın. on yıllık durumu. Kurumsal yatırımcı yok. ytd
    Realiter şu detaylı yorumları başka kağıtlarda yapsan yeminle deli gibi kaar edersin bu kağıt tam bir poh!!!! çukuru

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. "Mustafa Kılıç

56 dakika önce
    döviz alsan vergi yüksek şu dönemde en mantıklı yatırım borsadır bu sebeple en ucuz kalan hisse ışıklar çünkü onlarca fabrikası onlarca elektrik santralı var tamam sorun rıza ama mutlaka yatırımcının dikkatini çecekdir sabırlı olan kazançlı çıkacakdır"

Bu borsa hocası inwesting sayfasında yazmış"onlarca elektirik satrali var" diye. Allah rıza sı için kendisine inwestin sayfasından bi sorun . Mustafa bu onlarca sanralin iki tanesini adını ve yerini söylermisin diye. Bir tane santral var oda küçük ölçekli. Sanirim mustafayı fena kandırmışlar.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Sanki hareketlendi 0.72 olmuş ölmüş eşşek

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Tavan tavan olalı bu kadar zülüm görmedi. Ulan adam tavanıda laçka yalama etti! kapa kapa aç... yav sende el alam gibi yada adam gibi kapa yada aç.

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Tavan tavan olalı bu kadar zülüm görmedi. Ulan adam tavanıda laçka yalama etti! kapa kapa aç... yav sende el alam gibi yada adam gibi kapa yada aç.
    Realiter topiklerde senin kadar uzun yorumlar yapanını görmedim, nasıl biraz olsun keyfin yerine geldi mi?

6.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Realiter topiklerde senin kadar uzun yorumlar yapanını görmedim, nasıl biraz olsun keyfin yerine geldi mi?
    sn.heilzede, uzun yorum yapmak saglam bilgiye dayanır. keyif meselesine gelince. valla keyifli degilim. bu kağıt ömrümü ve paramı yedi. Dedimya benim para boha düştü. iki hafta tavan gitse bile neye yarar. geçen sene 0.88 gördüğümdede keyifli olmamıştım. inşallah sizler keyiflenmişsinizdir.ytd

7. Bende 0.88 dönüşünden sonra 0.61 den verdim. Bir dahada bulaşmadım. Sizin paylaşımlarınızı devamlı okuyorum. Onun için bir iki kelime yazayım dedim. Hissesi olanlara bol kazançlar dilerim.

8. Patron mal mı satıyor dün tavanda 10m üzeri alıcı vardı ne olduda 0,72ye düşdü

Sayfa 88/200 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •