Sayfa 95/200 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 753 - 760 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bağlı ortaklığımız Işıklar Coin Bulgaria EOOD tarafından geliştirilen "isikc coin" (ISIKC) nin 07.09.2020 tarihinden itibaren Paritex (https://m.paritex.com) Platformunda işlem görmesi için Paritex Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti. ile Işıklar Coin Bulgaria EOOD arasında sözleşme imzalanmıştır. ISIKC‘nin halihazırda işlem gördüğü CoinTiger Platformunda isikc/USDT (Amerikan Doları Tether) eşleşmesi ile FatBit platformunda isikc/BTC (Bitcoin) eşleşmesi ile işlem görürken Paritex platformunda isikc/TL(Türk Lirası) eşleşmesi ile işlem görecektir.

Saygılarımızla,

yani artık https://m.paritex.com dan türklirası ilede işlem yapılacakmış.
    Son düzenleme : realiter; 28-08-2020 saat: 12:18.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Bürüt takasa kaçtan girdi arkadaşlar ?

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Bürüt takasa kaçtan girdi arkadaşlar ?
    Arkadaşların yok bu sitede birben varım. 1.04 girdi yeni ortak

4. Yakın da buralar Rıza zedelerle dolacak. Adamlar iyi çalışıyor. Uçacak kaçacak cilar; hem yukarı hem aşağı salarak satıyorlar. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Arkadaşların yok bu sitede birben varım. 1.04 girdi yeni ortak
    teşekkürler..beni tanımadın sen hep burdasın zaten ..rıza olabilirsin yada elemanı hep kötülüyorsun kagıtı on senedir..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    teşekkürler..beni tanımadın sen hep burdasın zaten ..rıza olabilirsin yada elemanı hep kötülüyorsun kagıtı on senedir..
    "Rıza olabilirsin, yada elamanı "Bunu hakaret telakki ediyorum.
    Bende. Sizi tanıdım o yüzden bilerek yazdim. Kâğıdı kötüleme konusuna gelince, Allah rızası için bir tek iyi yönünü, yanını gösterirseniz, size çok cok teşekkür borçlu olurum. Ben iki sene oncede 0.88 gördüm. Sekiz sene once 0.23, on sene önce isyho da 0.158 de gördüm. Su anki 0.88 ile sekiz yil önceki 0.23 kuruşun alım gücü olarak bir farkı yok . Yani kağıdın bi boh olduğu bir yere geldiği gittiği de yok.bu yüzden hiç iyi yanını göremiyorum, gördüğümüde yazıyorum. Burada uzuncu olmanın ne anlama geldiğini göstermek için buradayım, elimdede *** olmuş bir miktar hissede var. Başka sorularınız olursa size net bilgiler de veririm. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    "Rıza olabilirsin, yada elamanı "Bunu hakaret telakki ediyorum.
    Bende. Sizi tanıdım o yüzden bilerek yazdim. Kâğıdı kötüleme konusuna gelince, Allah rızası için bir tek iyi yönünü, yanını gösterirseniz, size çok cok teşekkür borçlu olurum. Ben iki sene oncede 0.88 gördüm. Sekiz sene once 0.23, on sene önce isyho da 0.158 de gördüm. Su anki 0.88 ile sekiz yil önceki 0.23 kuruşun alım gücü olarak bir farkı yok . Yani kağıdın bi boh olduğu bir yere geldiği gittiği de yok.bu yüzden hiç iyi yanını göremiyorum, gördüğümüde yazıyorum. Burada uzuncu olmanın ne anlama geldiğini göstermek için buradayım, elimdede *** olmuş bir miktar hissede var. Başka sorularınız olursa size net bilgiler de veririm. Ytd.
    bence kağıta kimseyi yanaştırmammak için bürüte soktular tarih tekkerrürden ibret ise 2.10 grafiğine bakın derim olur olmaz bilmem.nasip..

8.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bence kağıta kimseyi yanaştırmammak için bürüte soktular tarih tekkerrürden ibret ise 2.10 grafiğine bakın derim olur olmaz bilmem.nasip..
    Sizin düşünceniz ile kâğıtta yaşananlar tezat oluşturmuyormu? kâğıtta satış kademeleri ondan mi milyon milyon. Almayani dövüyorlar. Üstelik bittikçe takviye de yapılıyor. Hergün aramıza gelen yatırımcılar, "bende araniza geldim "diyenler yalan mi söylüyor. Ayrıca kağıt brüte yüksek hacimli işlemden dolayi girdi.

Sayfa 95/200 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •