Sayfa 100/200 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 793 - 800 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Alt pazarda olmanın avantajı, açığa satış yok, hızlı düşüş yok, günlük düşüş %10dur.%5 lerde devre keser.
    Dezavantajı: kredili işlem yok, lot sayısı ve halka açıklığı yüksek olduğundan kademeler çok şişkin oluyor, kredili işlem olmadığından kademe kalkması çok zor oluyor. Diğer hisseker %20.
    , %15 artarken ıeyho %10.artacak.
    Yani kağıdın aşağı düşmesi kolay, yukarı gitmesi bu grupta zor olacak.

2. Herkesin bir taktiği var yatırımcı çekmek için. kimileri hisse pazarlamak için kırk takla atarlar,piyasa dolandırıları ile birlikte. Rıza'nın taktiğide iyi ambalaj(isim) ve cazip fiyat.
    Mesala ıeyho ya enerji hissesi diyorsunuz ya. Bu holdingin için enerji gülüm seyeceginiz kadar. elli milyonluk global enerjinin %20. 543 milyon hissede 10 milyon. kalanı iplik, tugla mabalaj, işmakinaları ve 100 adet coin. bunlar. İçinde Enerji olmasa 543 milyon hisseyi kime pazarlayacak. buna ragmen hisseyi pazarlayamıyor. bunada hissenin fiyatını düşük tutarak yatırımcı çekmeye çalışıyor. yakaladığını öpmeden bırakmıyor. Millet inwestingde diyorya Dört aydır bekliyorum, ben on senedir bekliyorum. bu on sene içersinde burada bekleyip para kaz***** çok az gördüm. vur kaç yapanlar kazanıyor. gerisi boş. Burada bekleme süreleri o kadar uzun ki, kazansan da kazancın enflasyon karşısında eriyor. şimdi alt grupta biraz daha zorlanacak, hem rıza hem yatırımcı. zira 453 milyon hisseyi kredi kullanmadan alıp satmak zor olacak.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. 5 21'i kesmiş, 21 50'yi kesmek üzere,
    macd
    (0)üzerinde hacmi artarak kesişmiş bir şekilde ilerliyor, Fiyatlar ile birlikte hareket
    eden
    relativestrengthindex
    ve düşen kırılımı gerçekleşmiş, fiyatlara baktığımızda kısa düşen çizgisi yukarı yönlü aşılmış hatta onay almak üzere veya almış diyebiliriz..
    Bir çok olumlu gösterge ve sinyal eşliğinde,diyoruz ki, düşen çizgi seviyesi üzerinde fiyatların takibi ile öncelikli hedefimiz 0.96 fakat yükselişin devamını görmek istiyorsak 0.99 ve 1.04 seviyelerinin geçilerek üzerinde işlem gördüğüne tanık olmalıyız..
    0.99 ve 1.04 seviyelerinin üzerinde/altında işlemleri hissenin yönü konusunda belirleyici olacaktır..
    Teknik olarak görünüm pozitif, veriler olumlu fakat 0.99-1.04 seviyeleri de bir o kadar önemli..

Demişler.

4. Aha şimdi, aha yarın olmadı bu hafta diyerek yatırımcıyı hamal olarak kullanıyorlar. ky ucacak kaçacak beklentisi ile malına sahip çıkıyor. Birileri 0.94 kadar mal çıkıyor.

Bu hareketin aynısını yedi sekiz ay önce, 068 ile 0.74 arası yapmışlardı,sonra 0.35 öptü geldi. İnşallah bu sefer farklı olur.ytd

5. sizlere baretleri hazırlatanlar,düşerken başınızı korumak için taktıracak olmasın.ytd

6. Bir kaç gün önce yazmıştım; Yatay ve yön aşağı diye. Bir seferde yanılmayı çok isterdim. Şimdi elerinde mal varsa yine bir 0.94 denerler. Malı sattilarsa bugünleri çok arayan olacak.ytd

7. Ky bulurlarsa satarlar 31 Aralık tarihine kadar Alt pazar hisselerin hepsi brüt takasta
    3 ay içinde iyileşme olmazsa bu pazarda devam...
    5 ekimde bitmiyor Brüt takas...
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bir kaç gün önce yazmıştım; Yatay ve yön aşağı diye. Bir seferde yanılmayı çok isterdim. Şimdi elerinde mal varsa yine bir 0.94 denerler. Malı sattilarsa bugünleri çok arayan olacak.ytd
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    Ky bulurlarsa satarlar 31 Aralık tarihine kadar Alt pazar hisselerin hepsi brüt takasta
    3 ay içinde iyileşme olmazsa bu pazarda devam...
    5 ekimde bitmiyor Brüt takas...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bulurlar bularlar bizde cok var; şeyim hıyar deyince çuvalla tuz la gidecek olan. Satacak adam bulamasalar şimdi bu kadar ky olmazdı. Kağıdın hiç bir hikayesi yok,üstelik 320 milyon geçmiş dönem zararı var ama ieyho ağzına kadar ky dolu.
    Brüt takas değil bürütten tek farkı günlük alınıp satilacak. Satıldığında başka bir hisse alınacak. Kredili ışlem, açığa satış yok . Günlük marj %10.

Sayfa 100/200 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •