Sayfa 90/200 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 713 - 720 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Sözün bittiği yer ışıklar sönmüş

2.  Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Sayın realiter namı diğer mortal, hala ieyho dasiniz. Ben 3 yıl önce büyük bir serveti bu ieyho ya kaptırarak çıktım. 20-22 kuruslarda geziyordu. Umarım bir nebze zararınizi cikarmissinizdir.
    Sn.ayn, buradakilere söylüyorum bana inanmıyorlar. "Parayi poha düşürdük diyorum , kalsamda çıksamda bir anlam ifade etmiyor, Riza'nin kağıdında uzuncu olmak çözüm değil. Riza'nin kağıtlarında vur kaç yapacaksın diyorum " hala laf ebeliği yapıyorlar. uçacak kaçacak, Cemaş nibas olacak diye bekliyorlar. Adam 0.99 yaptı 400 milyon üzerinde hacimle, herkese mal vermiş, şimdi yükselecek diye beklemediler. Oysa Rıza, her gün yükselecek gibi yapıp her gün bir kaç kademe aşağı kırıyor.
    Sayın ayn, rıza yakaladığı herkesi öpüyor, tek karlı çıkanlar günlükte vur kaç yapanlar . Bende bekliyorum eşeğin hesabı. Hani bir hikâye varya; cimri acımasız sahibi olan eşegin hikayesi."adam kavga ettiği karısına , kızgınlıkla seni şu eşeğe işini gördürürüm" demiş. Eşek şimdi o günün gelmesini beklermiş can hıraş. Benimki, eşeğin hesabı bekliyordum. Selamlar.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sn.ayn, buradakilere söylüyorum bana inanmıyorlar. "Parayi poha düşürdük diyorum , kalsamda çıksamda bir anlam ifade etmiyor, Riza'nin kağıdında uzuncu olmak çözüm değil. Riza'nin kağıtlarında vur kaç yapacaksın diyorum " hala laf ebeliği yapıyorlar. uçacak kaçacak, Cemaş nibas olacak diye bekliyorlar. Adam 0.99 yaptı 400 milyon üzerinde hacimle, herkese mal vermiş, şimdi yükselecek diye beklemediler. Oysa Rıza, her gün yükselecek gibi yapıp her gün bir kaç kademe aşağı kırıyor.
    Sayın ayn, rıza yakaladığı herkesi öpüyor, tek karlı çıkanlar günlükte vur kaç yapanlar . Bende bekliyorum eşeğin hesabı. Hani bir hikâye varya; cimri acımasız sahibi olan eşegin hikayesi."adam kavga ettiği karısına , kızgınlıkla seni şu eşeğe işini gördürürüm" demiş. Eşek şimdi o günün gelmesini beklermiş can hıraş. Benimki, eşeğin hesabı bekliyordum. Selamlar.ytd
    Akşam akşam güldürdün beni realiter,
    Son düzenleme : wise stockbroker; 19-06-2020 saat: 21:48.

4. Her gün %3 eksi yaparak başladığı yere düşürecek yedire yedire

Ytd

HAFTALIK

6. Dikkat edin inwestinde iyi reklam yapmaya başlamışlar. Hele bir tanesi destesiz atıyor. Rıza 1000 adet coin arz etti.vatandas 2.400 milyon coin arz etti diyor . Aman dikkat, spk nin 1.00 altında kağıt kalmayacak diye bir kuralı yada açıklaması yok. Vatandaş desteksiz sallıyor. Iyi bilse 0 99 satıp, 0.82 alırdı. Ytd

7. yeterlı çogunluk saglamamadığı için toplantı 21 temmuz 2020 salı günü saat 14.30'a ertelenmiştir. toplantıya Rıza imtiyazlı 2.561,761 lot imtiyazlı hisse ile katılmış. toplantıya 543 milyon hissenin %25 ile katılım olması gerekiyordu. %0.47 kalmış. kimse toplantıya gitmemiş. demekki hisse küçük yatırımcıda, küçük yatırımcıda lütfedip toplantıya gitmemiş. Ayın 21 çogunluk aranmayacak. kim gelirse gelsin veya gelmesin toplantı yapılacak. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. Yeterli çogunluğu sağlamak adına hisse alabilir mi

Sayfa 90/200 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •