Special Days Image
Sayfa 99/200 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 785 - 792 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    ne alaka. Adam adam şirketin geçmiş dönem zararlarından silmiş.ışılar holding ve ışıklar pazarlamadan sermaye katmış .iş bitmiş tescil edilmiş. bilmeden yorum yapıp milleti yanlış yönlendirmeyin. haber çok güzel ve arkası gelecek. muhtemelen yine coin sürecekler piyasaya ytd.
    olamaz mı sizce?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    olamaz mı sizce?
    Tabiki sermaye artıracak bedelli artırım olacak. Şimdilik şirketin spk zorlaması ile sermaye artırım olmayacak. şirket,şirket içi sermaye artırım ile kısmen sermayesi düzeltti. Bundan sonra yönetim kurulu istediği zaman 2024 yılına kadar karar alıp sermaye artırımı yapacak. Ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Lütfen forumlara yazın anlık veri uğruna cambazların tuzağına düşmeyin, wattsapp gruplarına girmeyin. Girerseniz size yardım ediyor gözükerek hisse pazarlaması yaparlar dikkat edin. Insanlar sadece ağız yoluyla zehirlemez kulaktan gözden de zehirlenir. Bunun adı iletişim. Kör olun sağır kalın ama paranız cebinizde kalsın dikkat edin.

4. Sn realiterin bu ifadeleri önemli. Bedava peynir fare kapanında var. Ky kendini eğiterek bu kurtlar sofrasında psikolojisini sağlamlaştırmalı. Özellikle sosyal medyada yazılanların çoğu hisse pazarlama adına yapılmakta. Bilgiyi akıl ve deneyim süzgecinden geçirerek almalı. İyi geceler ve bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Lütfen forumlara yazın anlık veri uğruna cambazların tuzağına düşmeyin, wattsapp gruplarına girmeyin. Girerseniz size yardım ediyor gözükerek hisse pazarlaması yaparlar dikkat edin. Insanlar sadece ağız yoluyla zehirlemez kulaktan gözden de zehirlenir. Bunun adı iletişim. Kör olun sağır kalın ama paranız cebinizde kalsın dikkat edin.

5. ne vakit canım sıkılsa gülme ihtiyacı hissetsem, inwesting forum ieyho giriyorum. Tam talk şowluk yazışmalar. ama içi boş. Birincisi Bıunların çoğunun borsa bilgileri; internetten hisse almak kadar. çoğu valla boş teneke. Biri soruyor" Buğün kap göndermek zorunda değilmi?" diyor. Bir diğeri ayın 5 bekleyin, ayın beşinde cezası bitiyor o vakit gider diyor. bir diğeri gün ortası "T kaç" diyor. Rıza yada kimse işini iyi yapıyor. Kaz bulmuşken soyalım diyor.

Kap'ın bir zamanı yok haber oldumu kamuya bilgi vermek demekk. ikincisi anlık zaten T demek, üçüncüsü BORSADA BEKLENTİ ALINIR, OLAN SATILIR. Yani ayın Beşi olduğunda ,paracıklar sıcak cebe girmiş olur. Neyse ben biraz daha gülmeye gidiyorum.ytd

6. Bu kâğıtta hayal kurmakdan baska daha aptalca bir şey yok.ytd

7. Spk grupları yeniden düzenlemiş. Ieyho yu alt pazara atmış. Günlük %10 marj, kredili işlem ve açığa satış yok. Ytd

8. HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 99/200 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •