Sayfa 91/200 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 721 - 728 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Yeterli çogunluğu sağlamak adına hisse alabilir mi
    Bundan sonraki toplantıda yeterli çoğunluk aranmayacak. Yanı gelen gelir gelmeyen kendi bilir durumu. Her şekilde toplantı olacak. Daha önce belirlenen gündemle ılgili toplantı yapılacak. Ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Rıza yeni senaryo yazması lazım film oynayacak adam bulamazsa buranın gelecegi memsanın kaderiyle aynı olacak gibi duruyor

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by nabız Yazıyı Oku
    rıza yeni senaryo yazması lazım film oynayacak adam bulamazsa buranın gelecegi memsanın kaderiyle aynı olacak gibi duruyor

ytd
    kesinlikle katılmıyorum yabancı takası artıyor sadece citi 22 milyon 3 aylık

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    bunu şunun için yazdım. Ieyho 100 milyon civarı cemaş paylarını 0.82 ortalama ile sattı yani aşgı yukarı 82 milyon para, ieyho 0.88 kadar taşıdı. Coinle yatıp coinle kalkıyorsunuz. 1000 bulgaria coin 20 centten 20.000 milyon eder. Cemaş operasyonunun dörtte biri. Siz neye dayanarak bu kağıt 1.00 geçecek hayali kuruyorsunuz onu anlamış değilim. Siz doğa bilimci gibi kişilerin salalama yorumlarına güvenerek rızadan kağıt alıyorsunuz. Burada kolay para yok. Ben on yıldır uzuncuyum, her geçen gün param biraz daha *** oluyor.ytd
    hisse 1 tl yi gördü

5.  Alıntı Originally Posted by fabug Yazıyı Oku
    hisse 1 tl yi gördü
    9 yıl sonra ilk defa 1 i aştı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    9 yıl sonra ilk defa 1 i aştı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de ieyho yok ben cemaşcıyım ama yıllar sonra tekrar 1 TL yi aştı. Herkese bol kazançlar dilerim. Rabbim rızanın şerrinden bizleri korusun.

Kredili işlem yasağı ve brüt takas geldi.

8. Nedemek yardımcı olabilir misiniz iyi mi kotumu

Sayfa 91/200 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •